Aniołowie i Przodkowie – karty wyroczni

55 kart i podręcznik

  • ISBN: 978-83-8301-017-5;
  • Cena katalogowa: 169.90 zł;
  • Ilość stron: 176;
  • Oprawa: twarda;
  • Format: pudełko 10 x 14 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
30
0

Fascynują cię karty wyroczni? Sięgnij po te autorstwa Kyle’a Graya!

Karta Wielkiego Nauczyciela powie ci, abyś wyciągnął naukę ze swoich aktualnych doświadczeń, a następnie podzielił się nimi z innymi. Władca doda ci siły. Duchowy Lis ostrzeże, byś zachował czujność, bo czeka cię zmiana. Biała Wiedźma na karcie przypomina o wewnętrznej dobroci, zaś Strażnik Ziemi – pół anioł, pół żywiołak – symbolizuje ugruntowanie. W tej niesamowitej talii kart wyroczni autorstwa Kyle’a Graya znajdziesz też Strażniczkę Serca, Anioła Stróża, Złamaną Strzałę, Orła i wielu innych duchowych przewodników. Tylko czekają, aby podzielić się z tobą swoją mądrością i magią! Pozwól im na to!

Dar mądrości, który wzbogaci twój rozwój duchowy i życie cielesne

Potężna talia kart wyroczni Aniołowie i Przodkowie, którą stworzył autor bestsellerów Kyle Gray wraz z artystką Lily Moses, łączy boskie przewodnictwo Aniołów z mądrością Przodków. Aniołowie to boskie istoty, które odzwierciedlają najważniejszy element miłości. To przedludzkie, inteligentne dusze, których zadaniem jest monitorowanie dobrostanu wszystkich rozumnych istot. Przodkowie to dusze zmarłych opiekunów mądrości ze wszystkich stron świata. To mędrcy, wojownicy, znachorzy, szamańscy uzdrowiciele i inni posiadacze wiedzy, która pomogła ich ludom w rozwoju. Aniołowie i przodkowie niosą wspólnie potężny dar mądrości, który może pomóc ci w duchowym i cielesnym życiu.

Połącz się z duchowymi przewodnikami i zyskaj ich mądrość, miłość, uzdrowienie i opiekę

Aniołowie mają jedną misję: kochać, pomagać i prowadzić ludzi. Przodkowie to mędrcy, uzdrowiciele i wojownicy, którzy podzielą się z tobą swoją wiedzą i magią. Ta inspirująca talia 55 pięknie wykonanych kart wyroczni Kyle’a Graya pomoże ci połączyć się z aniołami i przodkami, uzyskać ich starożytną mądrość, otrzymać boską miłość, uzdrowienie i przewodnictwo. Podobnie jak aniołów, przodków możesz wezwać poprzez modlitwę, medytację i ceremonię, którą odprawia się, by otrzymać leczenie, zmianę i wsparcie z innych światów. Jak to zrobić? Dowiesz się z przewodnika dołączonego do tych anielskich kart.

Mędrcy, wojownicy, aniołowie, symbole – odkryj znaczenie każdej z 55 kart tej wyroczni

W talii znajdziesz karty 30 mędrców pochodzących z minionych czasów. To zbiór niesamowitych dusz, których celem jest przekazywanie starożytnej wiedzy spoza tego świata. Są wśród nich szamani, znachorzy, laicy, wojownicy i kupcy z czterech stron świata. Wiedzą, jak to jest stąpać po powierzchni naszej planety i być na utrzymaniu ziemi, a zatem – z perspektywy rozwoju duchowego – są w stanie zaoferować wskazówki i wgląd, które wspomogą twoją życiową ścieżkę.

Znajdziesz tu także 12 dusz opiekunów, którzy przynoszą cudowne wiadomości poradnictwa i uzdrowienia. To stróżowie kierunków i aniołowie żywiołów. Te dusze pomogą ci połączyć się ze swoimi pierwotnymi potrzebami i pragnieniami, byś mógł wieść udane życie, zgodne z twoją najwyższą prawdą, dobrem i celem. W talii znajduje się również 9 kart-symboli, a wszystkie niosą ze sobą lekcje i zwiastuny rozwoju. Z kolei karty pór roku to wiadomości, które pomogą ci popłynąć strumieniem życia. Mogą mieć również bardziej liniowe znaczenie, to jest sugerować, że konkretna pora roku da początek związanym z nią energiom.

Bogata symbolika kart do wróżenia Kyle’a Graya to zachęta do przewidywania przyszłości

Kiedy korzystamy z talii kart wyroczni, przyciągają nas karty, które najlepiej odzwierciedlają w tym momencie naszą osobowość, sytuację, mocne strony, dary i wyzwania. Przekonaj się, jak tobie ułoży się współpraca z tymi pięknie wykonanymi anielskimi kartami. Oprócz objaśnień bogatej symboliki poszczególnych talii kart, autor przygotował też wiele cennych wskazówek dotyczących pracy z kartami do wróżenia. W podręczniku dołączonym do kart znajdziesz odpowiedzi na pytanie dotyczące między innymi tego, jak oczyścić swoje karty i jak je potasować. A także, co w rozkładzie oznaczają karty w pozycji odwróconej. Żeby ułatwić ci wróżenie, Kyle Gray proponuje kilka prostych rozkładów kart wyroczni. Z łatwością będziesz mógł przepowiedzieć swoją przyszłość, a także wróżyć przyjaciołom i rodzinie. Jesteś gotowy?

Zyskaj wsparcie od twoich duchowych przewodników

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ