Wahadełko radiestezyjne w nowatorskim podejściu do radiestezji!
Radiestezja często uważana jest za pseudo naukę o promieniowaniu. Ma być ono wytwarzane przez otoczenie, między innymi cieki wodne czy strefy geopatyczne. Samo pojęcie zastąpiło uprzednio popularne terminy wahadlarstwa i różdżkarstwa. Praktyka ta ma zarówno zagorzałych przeciwników, jak i wyznawców. Autor, zafascynowany tą dziedziną, ukazuje wahadełko radiestezyjne i różdżkę w całkiem nowym świetle. Posługiwanie się nimi nabiera bardziej pragmatycznych właściwości. Ponieważ brak jest sprecyzowanych i naukowo udowodnionych danych dla terminów „promieniowania radiestezyjnego”, lub bliżej nieokreślonych „wibracji” i „energii”, „żył wodnych” stały się one głównym zarzutem podważającym wartość radiestezji. Dlatego też Autor wprowadza nazewnictwo, które bardziej precyzyjnie określa zagadnienia związane z pracą z wahadłem czy różdżką radiestezyjną. Istotne, że Autorowi nie tylko się udało wyjaśnić zawiłości wahadlarstwa, ale wzbudzić ożywioną dyskusję w gronie radiestetów jeszcze przed premierą książki.
Dlaczego radiestezja i wahadełko radiestezyjne zrodziło tyle kontrowersji?
Autor podjął się niezwykle trudnego zadania uświadomienia ludziom, że metodyka posługiwania się wahadłem powinna być inna od tej, zalecanej przez szereg dotychczas dostępnych podręczników. Zanegował tym samym sens „zadawania pytań do wahadełka”. Podczas gdy wiele podręczników stara się udowodnić, że radiestezja to dziedzina lekka, łatwa i przyjemna, on rzuca na nią zupełnie nowe światło. Nie twierdzi, że wystarczy tylko zadać odpowiednie pytania i można dowiedzieć się wszystkiego, czego tylko sobie zażyczysz. Z jednej strony postawił pewne ograniczenia. Jednocześnie zwiększył wiarygodność badań nad energią odczytów radiestezyjnych w negatywnych dla zdrowia miejscach.
Czym zatem naprawdę jest radiestezja?
Publikacja uświadomi Ci, że metoda posługiwania się wahadłem i różdżką radiestezyjną jest wynikiem naturalnych oddziaływań otoczenia. Dowiesz się też, na czym polega odruch wahadlarski, czym różni się metoda mentalna od fizycznej i co to jest uwrażliwienie radiestezyjne. Tym samym, w swojej praktyce różdżkarskiej uwzględnisz dodatkowe czynniki, jak wpływ podświadomości, mogące zakłócać odczyt. Podręcznik wskazuje również, jak wahadełko radiestezyjne pozwala oznaczyć strefy geopatyczne, które mają wybitnie negatywne oddziaływanie na zdrowie żywych organizmów. Poznasz najskuteczniejsze techniki szukania cieków wodnych i wyznaczania dogodnych miejsc na studnie. W wypadku jakichkolwiek wątpliwości czy trudności w zrozumieniu odczytu z pewnością skorzystasz ze sprawdzonych metod rozszerzania diagnostyki wahadlarskiej.
Dlaczego warto zaufać Autorowi?
Tomasz Sitkowski od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku poświęcił się działalności naukowej, a radiestezją zaczął zajmować się w roku 1990. Ukończył kursy radiestezji dla zaawansowanych w Polskim Towarzystwie Psychotronicznym, a obecnie jest członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji w Warszawie. W tym rewolucyjnym podręczniku pragnie podzielić się z Tobą swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. W końcu uzyskasz wiarygodny obraz radiestezji od hipotezy sympatii, poprzez ocenienie szkodliwości stref geopatycznych czyli stref zadrażnień dla zdrowia, do wyszukiwania cieków i żył wodnych. A to tylko przedsmak możliwości jakie stwarza sztuka wahadlarstwa w życiu.