Możesz więcej, niż sobie wyobrażasz

Wykorzystaj medytacje i afirmacje, by pokonać własne ograniczenia, wzmocnić siły witalne i łatwiej zrealizować życiowe cele

  • ISBN: 978-83-8301-166-0;
  • Cena katalogowa: 69.60 zł;
  • Ilość stron: 312;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Golak
Irena Kloskowska
0
0

Spokojny umysł, a może potężna duchowość? Czym jest prawdziwe Ja?

Każdy z nas za czymś goni, by poczuć spełnienie. Dla jednych będą to pieniądze i sukces zawodowy. Inni oczekują spełnienia, wiodąc ekscytujące życie pełne wrażeń. Motywacji do poszukiwań nam nie brakuje. Dlaczego jednak ciągle czujemy pustkę, nawet osiągając wyznaczony cel? Powód może być jeden. Cel naszych poszukiwań nie daje nam prawdziwego spełnienia. Tylko jego złudzenie. Gdzie zatem znaleźć rzeczywisty sens życia. Jest on zarazem blisko i niezmiernie daleko. Tkwi bowiem… w nas samych. A tam niestety najtrudniej jest prowadzić poszukiwania. Jednak dzięki wskazówkom zawartym w tej książce dowiesz się, jak rozpocząć drogę do oświecenia. Oświecenia, które daje ostateczną odpowiedź na pytanie o prawdziwe Ja. Otrzymasz też zestaw narzędzi (medytacji i afirmacji), które pomogą ci dokonać wewnętrznej transformacji. Bez niej nie będzie możliwe obudzenie potężnej siły powodującej zmiany.

Poznaj skuteczne narzędzia rozwoju duchowego i osobistego

Drogę do oświecenia wyznacza przemyślany i konsekwentny rozwój duchowy i osobisty. Niniejsza książka pokazuje, jak tego dokonać. Znaleźć w niej można przede wszystkim wiele różnych medytacji. To właśnie one służą obudzeniu głębszej świadomości i wprowadzają w świat prawdziwej duchowości. W części I autorka radzi, jak pokonać lęk i pozbyć się emocjonalnych oraz duchowych blokad, które utrudniają realizację życiowych celów. Z kolei w części II opowiada o odkrywaniu swojej prawdziwej natury. Jednocześnie porusza kwestie dotyczące roli intuicji i podaje sposoby na osiągnięcie stanu wysokich wibracji. Są one niezbędne, by dojść do prawdy o sobie i otaczającym świecie. Pierwsze dwie części książki stanowią wstęp konieczny do uruchomienia kreatywnej siły. Będzie ona źródłem wszystkich życiowych zmian. Jest jeszcze część III. To właśnie w niej można znaleźć praktyczne wskazówki dotyczące wykorzystania wewnętrznej mocy. Zastosowań tych jest naprawdę wiele. Poczynając od samodoskonalenia, poprzez poprawę relacji z bliskimi i życia zawodowego, a na terapii i uzdrawianiu ciała kończąc. Autorka sugeruje, by czytać książkę w porządku, w jakim została napisana. Wcześniejsze rozdziały tworzą bowiem fundament dla kolejnych. Przy okazji zachęca do prowadzenia dziennika, by łatwiej rejestrować i dostrzegać wzrastanie świadomości i wzmacnianie percepcji.

Odkryj motywację do zmian dzięki naukom Paramahansy Joganandy

Swoje przemyślenia autorka wsparła naukami Paramahansy Joganandy. To urodzony u schyłku XIX wieku mnich. Był on kontynuatorem duchowych mistrzów, którzy przywrócili światu pradawne medytacje. Jako jeden z pierwszych joginów zawędrował z Indii do Stanów Zjednoczonych, by tam krzewić tę starożytną naukę. Przemawiał w największych salach ówczesnej Ameryki. Jego popularność była tak wielka, że został zaproszony na spotkanie z ówczesnym prezydentem USA, Calvinem Coolidgem. Nawet po śmierci nadal wpływał na wielu ludzi. Wśród jego zwolenników byli między innymi George Harrison z The Beatles, Elvis Presley czy Steve Jobs. Ten ostatni na swoim iPadzie miał rzekomo tylko jedną książkę – Autobiografię jogina, autorstwa właśnie Joganandy. Jobs wiedział, że filozofia głoszona przez tego wielkiego mistrza może dodatkowo pobudzić jego kreatywny geniusz. Dlatego przed śmiercią nakazał, by wśród osób przybyłych na jego pogrzeb rozdano egzemplarze tej książki.

Jak osiągnąć stan wysokich wibracji i obudzić intuicję, by cieszyć się lepszym życiem

Książka ta jest niczym podróż po pełnej duchowości drodze do oświecenia. Prowadzi do miejsca, w którym znajdziesz odpowiedź na pytanie, kim naprawdę jesteś. To miejsce, gdzie czekają na ciebie spokojny umysł, zdrowie, szczęście i obfitość. Czy będzie to wymagało pracy z twojej strony? Owszem. ale na pewno nie większej niż teraz wkładasz w swoją codzienność. Będziesz musiał jedynie przenieść swoje skupienie w nieco inne obszary. W tym celu otrzymasz zestaw sprawdzonych narzędzi. Wśród nich między innymi medytacje i afirmacje. Dzięki nim nauczysz się przekształcać kruche marzenia w twardą rzeczywistość. Pobudzisz swoją świadomość i zyskasz głębię doświadczeń. Jeżeli myślisz, że rozwój osobisty i duchowy zamykają listę potencjalnych zmian, jesteś w błędzie. Dysponując wiedzą zaczerpniętą z tej książki, zyskasz siłę i motywację do zmian w każdym obszarze swojego życia. Uczynisz ją formą terapii ciała i umysłu.

Droga do oświeceniadrogą do pełni szczęścia, zdrowia i dobrostanu

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ