afirmacje

uwolnić się od cierpienia
Uwolnij się od cierpienia. Uzdrawianie głębokich wzorców myślowych poprzez afirmacje, modlitwy i techniki terapeutyczne

Uwolnij się od cierpienia stosując wyjątkową technikę zwaną „terapią myślenia”. Wykorzystuje ona skuteczne metody rozwoju duchowego oraz zjawisko neuroplastyczności mózgu. Czterdzieści dwie modlitwy i afirmacje oraz narzędzia oczyszczania energii pomogą Ci odkryć destrukcyjne wzorce myślowe i emocjonalne. Nauczysz się kwestionować negatywne myślenie i zastąpisz je pozytywnym. Zamienisz swoje destrukcyjne działania na takie, które przywrócą radość życia. Stosując te sprawdzone metody w końcu dotrzesz do prawdziwych przyczyn ukrytych w podświadomości i uwolnisz się od cierpienia.

Pokochaj swój kobiecy krajobraz. Jak pozbyć się ograniczeń i wyzwolić kobiecą moc

Odpowiedz na wołanie swojej naturalnej kobiecości. W pradawnych kulturach matriarchat i Bogini kobiecości były kwintesencją życia. Autorka, w tej cenionej publikacji zwraca kobietom ich moc i od nowa uczy szacunku i miłości do własnego ciała i jego potrzeb. Dzięki tej książce docenisz potęgę życia intymnego oraz, co wyda Ci się nieprawdopodobne, nadzwyczajność cyklu menstruacyjnego. Naturalne techniki masażu pozwolą Ci poznać na nowo swoje ciało i jego seksualne potrzeby. A dzięki afirmacjom i mantrom pozbędziesz się ograniczeń i wstydu wobec swojej naturalnej kobiecości.

Magia Słońca na co dzień. 140 rytuałów, zaklęć i afirmacji na pokonanie przeszkód

W książce tej znajdziesz aż 140 skutecznych zaklęć, afirmacji i rytuałów, które pozwolą Ci wykorzystać magię Słońca w różnych aspektach życia, czyniąc je bardziej satysfakcjonującym. Staniesz się kreatywny, odnajdziesz miłość i zaczną się spełniać Twoje marzenia. Zyskasz dobrobyt i odwagę potrzebną do pokonywania przeszkód. Z kolei stosując rytuały ochronne, zwalczysz lęk i odzyskasz nadzieję. Poprawią się też Twoje relacje w pracy i nawiążesz nowe przyjaźnie. Wreszcie - zadbasz o swoje zdrowie i piękny wygląd, a wszystko to zapewni Ci magia Słońca.

Radykalna miłość do siebie. Jak pokochać siebie i spełnić marzenia
Radykalna miłość do siebie. Jak pokochać siebie i spełnić marzenia

Dzięki tej książce dowiesz się, jak pokochać siebie. Radykalna miłość do siebie jest możliwa. Trzeba się jej nauczyć, zerwać z opiniami innych i zaakceptować własne zalety i wady. Autorka Ci w tym pomoże: proponuje kreatywne zadania, które zastosujesz codziennie. Dzięki nim, nie tylko pokochasz siebie, ale również przelejesz to uczucie na bliskich. Pozytywna energia, która kryje się w mózgu i podświadomości, pozwoli Ci spełniać marzenia. Zamieszczone w poradniku afirmacje ułatwią Ci również budowanie udanego życia intymnego.

Życie Cię Kocha. 7 duchowych wskazówek, które uzdrowią Twoją codzienność

Dzięki tej książce dowiesz się, jakie techniki umożliwiły Louise Hay dokonanie zadziwiającej metamorfozy życia. Ty również będziesz w stanie z nich samodzielnie skorzystać. Uświadomisz sobie, dlaczego patrzenie w lustro i kochanie swojego odbicia pomaga budować pozytywną energię. Nauczysz się uzdrawiać umysł i ograniczające Cię przekonania, które mogłeś wynieść z rodzinnego domu. Zrozumiesz, czym jest dzienniczek darów i dlaczego warto go prowadzić. Poprawisz swoje relacje z bliskimi i poznasz moc afirmacji. Przekonaj się, że życie Cię kocha!

Kwantowy kod uzdrawiania
Kwantowy kod uzdrawiania. Prosta technika zmiany świadomości

Autorka wyjaśnia czym jest kwantowość i uzdrawianie kwantowe. Podpowiada, jak przełamać zakodowane w sobie stare wzorce i schematy oraz przebudować je na kwantowym poziomie. Prezentuje techniki uzdrawiające, afirmacje i wizualizacje, które wpłyną na Twój rozwój osobisty i pozwolą wyłamać się ze starych schematów. Nauczysz się wreszcie samodzielnie decydować o swoich życiowych wyborach, pokonasz choroby i odkryjesz czym jest czysta duchowość. Zakodujesz przyszłość, o której zawsze marzyłeś.

Kurs realizacji marzeń. Jak osiągnąć spełnienie w każdej sferze życia

Przejdź od marzeń do ich realizacji i osiągnij cele, które dotąd uważałeś za nieosiągalne. Sukces masz w zasięgu ręki. Wykorzystaj do tego prosty i motywujący program rozwoju osobistego o udowodnionej skuteczności bo oparty na doświadczeniach Autora. Możesz zrealizować każde pragnienie.

zraniona dusza
Możesz uzdrowić swoje serce. Skuteczna pomoc dla zranionej duszy

Zraniona dusza i złamane serce są jątrzącymi się ranami po doświadczeniu straty kogoś bliskiego. Możesz je zasklepić i uzdrowić dzięki temu wyjątkowemu poradnikowi. Stworzony przez dwa wielkie autorytety w dziedzinie uzdrawiania cierpiących dusz i serc, Louise L. Hay i Davida Kesslera, zawiera sprawdzony zestaw technik i afirmacji. Dzięki nim zmienisz swój umysł i uwolnisz się od negatywnych myśli i smutku. Odzyskasz też władzę nad własnymi emocjami. A miłość na nowo zagości w Twoim cierpiącemu sercu i przywróci spokój zranionej uszy.

Mudry dla zdrowia
Mudry dla zdrowia witalności i wewnętrznego spokoju
  • nakład wyczerpany

Mudry, czyli specjalne układy palców zwane często jogą dla dłoni, pomogą Ci rozwiązać problemy zdrowotne i poprawić swoje samopoczucie. Dzięki nim wyeliminujesz bóle stawów, brak zapału, nerwowość, uczucie pełności, bóle karku lub zaburzenia koncentracji. Mudry – siła samouzdrawiania w Twoich dłoniach.

ZAPISZ SIĘ