Świetlisty Tarot Ridera Waite’a

Odkryj siłę wewnętrznej mądrości i rozwiń swój nieograniczony potencjał

 • ISBN: 978-83-8301-698-6;
 • Cena katalogowa: 54.50 zł;
 • Ilość stron: 352;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 m x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2024;
 • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
10
0

Nowoczesna interpretacja Tarota Ridera Waite’a po polsku pozwoli ci spojrzeć na wszystkie karty w talii w nowym świetle

Czy kiedykolwiek czułeś się zagubiony podczas odczytu Tarota? Czy symbole przedstawione na kartach Tarota sprawiają czasem, że podczas wróżenia odczuwasz więcej niepokoju niż nadziei? Nie jesteś sam! Jak się okazuje, wielu tarocistów podczas przepowiadania przyszłości doświadcza tych samych uczuć. Zwłaszcza gdy natrafiają nab te pozornie „złe” karty w Tarocie, takie jak Ósemka Mieczy czy odwrócony Diabeł. Jednak prawdziwa moc Tarota leży nie w strachu, ale w zrozumieniu i transformacji.

Świetlisty Tarot Ridera Waite’a to książka, która odmieni twoje podejście do Tarota. Elliot Adam, który jest Autorem bestsellera Tarot miłosny, tym razem pomoże ci przeprowadzać wzmacniające odczyty i rozpraszać cienie podczas interpretacji kart. Pokaże ci także, jak zwiększać twoją intuicję i spostrzegawczość. Dzięki lekturze tego przewodnika pozbędziesz się strachu przed złą wróżbą i nawet na „mroczniejsze” karty w talii spojrzysz w nowym świetle.

Dlaczego warto poznać Świetlisty Tarot Ridera Waite’a?

W kulturze popularnej Tarot bywa przedstawiany jako „przerażający”. Wszyscy pamiętamy filmy i opery mydlane, w których stara kobieta o chrapliwym głosie odwraca kartę Śmierci, pewną zapowiedź zbliżającej się zagłady. Samo to, co przedstawiają karty, nie jest problemem. Problem pojawia się, gdy podczas przepowiadania przyszłości patrzymy na te symbole przez pryzmat strachu. W rzeczywistości symbolika Tarota może wykorzenić, jak i uwypuklić źródło naszych problemów. Jednak jeśli w pełni wykorzystamy ich potencjał, karty Tarota mogą być niezwykle uzdrawiającym i transformującym narzędziem.

Wzmocnij swoją intuicję, relacje i zrozum siebie

Czy wiesz, że karty Tarota z powodzeniem można wykorzystywać nie tylko do wróżenia, ale także do wzmacniania poczucia własnej wartości i poprawy relacji z bliskimi osobami? Karty pomogą ci określić to, co wymaga uzdrowienia. Zwłaszcza w kwestiach twojego wewnętrznego postrzegania jakiejś sytuacji. Dzięki rozkładom kart przekonasz się, co jest w tobie najlepsze, abyś mógł w pełni wykorzystać swój najwyższy potencjał. Potężne symbole kart Tarota oświetlą drogę twojego rozwoju duchowego, a także wspomogą proces odzyskiwania sił i przywrócenia osobistej mocy.

Ta niezwykła książka z nowoczesną interpretacją Tarota Ridera-Waite’a po polsku:

 • Pomoże ci przeprowadzać wzmacniające odczyty dla siebie i innych;
 • Wzmocni to, co twoja wewnętrzna mądrość szeptała ci przez cały czas;
 • Zwiększy biegłość w dostrzeganiu szczegółów na ilustracjach na kartach Tarota i ich związek z codziennym życiem;
 • Pomoże ci rozpraszać cienie podczas interpretacji kart;
 • Zakwestionuje nadmiernie negatywne interpretacje „złych” kart w Tarocie i pomoże ci spojrzeć na nie w nowym świetle;
 • Ujawni, jak konstruktywnie interpretować odwrócone karty.

Pozwól, aby karty Tarota stały się twoim przewodnikiem na drodze ku wewnętrznej harmonii

Świetlisty Tarot Ridera Waite’a to twoje kompendium wiedzy, które odmieni sposób, w jaki postrzegasz i interpretujesz karty Tarota. Dzięki niej odkryjesz, że nawet najciemniejsze karty niosą ze sobą przesłanie pełne nadziei i możliwości. Pozwól, aby karty Tarota stały się twoim przewodnikiem na drodze ku wewnętrznej harmonii i transformacji nie tylko w rozwoju duchowym, ale też w codziennym życiu. Przekonaj się, jak potężnym narzędziem może być Tarot, kiedy używasz go z odpowiednim podejściem i zrozumieniem.

Przekonaj się, że każda karta może nieść pozytywne przesłanie

ZAPISZ SIĘ