Kryształowe Reiki

Podręcznik pracy z energią czakr, kryształów i kamieni szlachetnych - skuteczne uzdrawianie ciała, umysłu i duszy

 • ISBN: 978-83-8301-652-8;
 • Cena katalogowa: 84.80 zł;
 • Ilość stron: 256;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2024;
 • Nr wydania: I - dodruk;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
30
0

Uzdrawianie za pomocą kryształów – potężna moc, skuteczność i piękno

Kwarc dymny, zielony turmalin, unakit i sugilit dodają ciału chorego na nowotwór siły do walki z chorobą. Karneol, rubin czy piryt pozytywnie wpływają na płodność. Z kolei czerwony kalcyt, jaspis i rubin, położone na czakrze podstawy, wzmocnią twoją odporność. Cytryn na czakrze splotu słonecznego poprawi działanie flory bakteryjnej w żołądku. A zielony awenturyn spoczywający na czakrze serca wzmocni układ sercowo-naczyniowy. Jeśli zaś odczuwasz napięcie – na przykład w ramionach – umieść lub przyklej po dwa kawałki selenitu i różowego kwarcu na każdym z ramion, aby wyeliminować ból i odzyskać uczucie komfortu. Jak widzisz, uzdrawianie za pomocą kryształów jest metodą łatwą i skuteczną. Chcesz ją wypróbować?

Jak działa Kryształowe Reiki?

Uzdrawiające działanie kryształów i kamieni szlachetnych jest fascynujące. Przywracanie zdrowia z pomocą minerałów to metoda dobrze znana. Jeśli lubisz terapie holistyczne, z pewnością zainteresujesz się także potężnym Kryształowym Reiki. To połączenie pracy z energią kryształów i kamieni szlachetnych, czakr i japońskim Reiki. Jak działa ten rodzaj uzdrawiania energią? Dzięki dobroczynnym właściwościom minerałów można oddziaływać na konkretne sfery organizmu. Odbywa się to poprzez usuwanie z układów energetycznych negatywnych energii, takich jak ból, stres czy smutek i implementowanie pozytywnych – spokoju, zwiększonej uwagi czy witalności. Reiki natomiast pozwala przywrócić równowagę wszystkim systemom w ciele, pogłębić stan relaksu i dodać energii potrzebnej do uzdrowienia i transformacji.

Uzdrowienie aury i terapia czakr kluczem do lepszego samopoczucia

Kiedy przyzywasz Reiki, przepływa ono przez twoje ciało od czubka głowy, poprzez serce i ramiona i wypływa przez dłonie. Kierunek energii jest zgodny z boską inteligencją i intencją uzdrawiania dla najwyższego dobra. Jego działanie jest subtelne, ale efekty się kumulują, więc z każdą sesją są silniejsze. Uzdrawianie za pomocą kryształów to świadoma praca z energią uzdrawiających kamieni szlachetnych. Tak, aby pozytywnie wpływały na twoją własną energię i pomogły ci nieść uzdrowienie. Kryształy mogą wpływać na każdą część ciała energetycznego, na ciało fizyczne, mentalne, duchowe, a także na aurę.

W tej książce Autorka, znana nowojorska uzdrowicielka i terapeutka, skupia się na czterech podstawowych warstwach aury – fizycznej, emocjonalnej, mentalnej i astralnej. W jaki sposób Kryształowe Reiki, którego dzięki tej książce możesz się nauczyć, może wpłynąć na zdrowie aury? Na dwa sposoby. Poprzez położenie na ciele kryształów i kierowanie Reiki poprzez kamień do konkretnej czakry. Drugim sposobem jest przesuwanie kryształów poprzez aurę i kierowanie Reiki do pól aurycznych.

Uzdrawianie za pomocą kryształów skuteczne w najpowszechniejszych dolegliwościach

Ta fascynująca i niezwykle praktyczna książka to twoje kompendium wiedzy o holistycznej terapii, jaką jest uzdrawianie za pomocą kryształów i kamieni szlachetnych w połączeniu z energią Reiki. Wykorzystując terapię czakr, będziesz w stanie pozbyć się powszechnych dolegliwości fizycznych jak i mentalnych. Kryształowe Reiki pomoże uśmierzyć różnego rodzaju bóle, złagodzi dolegliwości związane z oparzeniami, nadwyrężeniem mięśni, zablokowanymi stawami, wysokim ciśnieniem krwi, zapaleniem oskrzeli. Ten rodzaj terapii jest też niezwykle skuteczny, w łagodzeniu dolegliwości także poważnych schorzeń, takich jak na przykład nowotwory, fibromialgia, choroba Leśniowskiego-Crohna i innych chorób autoimmunologicznych. Czy wiesz, że Kryształowe Reiki to także doskonały sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów?

Sama Autorka, jak mówi, specjalizuje się w uzdrawianiu mentalnym i emocjonalnym. W kryształach drzemie niesamowita moc, a ich energia trafia wprost do podświadomości, do emocjonalnego ciała, do psyche, więc możesz wykorzystać to energetyczne uzdrawianie dokładnie tam, gdzie jest potrzebne. Zastosowanie Reiki pomaga wprowadzić do tej pracy harmonię.

W tej pięknie wydanej książce znajdziesz:

 • szczegółowe opisy protokołów uzdrawiania energią z wykorzystaniem kryształów i kamieni szlachetnych z podziałem na najpowszechniejsze dolegliwości,
 • inspirujące historie pacjentów Autorki, opisy przypadków i zastosowane terapie,
 • informacje, jakie kamienie stosowane są w terapii poszczególnych czakr,
 • charakterystykę każdej z siedmiu głównych czakr,
 • opisy symboli Reiki i ich wykorzystanie,
 • skuteczne metody na oczyszczanie kamieni szlachetnych i kryształów, aury i przestrzeni,
 • wskazówki, jak przygotować siebie i miejsce do uzdrowicielskiej pracy,
 • porady, jak przeprowadzić sesję Kryształowego Reiki,
 • ilustrowany przewodnik po kryształach,
 • przejrzyste opisy uzdrawiających właściwości poszczególnych kamieni.

Pełnia zdrowia dzięki kryształom i energii Reiki

 

Patroni:

 • Talizman.pl
 • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ