Wahadełko w magii

Prosty kurs wróżenia za pomocą wahadła

  • ISBN: 978-83-8301-699-3;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 136;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
10
0

Odkryj moc wahadełka i znajdź odpowiedzi na pytania, których szukasz

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak działa wahadełko? To skromne narzędzie – służące na przykład do przepowiadania przyszłości i oczyszczania energetycznego – skrywa w sobie niezwykłe możliwości, łącząc mistyczną funkcję z finezją. Czy wiesz, że wahadełko jest idealnym sposobem na połączenie się z twoim wyższym ja oraz intuicją? Wahadełko może pomóc ci w krótkim czasie odnaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania o miłość, pieniądze, karierę, zdrowie. Przekonaj się, jak to działa! Bez względu na to, czy jesteś doświadczony we wróżeniu, czy dopiero zaczynasz swoją pracę z wahadełkiem jako początkujący, praca z wahadełkiem będzie dla ciebie wielką przygodą.

Jak działa wahadełko?

Wahadełko to małe narzędzie, które reaguje na pole energetyczne twojego ciała oraz twoją intuicję. Ideomotoryczne ruchy ręki i nadgarstka wprawiają je w ruch, co pozwala na uzyskanie odpowiedzi na zadane pytania. Choć naukowcy badają ten fenomen w kontekście pola elektromagnetycznego Ziemi, wiele osób wierzy, że to wyższe ja prowokuje reakcję, która porusza mięśniami. Niezależnie od teorii, wahadełko działa jako przewodnik energii, przetwarzając informacje od twojej aury.

Wróżenie z wahadełkiem i inne pełne magii zastosowania

Dywinacja to sztuka poszukiwania wiedzy o przyszłości, a także prośba o przewodnictwo. Wahadełka można używać podobnie jak kart Tarota czy run. Pomaga ono uzyskać odpowiedzi na ważne pytania, ale wymaga zaufania i cierpliwości. Wróżenie za jego pomocą pozwala na uzyskanie przewodnictwa w wielu aspektach życia. Możesz zadawać pytania dotyczące miłości, kariery, zdrowia czy duchowego rozwoju. Ważne, aby formułować je w sposób jasny i zwięzły, co ułatwi uzyskanie dokładnych odpowiedzi. Możesz używać wahadełka do uzyskiwania odpowiedzi także na codzienne pytania, takie jak: „Czy zostawiłem okulary w samochodzie?” lub „Czy powinienem zjeść makaron na kolację?”. Zadawanie takich pytań pomaga w budowaniu silniejszej więzi z wyższym ja i intuicją.

Chciałbyś nareszcie poznać odpowiedzi na pytania, które cię nurtują? Sięgnij po książkę Wahadełko w magii!

Zaintrygowany? Chciałbyś zgłębić tajemnice pracy z wahadełkiem? Autorka tej książki oferuje kompleksowy przewodnik po pełnym magii świecie wahadełek i psychotroniki. Znajdziesz tu techniki pracy z czakrami, rytuały oczyszczania energetycznego oraz metody i pomocne plansze do generowania odpowiedzi na konkretne pytania. Z pomocą tej książki nauczysz się, jak właściwie korzystać z wahadełka, aby uzyskać precyzyjne odpowiedzi. Dowiesz się, jak łączyć wahadełko z innymi narzędziami do przepowiadania przyszłości, takimi jak karty Tarota czy runy. Co pozwoli ci na jeszcze głębsze zrozumienie siebie. W książce nie zabrakło też praktycznych porad dotyczących tego, jakie wahadełko wybrać dla początkujących lub samodzielnie je wykonać. Odkryj nieskończone możliwości, jakie daje wahadełko. Sięgnij po tę książkę i rozpocznij swoją podróż ku duchowemu rozwojowi i intuicyjnemu przewodnictwu.

Poznaj tajemnice wahadełka i znajdź odpowiedzi, których szukasz

ZAPISZ SIĘ