Tarot miłosny

Interpretacja i rozkłady kart dla relacji i spraw sercowych

  • ISBN: 978-83-8301-572-9;
  • Cena katalogowa: 69.60 zł;
  • Ilość stron: 504;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
10
0

Tarot miłosny – twój najlepszy doradca w sprawach sercowych

Jeśli masz silną intuicję, interesujesz się wróżeniem, ezoteryką, a szczególnie upodobałeś sobie karty Tarota, to wiesz, że Tarot może stać się najlepszym życiowym doradcą. I jedynym life coachem, jakiego potrzebujesz. Te, znane od setek lat, karty nie służą jedynie przepowiadaniu przyszłości. To potężny klucz do poznania siebie, wzmocnienia poczucia własnej wartości, a także pomocna dłoń w życiowych rozterkach. Chcemy wiedzieć, czy będziemy cieszyć się dobrym zdrowiem. Czy czeka na nas fortuna i przygody. Pragniemy spełnienia marzeń lub awansu w pracy. Jednak to nie o zdrowie i bogactwo najczęściej pytamy kart Tarota, a o miłość! To związki, życie intymne, relacje interesują nas najbardziej. Jeśli ty również chciałbyś wiedzieć, jaka przyszłość czeka twoją relację, Tarot miłosny zna odpowiedź! Wystarczy, że zapytasz kart!

Odkryj wszystkie sekrety Tarota miłosnego

Ta kompleksowa, przygotowana przez doświadczonego tarocistę, książka odkryje przed tobą wszystkie sekrety Tarota miłosnego. I nie ma znaczenia, czy aktualnie jesteś w związku, czy dopiero poszukujesz miłości. Autor pokaże ci też, jak interpretować symbole w Tarocie miłosnym dla singli. Kiedy ona do mnie wróci? Co on naprawdę do mnie czuje? Kiedy spotkam miłość mego życia? Którego mężczyznę powinnam wybrać? Czy małżeństwo z rozsądku ma szansę być udane? Takie sercowe rozterki już nie będą cię dotyczyć! Poznaj odpowiedzi, których szukasz, dzięki wróżeniu za pomocą kart Tarota miłosnego!

Poznaj odpowiedzi na pytania o miłość, związek, relacje, przyjaźń i wiele innych!

Autor tej książki skupia się na interpretacji symboli Tarota w odniesieniu do relacji i związków. Chociaż każdy rozdział zapewni interpretację związaną z twoim życiem miłosnym, jednak dzięki kartom i swojej intuicji możesz zyskać cenne informacje dotyczące innych relacji, takich jak więzy rodzinne, znajomości z pracy i przyjaźnie. Jak korzystać z Tarota miłosnego? Tarot może dać ci odpowiedź na szybkie pytanie, które możesz mieć na temat swojego życia miłosnego. Wystarczy, że wybierzesz jedną kartę. Ale jeśli zależy ci na dogłębnej interpretacji twojej obecnej sytuacji, możesz skorzystać z jednego z zaproponowanych przez Autora rozkładów na kilka kart. W książce znajdziesz też dodatek, który może zapewnić wgląd w to, co konkretna osoba może czuć do ciebie lub co myśli o waszym związku w czasie, kiedy zadajesz swoje pytanie. To fascynujące, prawda?

Tarot miłosny – co konkretne karty Wielkich Arkanów i Małych Arkanów mówią o twojej relacji?

Karty, takie jak Głupiec, Mag, Kochankowie, Rydwan (Wielkie Arkana) oraz rozdziały dotyczące poszczególnych Dworów (Paź, Rycerz, Królowa, Król) powiedzą ci, jaką osobowość ma osoba, o którą je pytasz. Dzięki wróżeniu za pomocą kart Tarota dowiesz się, jaki twój wybranek czy wybranka ma charakter, poznasz cechy jej osobowości osoby, a także priorytety, mocne i słabe strony. Ta część książki może ujawnić, kim ta osoba jest i jaką dynamikę relacji ceni. Z kolei numerowane kart Małych Arkanów (Asy, Dwójki, Trójki i pozostałe karty Małych Arkanów) opiszą ci przejściową sytuację lub doświadczenie, przez które przechodzisz ty, twój partner lub związek.

Nowy związek, długotrwałe partnerstwo, Tarot miłosny dla singli – poznaj przyszłość każdej relacji

Oczywiście znaczenie konkretnej karty może się zmienić w zależności od kontekstu sytuacji lub zadanego pytania. Dlatego każdy rozdział opisuje równe warianty, według których dana karta może być interpretowana w zależności od kontekstu. Gdy wyciągniesz kartę Głupiec w odpowiedzi na pytanie o potencjalnego partnera w związku, to jej interpretacja będzie inna, niż w przypadku, gdy zapytasz o ugruntowaną relację. Autor przedstawia szczegółowe interpretacje symboli Tarota dotyczące nowego związku, długotrwałego partnerstwa czy życia intymnego. Poznasz Tarot miłosny dla singli, którzy poszukują miłości, odkryjesz też pragnienia swoje lub ukochanej osoby. A na końcu każdego rozdziału znajduje się też sekcja zatytułowana „Czego ta karta może cię nauczyć”. Dowiesz się z niej, czego dany związek, cykl lub sytuacja może cię nauczyć.

Szczęście w miłości już czeka na ciebie!

Ta książka to nie tylko szczegółowa interpretacja każdej z 78 kart Wielkich Arkanów i Małych Arkanów w oparciu o symbolikę jednej z najsłynniejszych talii na świecie, czyli Tarot Ridera Waite’a. Dzięki niej zyskasz też podstawowe informacje o Tarocie, poznasz znaczenie kart odwróconych i sygnifikatorów. Autor oferuje również proste rozkłady, które ułatwią ci nie tylko przewidywanie miłosnej przyszłości, ale także głębsze poznanie siebie i wzmocnienie poczucia własnej wartości. Szczęście w miłości, którego wszyscy tak pragną, już czeka na ciebie! Niech Tarot miłosny otworzy drzwi do twojego serca już dziś!

Pozbądź się strachu i niepewności w romantycznych relacjach

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ