Pismo automatyczne – praktyczny poradnik

Proste techniki, dzięki którym nauczysz się posługiwać pismem automatycznym i połączysz się ze swoją podświadomością

  • ISBN: 978-83-8171-902-5;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 328;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Golak
Paweł Uklejski
0
0

Jak dotrzeć do podświadomości, by spełnienie marzeń stało się łatwiejsze, a prawdziwe szczęście znalazło się na wyciągnięcie ręki

Niektórzy z nas nie mają najmniejszego kłopotu z podejmowaniem decyzji. Dla innych to prawdziwa droga przez mękę. Pół biedy, gdy decyzja dotyczy wyboru, co zjeść na obiad. Co jednak, gdy zależy od niej szczęście osobiste lub sukces zawodowy. W takich sytuacjach wielu z nas traci pewność siebie. Jednak okazuje się, że pomoc mamy bliżej, niż nam się wydaje. Niesie ją nasza podświadomość. Jak do niej dotrzeć, by otrzymać właściwą odpowiedź na wszystkie nurtujące nas pytania? Istnieje proste i skuteczne narzędzie, umożliwiające komunikację z uniwersalną i niezawodną mądrością wszechświata. Jest nim pismo automatyczne, którego wszystkie sekrety odkrywa niniejsza książka. Dzięki niej dowiesz się, jak dostępną każdemu czynność pisania przekształcić w channeling. Autor krok po kroku prowadzi przez kolejne etapy nauki pisma automatycznego. Radzi, jak zoptymalizować swoje otoczenie, by osiągnąć najlepsze efekty, i jak dzięki medytacjom oczyścić swój umysł. Punktuje najważniejsze błędy i dzieli się sprawdzonymi sposobami na osiągnięcie wysokich wibracji.

Nie musisz być specjalistą od parapsychologii, by używać pisma automatycznego

Pismo automatyczne praktykowane jest od tysięcy lat. Czasami określano je mianem channelingu, innym razem – psychografii czy pisania duchowego. Niezależnie od użytej nazwy jego celem było uruchomienie procesu poznania opartego na intuicji i komunikacji ze światem duchowym. Naukowcy udowodnili, że w trakcie stosowania pisma automatycznego w mózgu zachodzą zmiany. Mianowicie „wyłączają się” obszary odpowiadające między innymi za dobór słownictwa i pisanie. Oznacza to, że źródło przekazu powstającego podczas automatycznego pisania leży poza naszym racjonalnym umysłem. Co więcej, w trakcie tego procesu możliwe jest przeprogramowanie podświadomości, by dokonać korzystnych zmian w polu energetycznym człowieka.

Rozwój duchowy to niejedyna z wielu korzyści pisma automatycznego

Autor odkrywa przed czytelnikami wszystkie sekrety pisma automatycznego. Robi to bardzo przystępnie, nie stroniąc od praktycznych wskazówek, ale też humoru. Z jego podpowiedzi bez problemu skorzysta nawet kompletny laik. Wyjaśnia więc, jak działa pismo automatyczne i jak rozpocząć przygodę z nim. Pomaga wybrać najlepsze miejsce do pisania i podrzuca kilka przydatnych medytacji. Doradza – co istotne – jak formułować pytania, by uzyskać potrzebne odpowiedzi i jak zacząć rozmowę z przewodnikiem duchowym. Zdobycie tej wiedzy, poparte ćwiczeniami, uruchomi proces pozytywnych zmian. Bowiem, jak przekonuje Autor, pismo automatyczne idealnie wpisuje się w najbardziej palące potrzeby współczesnego człowieka. Nieważne, czy dotyczą szwankującego zdrowia, czy niedostatecznych finansów, strachu przed pandemią lub politycznymi zawieruchami. Pismo automatyczne przyniesie nie tylko pocieszenie, ale może również uleczyć umysł. Przeprogramuje podświadomość, by zmienić niepokój i stres w pozytywną energię.

Komunikacja ze światem duchowym – najkrótsza droga do szczęścia i spełnienia marzeń

Z dobrodziejstw pisma automatycznego może korzystać każdy. Wcale nie trzeba dysponować jakąś szczególną wiedzą z zakresu parapsychologii. Wystarczą praktyki duchowe, medytacje i pogłębiona intuicja. Wiedząc, jak dotrzeć do podświadomości, osiągniesz stan wysokich wibracji, odkryjesz swój prawdziwy potencjał i dasz nowy impuls do rozwoju duchowego. Dzięki temu staniesz się bardziej pewny siebie i bez trudu uzyskasz odpowiedzi na wszystkie ważne dla ciebie pytania. W ten sposób oczyścisz swoją drogę życiową z wątpliwości, zyskując szansę na prawdziwe szczęście i spełnienie marzeń.

Pismo automatyczne – odkryj moc swojej podświadomości!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ