ABC wahadła

Radiestezja w praktyce

  • ISBN: 978-83-8301-276-6;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 172;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: XIII - dodruk;
Janusz Nawrocki
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Wahadło i jego zastosowanie w radiestezji

Istotą radiestezji jest wykrywanie wibracji, promieniowań lub oddziaływań, a służą do tego wahadło lub różdżka. Dzięki temu poradnikowi, stworzonemu przez największy autorytet w Polsce z dziedziny radiestezji, Leszka Matelę, opanujesz techniki posługiwania się wahadłem. Poza tym rozbudzisz w sobie wrażliwość na świat i zwiększysz zdolność koncentracji. Nauczysz się też subtelnej sztuki interpretacji odbieranych sygnałów, a także wykorzystasz zdobyte umiejętności wahadełkowania by odzyskać zdrowie.

Praca z wahadłem dla początkujących i zaawansowanych

Wahadło odbiera fale elektromagnetyczne, które są emitowane przez wszystkie obiekty. Dzięki temu możliwe są zarówno poszukiwania ujęć wody, złóż mineralnych czy odnajdywanie zaginionych osób i przedmiotów. Autor wyjaśnia, krok po kroku jak wybrać wahadło, a nawet jak samemu je wykonać. Następnie objaśnia jak zacząć pracę z tym niezwykle czułym instrumentem. Rozpoczynając od czterech prostszych ćwiczeń z wahadłem przejdziesz do bardziej skomplikowanego lokalizowania stref geopatycznych czy uzdrawiania kolorami.

Wahadełko zmierzy twoją biowitalność

Wahadełko pomoże ci również ustalić aktualny stan zdrowia twój oraz twoich bliskich. Dowiesz się jak zbadać polaryzację ciała oraz zlokalizować blokady energetyczne w ciele. Bardziej zaawansowani użytkownicy nauczą się wykorzystywać wahadło do badania żywności a nawet ustalania płci dziecka. Poznasz również metody wahadełkowania na znalezienie najlepszego miejsca do zamieszkania czy ustawienia mebli, aby uniknąć negatywnego promieniowania geopatycznego.

Wybierz wahadło najbardziej dopasowane do ciebie

Dzięki temu przewodnikowi bez trudu wybierzesz wahadło najbardziej dopasowane do ciebie i twoich umiejętności. Dowiesz się też, jaki rodzaj wahadeł powinien być używany do celów terapeutycznych. Nauczysz się wykorzystywać wibracje kolorów emitowanych przez wahadło do łagodzenia różnych dolegliwości. Poznasz najbardziej odpowiednie wahadła do działań badawczych, np. lokalizowania cieków wodnych. Autor podkreśla, że najważniejsza w radiestezji jest praktyka. A praca z wahadłem pomoże przełamać uprzedzenia i rozwinąć głębsze postrzegania świata nawet u największych sceptyków.

Radiestezja – skorzystaj z wszechstronnej mocy wahadła!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ