Medytacja czakralna

Jak samodzielnie usunąć blokady energetyczne i aktywować wszystkie czakry

  • ISBN: 978-83-8171-393-1;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 184;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
30
0

Aktywuj swoją uzdrawiającą moc, dzięki medytacjom na odblokowanie i oczyszczenie czakr

Czakry to ośrodki energii życiowej Twojego ciała. Ich stan wpływa nie tylko na Twoje zdrowie fizyczne, ale również psychiczne. Autorka, czerpiąc z bogatych tradycji, udowadnia, że praktykowanie medytacji pomoże Ci przekształcić umysł, ciało i ducha. Wzniesie Cię również na wyżyny rozwoju duchowego! Odkryj, jak otworzyć czakry i odblokować energię w czakrach poprzez serię medytacji dostosowanych do uzdrawiania każdej z nich. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz medytować, czy masz już doświadczenie, ta książka oferuje Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć wewnętrzną równowagę i uzdrowić swoje ciało już dziś!

Blokada czakr – powszechny problem każdego z nas!

Każdemu z nas zdarzyło się czuć niekomfortowo lub apatycznie. Czasami czujesz, że tkwisz w miejscu lub zwyczajnie niedomagasz fizycznie? To pierwsze oznaki blokady energii w czakrach! Kiedy Twój system czakr natrafi na zbyt dużą ilość przeszkód, energia traci możliwość swobodnego przepływu i zaczyna się niebezpiecznie gromadzić. Dopóki czakry nie zostaną odblokowane, Twoje ciało choruje. Medytacja to jedna z najbardziej skutecznych terapii energetycznej naprawy. By dowiedzieć się, czego szukać i jak praktykować energetyczne oczyszczenie czakr, potrzebne będą tylko ćwiczenia pokazane w tej książce i… odrobina dyscypliny.

Medytacja otwierająca czakry i poruszająca zablokowaną energię

Zdaniem Autorki, medytacja stanowi pierwszy krok, który musisz podjąć, jeżeli chcesz uleczyć swoje czakry. Praktyka ta pomoże Ci zidentyfikować miejsca wymagające szczególnej uwagi. Niekiedy ciało samo daje znać, na czym powinniśmy się skupić: ból głowy (czakra korony), problemy z tarczycą (czakra gardła), alergia (czakra serca). Czasem jednak doświadczamy emocji lub symptomów, których źródło wydaje się trudniejsze do sprecyzowania – takich jak zmęczenie, niepokój, poczucie zwątpienia w siebie lub zranione uczucia. Objawy zablokowanych czakr mogą się różnić, dlatego ważne jest, byś zrozumiał, które miejsca wydają się ograniczone bądź ściśnięte. Medytacja da Ci możliwość bezpiecznej eksploracji na linii umysł-ciało. Dzięki niej będziesz mógł uzyskać wszystkie informacje, które są wymagane w Twojej leczniczej praktyce.

Medytacja na otwarcie czakry serca

Czakra serca stanowi bramę do Twojej duszy. Jest domem dla Twoich uwodzicielskich energii, w którym rezydują wdzięczność, współczucie, cierpliwość, akceptacja, radość i miłość. To także uświęcona przestrzeń, która łączy Cię ze wszystkimi innymi żywymi istotami. Dlatego równowaga wewnątrz tej czakry oznacza usunięcie osądów, lęków, rozczarowań, niepotrzebnego cierpienia i nastawienia w stosunku do prześladowań. Gdy jesteś zakorzeniony w miejscu bezwarunkowej miłości do siebie samego, wibracja Twojej czakry serca zacznie promieniować i zapewniać leczenie nie tylko Twojemu ciału fizycznemu, ale przede wszystkim ciałom wszystkich innych istot – szczególnie tym, z którymi jesteś związany.

Żywioł:
Powietrze

Mantry serca:
– W moim sercu panuje harmonia.
– Kocham siebie samego i mam dla siebie współczucie.
– Rezydują we mnie wszystkie rodzaje miłości.
– Kocham i jestem kochany.

Mudra Hridaya
Zegnij palec wskazujący w kierunku podstawy kciuka. Następnie złącz palec serdeczny oraz środkowy z jego czubkiem.

Otwórz swoje czakry i odblokuj energię w nich płynącą

Dzięki informacjom oraz ćwiczeniom zawartym w tej książce:
– dowiesz się, jak dochodzi do zablokowania energii w czakrach oraz jaki to ma wpływ na Twoje ciało,
– poznasz dokładne opisy czakr: podstawy, sakralnej, splotu słonecznego, serca, gardła, trzeciego oka i korony,
– nauczysz się diagnozować i usuwać blokady w czakrach,
– otworzysz czakry i dzięki odpowiednim terapiom utrzymasz w nich właściwy przepływ energii,
– zwiększysz moc swoich medytacji dzięki mantrom i mudrom dla każdej czakry,
– odkryjesz wizualizacje, afirmacje, kryształy, olejki eteryczne i zioła, które pomogą Ci utrzymać harmonię w czakrach,
– wzbijesz się na najwyższy poziom rozwoju duchowego!

Aktywuj każdą czakrę i otwórz się na nową energię!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ