Reiki – skuteczne uzdrawianie energią

Obudź swoje intuicyjne zdolności, aby samodzielnie leczyć ciało i duszę

  • ISBN: 978-83-8301-582-8;
  • Cena katalogowa: 54.50 zł;
  • Ilość stron: 208;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Mariusz Golak
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Dowiedz się, jak leczyć energią i stosować w praktyce terapię Reiki

Uzdrawianie energią Reiki nie zastąpi konwencjonalnej medycyny. Podobnie jak inne techniki uzdrawiające, które wykorzystują przepływ pozytywnej energii, Reiki nie stanie się też automatycznie magicznym lekiem na wszystkie choroby. Jednak niewątpliwie jest ono potężnym narzędziem samouzdrawiania, z którego w równym stopniu skorzysta osoba praktykująca, jak i pacjent. Stosując uzdrawianie energią, rozładujesz stres, poradzisz sobie z wewnętrznymi lękami, wzmocnisz pewność siebie, będziesz potrafił budować wartościowe relacje czy wyznaczać osobiste granice. Zyskają na tym Twoje ciało i duchowość. Lektura tej książki odkryje przed Tobą sekrety uzdrawiania duchowego i starożytnej terapii Reiki. Dzięki niej dowiesz się, jak leczyć energią zgodnie z fundamentalnymi zasadami medycyny alternatywnej – poznasz najlepsze pozycje ułożenia dłoni, niezawodne techniki uzdrawiające oraz skuteczne ćwiczenia wzmacniające duchowość. Zdobytą wiedzę wykorzystasz w praktyce do leczenia bólu, profilaktycznej opieki zdrowotnej czy usuwania problemów emocjonalnych.

Uruchom swoją pozytywną energię z korzyścią dla ciała i duchowości

Książka została podzielona na dwie części. Pierwsza stanowi teoretyczny wstęp do praktyki uzdrawiania duchowego. W przystępny sposób omawia, czym jest Reiki w zestawieniu z innymi terapiami zaliczanymi do kanonu medycyny alternatywnej, przedstawia rys historyczny tej niezwykłej techniki uzdrawiającej oraz podstawy duchowego Reiki. Znajdziesz tu wszystko, co powinieneś wiedzieć, zaczynając swoją przygodę z terapią Reiki. Z kolei druga część ma aspekt zdecydowanie praktyczny. Dzięki niej nauczysz się wykorzystywać pozytywną energię Wszechświata w procesie leczenia dolegliwości fizycznych i duchowych. Dowiesz się też, na czym polega proces dostrojenia – kluczowy etap dla wszystkich, którzy chcą pracować z energią Reiki.

Jak leczyć energią? To nie jest trudne – wystarczy, że obudzisz w sobie intuicję!

Celem terapii Reiki jest wspieranie ciała w procesie samouzdrawiania poprzez odpowiednie zarządzanie energią. Medycyna alternatywna zakłada bowiem, że choroby i dolegliwości są efektem blokad lub zakłóceń w przepływie energii. Stosowana w ramach terapii energia sama kieruje się do zmienionego chorobowo miejsca, przywracając w nim równowagę energetyczną. Zatem jak leczyć energią? Podstawą terapii Reiki jest działanie na znajdujące się w organizmie czakry, meridiany oraz ścieżki energetyczne. W trakcie zabiegu osoba praktykująca kieruje siłę życiową czerpaną z Wszechświata do ciała pacjenta. Ta uzdrawiająca energia jest przekazywana bezdotykowo lub prawie bezdotykowo. Osoba praktykująca może albo delikatnie położyć swoje ręce na ciele pacjenta, albo też trzymać ręce kilka centymetrów nad nim. Szczególną uwagę zwraca na konkretne miejsca, takie jak siedem głównych czakr lub jakikolwiek obszar wywołujący ból lub niepokój. Techniki uzdrawiające stosowane podczas uzdrawiania energią polegają przede wszystkim na odpowiednim ułożeniu dłoni.

Uzdrawianie energią – droga do lepszego „ja”

Chociaż Reiki jest pozytywną energią o dość subtelnym i delikatnym charakterze, może mieć ogromny wpływ na Twoje życie i duchowość. Często, napotykając problemy, widzimy tylko ich objawy. Jednak działanie Reiki polega na uzdrawianiu duchowym sięgającym przyczyn chorób i dolegliwości. Reiki dociera tam, gdzie jest najbardziej potrzebne. Tym samym ułatwia samouzdrawianie na wielu poziomach, działając równocześnie na ciało, umysł oraz ducha. Kiedy odzyskujemy równowagę, zmienia się też nasze życie. Dzięki takiej terapii czujemy się lepiej pod względem psychicznym. Poza tym jesteśmy bardziej skoncentrowani na emocjach i lepiej potrafimy radzić sobie w życiu codziennym. Jednak Reiki pomaga także na dużo głębszym poziomie, oczyszczając kanały energetyczne, regenerując ciało i pozwalając połączyć się z naszą intuicją oraz wyższą świadomością.

Odkryj i zastosuj w praktyce uzdrawiającą moc Reiki!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ