Chudnij z prawem rezonansu

Wykorzystaj potęgę myśli i zyskaj wymarzoną sylwetkę

  • ISBN: 978-83-8301-341-1;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 176;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Chudnij zdrowo z prawem rezonansu – potęga twoich myśli

A co, jeśli masz błędne przekonania na temat swojego ciała, jedzenia i odchudzania? Od wielu lat Autor tej książki, Pierre Franckh, w trakcie swoich wykładów i seminariów opisuje, jak w bardzo łatwy i skuteczny sposób można schudnąć jedynie dzięki potędze swego umysłu. Przez ten czas wiele osób, stosując się do jego rad, osiągnęło swoją upragnioną wagę. I co jeszcze ważniejsze: są w stanie utrzymać swoją wymarzoną sylwetkę. I to długofalowo. Efekt jo-jo, którego prawdopodobnie się obawiasz, u nich nie występuje. W książce znajdziesz terapie, które pomogą ci zrealizować twój cel – schudnąć zdrowo. Są nimi wizualizacje, pozytywne myślenie, programowanie podświadomości. Zatem, chudnij zdrowo!

Zapomnij o wszystkich dietach – chudnij zdrowo

Czy wiesz, że odchudzanie nic nie kosztuje? Nie musisz też brać żadnych specjalnych leków i kupować przesadnie drogich tabletek, które tylko wzbogacają producenta. Nie potrzebujesz też suplementów ani drogich kursów. Węglowodanów tez nie musisz unikać i wytrzymywać na głodowych 500 kaloriach, ani pić pięciu litrów wody dziennie. Nic z tych rzeczy. Koniec z kuracjami odchudzającymi! Nie musisz stosować diet z nudnymi daniami. Możesz chudnąć zdrowo z prawem rezonansu. Z książki nauczysz się programować podświadomość tak, aby działała na twoją korzyść. Włączysz wysokie wibracje, wizualizacje, pozytywne myślenie i inne terapie, które ułatwią ci spełnianie marzeń. Zrealizujesz swój cel, którym jest idealna sylwetka, stosując jedynie techniki rozwoju osobistego i duchowego.

Odchudzanie z prawem rezonansu jest łatwe. Jest to najłatwiejsza rzecz na świecie. Musisz tylko wiedzieć jak

Wyobrażenie, że, aby schudnąć, musimy się katować, jest doprawdy zabawne. W końcu nie musimy się przecież katować, kiedy przeciążamy nasz organizm, nadmiernie go tucząc. Jeśli więc tycie jest tak łatwe, to chudnięcie – czyli coś, na co już teraz możesz się cieszyć – jest znacznie prostsze i łatwiejsze. Nie wierzysz? I to już jest mocne, tradycyjne przekonanie. Wszystko bez wyjątku dzieje się zgodnie z twoimi przekonaniami. Wystarczy, abyś je zmienił, i droga do sukcesu stanie się prosta. Jednak większość przekonań jest nieświadoma. Tkwi w podświadomości. Dlatego potrzebujesz prostych zasad prawa rezonansu i programowania podświadomości, aby zmienić swoje błędne przekonania.

Prawo rezonansu wpływa na twoje neurony i pracę mózgu. Możesz tworzyć nową rzeczywistość i spełniać swoje marzenia

Siłą umysłu możesz stworzyć nową wersję rzeczywistości. Gdy zaczniesz trenować pozytywne myślenie, usuniesz stare programy w mózgu i utworzysz nowe.

– Poprzez nowe sposoby myślenia i działania możesz aktywować nowe neurony mózgu.

– Poprzez nowe nawyki, np. poprzez ćwiczenia zawarte w tej książce, możesz aktywować nowe neurony w mózgu.

– Funkcje neuronów mogą się zmieniać, mogą powstawać inne połączenia. Natomiast obszary, których nie używasz – na przykład te, które mają związek z wątpliwościami i negatywnymi myślami – mogą stawać się coraz mniejsze i tracić na znaczeniu.

– Możesz całkowicie przeorganizować swoje życie i włączyć wysokie wibracje.

– Nawet twoje przekonania mogą się całkowicie zmienić.

Ty też możesz schudnąć zdrowo, łatwo i przyjemnie

Odchudzanie poprzez samą potęgę myśli i prawo rezonansu jest możliwe. Ponieważ wszystko w życiu dzieje się zgodnie z twoimi przekonaniami, postaraj się, aby to przekonanie stało się twoje. Gdy w to uwierzysz i zmienisz w swojej świadomości i podświadomości, stanie się prawdą. I tylko wówczas zaczniesz chudnąć zdrowo, bez wyrzeczeń.

Bycie szczupłym zaczyna się w głowie!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ