Human Design na co dzień – praktyczny podręcznik - Okładka książki

Human Design na co dzień – praktyczny podręcznik

Metody i ćwiczenia oparte na fizyce kwantowej, czakrach i holistycznych technikach, dzięki którym odblokujesz swój kosmiczny potencjał

  • ISBN: 978-83-8301-660-3;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 256;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5x20,5;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: I;
Paweł Uklejski
Paweł Uklejski
30
0

Czy znasz skuteczny sposób na odczytanie swojego wykresu Human Design? Poznaj wyjątkowy system energetyczny, który w znaczący sposób wpłynie na twój rozwój osobisty i duchowy

Na drodze do pogłębienia i rozwinięcia swojej duchowości zapewne nie raz spotkałeś się z różnymi metodami i technikami, które w mniej lub bardziej znaczący sposób wpływają na świadomość człowieka. W dzisiejszym świecie dostęp do informacji jest praktycznie nieograniczony, a co za tym idzie – wiele skrywanych wcześniej sekretów rozwoju duchowego masz na wyciągnięcie ręki. Jednak czy kiedykolwiek słyszałeś o Human Design? Ten niezwykły i nowatorski system łączy w sobie czakry, mądrość I Ching, elementy astrologii, kwantowości i kabały. To połączenie sprawi, że odnajdziesz swój ukryty potencjał i talenty, a także lepiej poznasz swoje mocne i słabe strony. Co więcej, z pewnością zauważysz u siebie poprawę poczucia własnej wartości i lepszą motywację do wprowadzenia pozytywnych zmian w życiu. Sprawdź, co jeszcze możesz osiągnąć dzięki Human Design!

W jaki sposób odczyt Human Design może pogłębić twoją intuicję i świadomość?

Podstawą każdego odczytu Human Design jest spersonalizowany test. Zazwyczaj jest on w formie wykresu, a do jego stworzenia potrzebna jest najdokładniejsza, jak to tylko możliwe, godzina urodzenia, data oraz miejsce urodzenia. Takie informacje przeważnie przetwarza odpowiednio do tego przygotowany program. Jednak sam wynik testu to dopiero połowa sukcesu. Kluczem do odczytania swojego Human Design jest odpowiednia wiedza, którą Autorka przekazuje w tej publikacji. Dzięki niej poznasz 5 typów Human Design, będących kwintesencją tego systemu. Każdy typ ma określone cechy, plusy i minusy, dlatego zrozumienie swojego typu w znaczący sposób wpłynie na twój rozwój osobisty i duchowy, a także pogłębi twoją intuicję i świadomość. Oprócz tego poprawisz relacje z innymi i zauważysz zwiększony poziom pewności siebie.

Kompleksowe odczytywanie Human Design to skuteczna terapia do odzyskania motywacji i poprawy poczucia własnej wartości

Human Design to również doskonała terapia do odkrycia swoich silnych stron i potrzeb. Stosując się do zaleceń Autorki, będziesz w stanie odkryć swoje talenty i drzemiący w środku potencjał. W prosty sposób zaplanujesz swoją strategię, dzięki której poprawisz poczucie własnej wartości. Co więcej, lepiej poradzisz sobie z przeciwnościami losu i zerwiesz z ograniczającymi schematami. Ta wiedza pozwoli ci nie tylko spełnić marzenia czy osiągnąć sukces zawodowy, ale przede wszystkim to, co zrobisz w życiu, będzie zgodne z twoją wewnętrzną energią. Więcej przydatnych informacji znajdziesz w książce.

Dzięki prostym afirmacjom, kwantowości, astrologii i dalekowschodniej mądrości pogłębisz swoją duchowość i spełnisz marzenia. Odczyt Human Design w praktyce!

Dzięki tej publikacji twoja duchowość znajdzie się na zupełnie innym poziomie. Poznasz niezwykle proste afirmacje przypisane każdemu z pięciu typów Human Design, które w znaczący sposób rozwinął twoją praktykę. Dowiesz się, czym jest emocjonalna, mentalna, sakralna i lunarna mądrość decyzyjna, która rozbudzi twoje instynkty i pomoże w lepszym zrozumieniu twojego prawdziwego „ja”. Oprócz tego zapoznasz się z sześcioma liniami tzw. archetypów, będących uzupełnieniem praktyki z Human Design.

Odkryj swój życiowy potencjał z Human Design!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ