Jak rozbudzić swoje moce parapsychiczne - Okładka książki

Jak rozbudzić swoje moce parapsychiczne

40 ćwiczeń dla ciała i umysłu poprzez medytacje, czytanie z dłoni, wizualizacje, równoważenie czakr i interpretację anielskich liczb

  • ISBN: 978-83-8301-666-5;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 248;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: I;
Paweł Uklejski
Paweł Uklejski
30
0

Jak prosto i skutecznie rozbudzić w sobie moce parapsychiczne?

Czy czasem zdarza ci się zauważyć przemykający cień tuż obok ciebie? A może twoja intuicja podpowiada ci, że wokół istnieje inny, niewytłumaczalny świat, który jest obiektem zainteresowania parapsychologii? To może być sygnał, że drzemią w tobie niezwykłe moce parapsychiczne i predyspozycje do bycia medium. Jeśli interesujesz się rozwojem duchowym, praktykujesz terapie uzdrawiające ciało i ducha lub dbasz o swoją duchowość – sięgnij po ten przewodnik! Dzięki tej kompletnej publikacji twoje praktyki duchowe nabiorą zupełnie nowego sensu, a także odkryjesz swój prawdziwy potencjał!

Potrafisz wyczuć wibracje w swoim otoczeniu lub posiadasz niezawodną intuicję? To znak, że możesz być medium!

Jeśli odczuwasz energię otaczającego cię świata lub dysponujesz niezawodną intuicją, to znak, że drzemie w tobie potencjał medium! Te niezwykłe zdolności mogą okazać się bardzo przydatne w codziennym życiu. Poprzez pogłębienie swojej intuicji będziesz w stanie podejmować trafne decyzje. Możesz to zrobić poprzez prostą terapię, jaką jest dobrze znana medytacja. Dobrą praktyką jest również oczyszczanie energetyczne pomieszczenia, w którym najczęściej przebywasz oraz przedmiotów, które nosisz przy sobie. Ta praktyka pozwoli ci uniknąć zagrożeń dla twojej duchowości, a przy tym stworzysz wokół siebie energetyczną bańkę ochronną. Więcej przydatnych wskazówek i różnych terapii znajdziesz w książce.

Channeling, równoważenie czakr, a może manifestowanie intencji? Odkryj swoją moc parapsychiczną i wykorzystaj ją w codziennych wyzwaniach

Odkrycie swojego prawdziwego potencjału i wykorzystanie wiedzy z zakresu parapsychologii to nie lada wyzwanie. Jednak dzięki tej książce i opisanym w niej technikom, możesz w łatwy sposób rozbudzić swoje moce! Channeling pomoże ci skutecznie odczytywać wiadomości od twoich przewodników duchowych. Jeśli odczuwasz brak równowagi i harmonii w życiu, spróbuj zrównoważyć swoje czakry. Kiedy czakra jest „zablokowana”, wówczas część twojego ciała energetycznego ulega znacznemu pogorszeniu. Zadbaj o swój wewnętrzny system energetyczny, a zauważysz znaczącą poprawę w swoich praktykach duchowych i mocach parapsychicznych.

Praktyczny wymiar mocy parapsychicznych – wejdź na wysokie wibracje, naładuj kamienie uzdrawiające i pogłębiaj swoją duchowość!

Dzięki tej niezwykłej publikacji świat rozwoju duchowego i parapsychologii nie będzie miał przed tobą żadnych tajemnic. Dowiesz się, jak prosto i skutecznie naładować i oczyścić energetycznie swoje kamienie uzdrawiające. Nauczysz się odczytywać znaczenie anielskich liczb, snów i wiadomości telepatycznych. Co więcej, nawiążesz kontakt z Księżycem, połączysz się ze swoim poprzednim życiem i zwizualizujesz sobie najbliższą przyszłość, dzięki czemu wejdziesz na wysokie wibracje. Te praktyki pozwolą ci w znacznym stopniu pogłębić intuicję, a twoje praktyki duchowe ulegną znacznemu polepszeniu. Rozbudź swoje ukryte moce parapsychiczne!

Rozbudź swoje ukryte moce parapsychiczne!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ