Jak rozwinąć naturalną intuicję. Poznaj swoje nadprzyrodzone zdolności
  • ISBN: 978-83-7377-614-2;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 264;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Katarzyna Masłowska
0
0

Jak rozwinąć intuicję – poradnik dla każdego

Ta książka jest początkiem Twojej podróży do świadomego rozwoju zdolności intuicyjnych. Dzięki niej:
– dowiesz się, co to jest intuicja, jak rozwinąć intuicję i czy każdy ją podsiada,
– poznasz historie z życia ludzi, którzy odkryli swoją naturalną intuicję.
– dowiesz się do czego służy intuicja i jak ją rozwijać,
– poznasz cztery typy intuicji,
– przeprowadzisz krótki test i dowiesz się, jaki typ intuicji posiadasz,
– poznasz i samodzielnie wykonasz proste ćwiczenia medytacyjne, przypisane Twojemu typowi intuicji,
– dowiesz się, jak rozpoznać przewodników duchowych.

Intuicja – czym jest i jak jej słuchać?

Czy miewasz przeczucia, odkrywasz jakąś wiedzę zupełnie bez udziału świadomości? To znaczy, że kierujesz się właśnie intuicją. Ile razy bywa, że czujesz, iż stanie się dziś coś dobrego lub złego w Twoim życiu. Intuicja to nic innego jak wewnętrzny kompas, wbudowany w umysł GPS, zdolności parapsychiczne czy szósty zmysł. To przeczucia dotyczące osób czy wydarzeń, które pojawiają się bez udziału naszej świadomości, niejako znikąd. Stereotypowo, posiadanie naturalnej intuicji przypisujemy kobietom. Jednak odgrywa ona bardzo ważną rolę w życiu każdego człowieka. Nie bez powodu wybitny naukowiec – Albert Einstein, mawiał, że „myślenie bez intuicji jest puste, intuicja bez myślenia jest ślepa”. Dzięki informacjom zawartym w tym poradniku dowiesz się, jak rozwinąć intuicję.

Naturalna intuicja – Ty też ją posiadasz

Intuicja to coś, z czym tak naprawdę spotykamy się na co dzień. Jest w każdym z nas, często jej słuchamy, czasami ignorujemy. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę z mechanizmów jej działania. Sherrie Dillard, praktykujący jasnowidz i medium, od ponad 20 lat pomagająca ludziom na całym świecie, twierdzi, że każdy z nas posiada intuicję. Nie bez przyczyny mówimy, że nasze ciało i mózg same dobrze wiedzą, co jest nam potrzebne. Jak jednak odczytywać te subtelne sygnały wysyłane przez naszą podświadomość? W jaki sposób odróżnić dane uczucia od innych, które są tylko zakłóceniami? Autorka tej książki z pewnością Ci w tym pomoże.

Dowiedz się jak rozwinąć intuicję?

Intuicja nie bazuje na doświadczonych z przeszłości ani na logicznym rozumowaniu. Wysyła ona swoje sygnały, niezależnie od zdrowego rozsądku. Przez niektórych uznawana jest ona za głos nieświadomie działającej części ludzkiego umysłu. Z naturalną intuicją do ludzi przychodzimy na świat. Nie można się jej nauczyć, ale jak udowadnia Sherrie Dillard, możemy ją odkryć i pracować nad jej wykorzystaniem. Jeśli Twoje przeczucia często się sprawdzają, to ta książka wskaże Ci, w jaki sposób świadomie rozwijać swoje wrodzone zdolności. Autorka przekaże Ci również proste wskazówki, jak rozpoznać swego duchowego przewodnika.

Typy intuicji – poznaj swój i dopasuj do niego odpowiednie ćwiczenia

W tym poradniku Autorka wyróżnia cztery podstawowe typy intuicji. Na kartach tej książki poznasz korzyści, potencjalne niebezpieczeństwa oraz cechy osobowości związane z posiadaniem każdego z nich. Dowiesz się, czym jest intuicja emocjonalna, fizyczna, duchowa oraz mentalna. Znajdziesz tu również prosty test na intuicję, dzięki któremu z łatwością określisz, jaki rodzaj z niej posiadasz.

Medytacja z przewodnikiem – wykonaj proste ćwiczenia intuicyjne

Z tej książki dowiesz się, w jaki sposób możesz rozwijać swój dar intuicji poprzez medytację i ćwiczenia. Uzyskasz również umiejętności niezbędne do otoczenia siebie i swoich najbliższych ochroną mentalną. Autorka podpowiada, jak rozpoznać przewodników duchowych, którzy będą Cię wspierali na ścieżce samorozwoju oraz wyjaśnia, czym są mistyczne dary i jak możesz ich doświadczyć. Nie obawiaj się i wykorzystaj swoje nadprzyrodzone zdolności!

Już dziś zacznij odkrywać i rozwijać swoją naturalną intuicję!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ