Sekret Kwiatu Życia i MerKaBy

Jak obudzić swoje geometryczne pole energetyczne by dotrzeć do wyższych pokładów świadomości i uaktywnić swój nieskończony potencjał

 • ISBN: 978-83-8171-920-9;
 • Cena katalogowa: 74.70 zł;
 • Ilość stron: 384;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2022;
 • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Jak aktywować Merkabę, by wznieść się na wyższe poziomy świadomości?

Merkaba to krystaliczne pole energetyczne otaczające wszystkie żywe istoty, które rozciąga się wokół ciała. Składa się z określonych świętych geometrii, które łączą umysł, ciało i serce. Boski środek światła do rozwoju duchowego i kontaktu ze swoimi przewodnikami duchowymi. Pozwalający z pewnością odkryć wielowymiarową rzeczywistość duszy. A także obudzić nasze geometryczne pole energetyczne. I przywrócić dostęp oraz pamięć o nieskończonych możliwościach naszego istnienia i duchowości. Pomaga również dotrzeć do wyższych pokładów naszej świadomości. I w związku z tym uaktywnić nasz nieskończony potencjał.

Programowanie twojej Merkaby – prawdopodobnie drogą do wyższych wymiarów duchowości i szczęścia

Merkaba wyłania się z nasienia życia i Kwiatu Życia – świętej geometrii wszechświata. Jako gwiezdny czworościan, przybierając energetyczny kształt dwóch odwróconych czworościanów, które obracają się w przeciwnych kierunkach. Jest to mechanizm, dzięki któremu tworzona jest aura. Autorka wyjaśnia, jak aktywować te dwa czworościany, które tworzą świetlne ciało Merkaby. I wirują w przeciwnych kierunkach, rozszerzając się oraz tworząc pole magnetyczne i twoją aurę. Aktywacja tej potężnej siły w tobie jest zwykle osiągana poprzez 17 technik medytacji oddechu dokładnie opisanych w tej książce.

Praktyczne sposoby wykorzystania Merkaby w rozwoju osobistym i duchowym

Maureen J. St. Germain prezentuje praktyczną medytację Merkaba Kwiatu Życia obejmującą wzorce oddychania, zmiany w umyśle, ciele, sercu i percepcji. Za pomocą channelingu oraz podróży ku duchowości i oświeceniu, która ułatwi ci unoszenie się i rozprzestrzenianie energii Kundalini w całym ciele, odblokujesz kanały oraz oczyścisz czakry. Ponadto, wyrównasz pole energetyczne swojego ciała. A także umożliwisz łatwiejszy przepływ energii. Dzięki zaprezentowanej w książce medytacji, twoja dusza wzniesie się do wyższych wymiarów świadomości. Co z pewnością pozwoli zabrać cię poza ograniczenia twojego umysłu. Autorka podpowiada, jak wizualizować siebie w centrum Merkaby z dwoma czworościanami wirującymi coraz szybciej w przeciwnych kierunkach, tworząc potężny wir wokół twojego pola energetycznego. To pozwoli ci z pewnością uaktywnić twoje zdolności telepatyczne i poszerzyć percepcję zmysłową. Zrównoważyć czynności między dwiema półkulami twojego mózgu. I przede wszystkim wzmocnić wrażliwość oraz pogłębić swój rozwój duchowy i osobisty. Dzięki temu połączysz się ze swoimi przewodnikami duchowymi i Wyższym Ja. Odczujesz wówczas bezwarunkową miłość, otworzysz czakrę serca, uzdrawiając w ten sposób siebie i innych.

Certyfikowana facylitatorka Kwiatu Życia przeszkolona przez samego Drunvalo Melchizedeka – podpowie ci, jak otworzyć się na duchowy channeling

Maureen J. St. Germain jest współczesną mistyczką i uznaną na całym świecie nauczycielką z zakresu rozwoju osobistego i przebudzenia duchowego. Autorka bestsellerów Piąty wymiar i Otwieranie Kronik Akaszy – piąty element przebudzenia świadomości. Prowadzi warsztaty, na których dzieli się wiedzą zdobytą przez 25 lat studiowania starożytnych prawd. Przeszkolona przez samego Drunvalo Melchizedeka jako certyfikowana facylitatorka Kwiatu Życia. Poprzez nauczanie Merkaby oraz zaawansowanych warsztatów na temat Kwiatu Życia, prezentuje w tej książce konkretne metody na poprawienie twojej praktyki medytacji. Dzieli się narzędziami i technikami, które służą wzmocnieniu połączenia z czakrą serca, rozwinięciu relacji z Wyższym Ja oraz uwzniośleniem i programowaniem twojego pola Merkaby. Dzięki temu w twoim życiu zamanifestuje się szczęście, sukces i spełnienie. A z pewnością, zdrowie oraz wyższa, wielowymiarowa świadomość twojej duszy.

Kwiat Życia i Merkaba – jak obudzić swoje geometryczne pole energetyczne?

W książce znajdziesz praktyczne narzędzia i techniki, dzięki którym nauczysz się aktywować swoje pole Merkaby. Wspierając przy tym samego siebie na ścieżce rozwoju duchowego. A także pozwalając wznieść się na coraz wyższe poziomy świadomości i wielowymiarowości swojej duszy. Dzięki przekazowi channelingowemu dowiesz się, jak otworzyć czakrę serca i uzyskać dostęp do Wyższego Ja. Zwiększysz aktywację szyszynki oraz oczyścisz i restrukturyzujesz swoje DNA. Dodatkowo przebudzisz się na to, co prawdziwe, objawiając tym samym zdrowie, szczęście, sukces i swój nieskończony potencjał.

Dzięki medytacji Merkaba Kwiatu Życia:

 • poszerzysz i podniesiesz swoją świadomość,
 • doświadczysz nieskończonych możliwości swojego istnienia,
 • uaktywnisz swoje zdolności telepatyczne i pogłębisz percepcję zmysłową,
 • zwiększysz intuicyjne i receptywne aspekty swojego umysłu,
 • nawiążesz głębszy kontakt ze swoimi przewodnikami duchowymi i Wyższym Ja,
 • zrównoważysz czynności między dwiema półkulami swojego mózgu i złagodzisz stres,
 • wzmocnisz swoją energię, odczujesz bezwarunkową miłość i otworzysz czakrę serca.

Aktywuj swoją Merkabę i osiągnij wyższe wymiary świadomości

 

Patroni:

 • Psychotronika
 • Talizman.pl
 • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ