Uzdrów swoje biopole dzięki medycynie wibracyjnej

Skuteczne terapie na oczyszczanie aury, ulgę w bólu, lęku, bezsenności, depresji i zaburzeniach trawienia

  • ISBN: 978-83-8301-077-9;
  • Cena katalogowa: 69.60 zł;
  • Ilość stron: 328;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Techniki medycyny naturalnej wzmocnią twoje biopole i aurę

Co by było, gdyby wokół ciebie istniało niewidzialne pole energetyczne, aura (inaczej biopole), w którym zakodowane są wszystkie emocje, przeżycia i informacje o całym twoim życiu? A co ty na to, gdyby istniało również narzędzie, klucz lub magiczna różdżka, dzięki której możesz uzyskać dostęp do swojego biopola – subtelnej energii, która cię otacza? I dodatkowo rozszyfrować, gdzie występują w nim różne zakłócenia oraz brak równowagi spowodowane twoimi określonymi myślami, wzorcami emocjonalnymi czy traumatycznymi doświadczeniami w życiu? I jeszcze gdyby to narzędzie mogło skorygować oraz zniwelować wszelkie zakłócenia występujące w twoim biopolu i doprowadzić je do naturalnej harmonii? Brzmi jak magia? Nic z tych rzeczy.

Uzdrów ciało i umysł dzięki medycynie wibracyjnej, muzykoterapii i terapii dźwiękiem

Metoda zaprezentowana przez autorkę nazywa się Biofield Tuning®. Oparta jest na medycynie wibracyjnej, muzykoterapii oraz terapii dźwiękiem. To technika wykorzystująca kamertony, które stosuje się w medycynie naturalnej do równoważenia, harmonizowania i oczyszczania czakr. To przede wszystkim metoda poparta naukowymi dowodami, praktyką i konkretnymi wynikami. Autorka jest wynalazczynią, nauczycielką i pisarką, która od 1996 roku bada wpływ akustycznego dźwięku na ciało. To pionierka w dziedzinie medycyny wibracyjnej, terapeutycznego dźwięku ludzkiego biopola i nowo powstającej dziedziny zdrowia elektrycznego. Jest pomysłodawczynią muzykoterapii – unikalnej metody terapii dźwiękiem zwanej strojeniem biopola (dawniej równoważeniem dźwięku). W swojej pracy wykorzystuje kamertony, aby wykrywać i korygować wszelkie zakłócenia powstające w biopolu (subtelnej energii – aurze, która otacza wszystkie żywe istoty).

Uzdrawianie energią i wibracją kamertonu

Wszystko we Wszechświecie ma określony dźwięk, częstotliwość i wibrację. Metoda autorska Biofield Tuning® wykorzystuje dźwięki i czyste częstotliwości płynące z kamertonów zapewniając równowagę w ciele, umyśle i duszy. Prawdopodobnie dzięki tej metodzie możesz odkryć wszystkie obszary w swoim życiu, w których pojawiły się trudne emocje. Innymi słowy te, których doświadczyłeś w wyniku traumy, śmierci, rozwodu, choroby, uzależnienia, ograniczających przekonań lub odziedziczonych wzorców. Czyste dźwięki i częstotliwości płynące z kamertonów pozwolą ci rozbić zablokowaną energię w twoim biopolu i przywrócą spójność oraz harmonię. Zapewnią ci niemal natychmiastową ulgę w różnych dolegliwościach. Między innymi w stanach zapalnych, zaburzeniach trawienia, depresji, lęku, bezsenności czy zmniejszeniu bólu. Efektem tego będzie twoje dobre samopoczucie, odprężenie, uzdrowienie, oczyszczenie czakr oraz wzrost zdrowia i witalności.

Poznaj opinie o książce

Wspaniałe wyjaśnienie wpływu kamertonów na subtelne pola w celu uzdrowienia. Książka daje do myślenia i wyczerpująco tłumaczy przedstawione kwestie. Jest również doskonałym źródłem w odniesieniu wykorzystania kamertonów i ich terapeutycznych właściwości do uzdrawiania różnych centrów energii, czyli czakr. Jest to lektura dla każdego, kto rozważa zastosowanie kamertonów jako narzędzi terapeutycznych.

– Jeffrey Thompson, chiropraktyk w Center for Neuroacoustic Research

Eileen Day McKusick przeprowadziła skrupulatne badania nad biopolem, które dowodzą skuteczności dostrajania biopola. „Uzdrów swoje biopole” jest wyczerpującą, a zarazem łatwą w odbiorze lekturą, dzięki której dźwięki ciała stają się zrozumiałe i praktyczne zarówno dla profesjonalistów medycznych, jak i laików zajmujących się samouzdrawianiem i medycyną naturalną.

– Joshua Leeds, autor The Power of Sound oraz Through a Dog’s Ear

Książka Eileen McKusick jest perełką, cennym wkładem w dziedzinę uzdrawiania dźwiękiem i medycynę energii. Autorka jest odważną pionierką w wyłaniającej się sferze nauki, jaką jest biopole. Bada skutki działania kamertonów na energetyczną anatomię człowieka. Jest to również bardzo osobista opowieść poszukiwaczki prawdy, zrozumienia i syntezy na granicy dziedziny uzdrawiania.

– dr Karl H. Maret, specjalista w dietetyce, medycynie funkcjonalnej i medycynie energii

Terapia dźwiękiem dla holistycznego uzdrowienia

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ