Runiczna wyrocznia – przesłania w zgodzie z żywiołami

Przewodnik i 39 kart

  • ISBN: 978-83-8301-277-3;
  • Cena katalogowa: 149.90 zł;
  • Ilość stron: 120;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 8,9 x 12,7 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Paweł Uklejski
Paweł Uklejski
15
0

Magia zamknięta w kartach runicznych. Poznaj runy i żywioły

Karty runiczne do wróżenia są dobrze znane w świecie astropsychologii i ezoteryki. Każdy z nas może stosować je podczas praktyk duchowych. Pomagają w przepowiadaniu przyszłości i w rozwiązywaniu codziennych problemów. Autorzy, znani specjaliści przekazów runicznych, poszli o krok dalej i stworzyli talię kart, w których połączyli runy i żywioły. To połączenie bez wątpienia pomoże ci podczas pracy z runami. Dzięki nim odnajdziesz symbole powiązane z twoją duchowością. Pomogą ci również w odkryciu swojego potencjału i wesprą twój rozwój duchowy.

Symbolika i znaczenie run – odkryj swoją runę

Runy nordyckie to specjalny zbiór magicznych symboli. Znaczenie i odczytywanie run odbywa się w logicznym i nieprzypadkowym ułożeniu. Runa Fehu występująca na początku, to obfitość materialna i bogactwo. Jej żywiołem jest ogień. Z kolei Othal symbolizuje dom i rodzinę, a jej żywiołem jest ziemia. W wybraniu odpowiadającej karty runicznej pomocne będą przede wszystkim ilustracje. Każda grafika związana jest z unikalnym znaczeniem runy i żywiołu. Na szczególną uwagę zasługują karty z żywiołami oraz karty specjalne Aettir, czyli rodziny runiczne. Aett Freya odpowiada za moce życia codziennego, Aett Odyna mówi o siłach natury, z kolei Aett Tyra symbolizuje człowieka w swoim rozwoju. Dzięki temu zestawowi kart praca z runami będzie bardziej efektowna. Pozwolą ci przewidzieć zdarzenia, które będą miały niebagatelny wpływ na twoje życie. Runy i żywioły to dopiero początek twojej drogi do poznania siebie.

Runy i żywioły w praktyce – jak zadać pytanie runom?

Każda karta to unikalny symbol o prawdziwej mocy. Runiczny przekaz otoczony jest niezwykłą magią, która wpływa na umysł i rozwój człowieka. W kontekście pracy z runami ważną rolę odgrywa zadanie odpowiedniego pytania. Dlatego zastanów się, o co chcesz zapytać runy, po czym zapisz pytanie na kartce. Po potasowaniu talii, wyciągaj karty jedna po drugiej i umieść je zgodnie z planem układania kart. To będzie twój czas na poznanie przyszłości i swoich możliwości. Dzięki runom nordyckim twój rytuał w naturalny sposób rozwinie się o nową praktyczną pracę z energią. Więcej informacji o runach, ich działaniu, wpływu na duchowość i sposobach układania kart znajdziesz w dołączonym poradniku. Otwórz się na działanie run i spraw, aby każdy dzień był wyjątkowym przeżyciem.

Wykorzystaj magię run i żywiołów – odczytaj swoją przyszłość

Symbole runiczne możesz stosować w postaci amuletów i zawsze nosić je przy sobie. Ich moc bez wątpienia będzie towarzyszyć ci każdego dnia podczas pracy, w relacjach towarzyskich i w praktykach duchowych. Karty to gotowy zestaw, którego nie musisz wykonywać samodzielnie. Dołączona książeczka w prosty sposób przedstawia, jak obchodzić się z kartami runicznymi. Z pewnością pomoże ci w dobraniu runy, która stanie się twoim codziennym talizmanem. Runy i żywioły stanowią idealną harmonię dla praktyk duchowych. Zadaj runom odpowiednie pytanie i otrzymaj odpowiedź.

Otwórz się na moc kart runicznych!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ