Odblokowanie i oczyszczenie czakr za pomocą Reiki

Proste ćwiczenia i praktyki skutecznego uzdrawiania energetycznego

  • ISBN: 978-83-8301-147-9;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 192;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
10
0

Poznaj najsilniejszą terapię, dzięki której odblokujesz i oczyścisz czakry!

Czakry to potężne centra energetyczne rozmieszczone w twoim ciele. Ich zadaniem jest pobieranie, przetwarzanie i rozprowadzanie energii życiowej po całym organizmie. Kiedy wszystkie czakry są odblokowane, zrównoważone i zharmonizowane, energia płynie w sposób optymalny. Twoje ciało jest zdrowe, potrafisz pozostać obecny, jesteś stabilny emocjonalnie. Jednak jeśli w czakrach pojawia się dysharmonia twoje ciało i psychika cierpi. Niezrównoważona czakra serca skutkuje poczuciem samotności, blokadą emocjonalną i brakiem poczucia bezpieczeństwa. Z kolei brak harmonii w czakrze gardła może objawiać się problemami w komunikacji z innymi, a nawet wypaleniem strun głosowych czy chorobami tarczycy. Jak widzisz, utrzymanie równowagi i zdrowia czakr jest niezwykle ważne. Ale jak oczyścić i odblokować czakry? W jaki sposób utrzymać je w ciągłej harmonii? Odkryj uzdrawianie czakr energią Reiki!

Uzdrawianie czakr energią Reiki

Mimo, że czakry i Reiki wywodzą się z odmiennych tradycji są ze sobą ściśle powiązane. Zarówno czakry, jak i Reiki skupiają się na uzdrawianiu i manipulowaniu energią, która przepływa przez ciało. Reiki to terapia, która wykorzystuje „uniwersalną energię” wypełniającą wszechświat i każdą żywą istotę. Energia Reiki jest przekazywana bezpośrednio do czakr za pomocą specjalnych układów dłoni oraz symboli Reiki. Brzmi skomplikowanie? Ale takie nie jest! April Pfender, mistrzyni Reiki i autorka bestsellera Medytacja czakralna, pokaże ci, jak krok po kroku uzdrawiać czakry energią Reiki.

Ćwiczenia Reiki – wszystko co musisz wiedzieć o uzdrawianiu czakr energią Reiki

Autorka zabierze cię w świat uzdrawiania energetycznego na wyższym poziomie! Odkryje, w jaki sposób używać określonych układów dłoni i ćwiczeń Reiki, by odblokować i oczyścić każdą z czakr głównych. Niezależnie od tego czy to twój pierwszy kontakt z uzdrawianiem energią, czy twoja praktyka jest już ugruntowana, znajdziesz tu jasne wyjaśnienia, które pomogą ci poznać i zrozumieć podstawowe zasady Reiki. Dowiesz się czym jest tradycyjna praktyka Usui Reiki i czym się charakteryzuje. Poznasz 3 stopnie Reiki i odkryjesz w jaki sposób przebudzić i ustabilizować energię kundalini. Autorka podpowie ci również w jaki sposób rozpocząć 21-dniowe oczyszczanie energetyczne.

Symbole Reiki – potężne skróty dostępu do energii

W książce znajdziesz również przejrzyste ilustracje, dzięki którym poznasz dokładne umiejscowienie czakr (czakra podstawy, sakralna, splotu słonecznego, czakra serca, gardła, trzeciego oka i korony). Dzięki temu z łatwością zlokalizujesz je w swoim ciele. Znajdziesz tu również ilustracje przedstawiające symbole Reiki, czyli potężne skróty dostępu do energii. Użycie symboli Reiki jest kolejnym uświęconym tradycją elementem w praktyce Reiki. W drugiej części książki znajdziesz przegląd i charakterystykę każdej z siedmiu czakr. Dowiesz się za co odpowiadają i w jaki sposób rozpoznać, kiedy czakry są zablokowane oraz jak z nimi pracować stosując energię Reiki, by uzyskać równowagę i optymalne zdrowie.

Poznaj opinie ekspertów o książce Odblokowanie i oczyszczenie czakr za pomocą Reiki

„Jako lekarz i mistrz Reiki uważam, że najnowsza książka April, jest przemyślana, przejrzysta i dostępna dla czytelników na wszystkich poziomach. Poszerza naszą wiedzę na temat czakr z Reiki, jako narzędzia do poprawy zdrowia umysłu, ciała i ducha. Polecam tę książkę każdemu, kto szuka mądrości w dziedzinie energii, Reiki i uzdrawiania.”

— dr William Coward, mistrz Reiki

„April jest jednym z najlepszych nauczycieli mistrzów Reiki! Pomogła zmienić bieg mojego życia dzięki darowi Reiki. Jej nauki były kluczową częścią mojego sukcesu”.

— Soraya Kelley, RMT, trenerka ds. duchowości i upodmiotowienia

„April to prawdziwa mistrzyni w sztuce uzdrawiania! Nie mogę wymyślić lepszego nauczyciela, przyjaciela i przewodnika, który podjąłby się podróży do czakr. Jest jasnym światłem i przebudzonym przewodnikiem na drodze do uzdrowienia!”

— Marcia Paige Hamelin, mistrzyni Reiki i specjalistka od uzdrawiania energii

Zadbaj o zdrowie swoich czakr dzięki mocy Reiki!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ