Boska matryca

Łącząc czas, przestrzeń, cuda i wiarę

  • ISBN: 978-83-7377-443-8;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 272;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: VIII - dodruk;
Janusz Nawrocki
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Czym jest Boska Matryca? Jak działa uzdrawianie kwantowe? Dowiesz się, jak odkrycia z zakresu psychotroniki i fizyki kwantowej wykorzystać na co dzień

Czy wiesz, że cząsteczka materii może być w dwóch miejscach jednocześnie? Albo, że elektrony mogą poruszać się szybciej niż zakładał Einstein? Myślisz, że ta wiedza z dziedziny psychotroniki i psychologii kwantowej nie ma wpływu na twoje życie i poczucie szczęścia? A co, gdybyś dowiedział się, że odkrycia te możesz wykorzystać, jako naturalna terapię, do leczenia swojego ciała (uzdrawiania kwantowego), a także codziennego doświadczania życia? To z pewnością zmienia postać rzeczy. Informacje zawarte w tej książce podpowiedzą ci, jak połączyć duchowość i Boską Matrycę ze świadomością i najnowszymi wynikami badań.

Jesteśmy uczestnikami i stwórcami świata. Ezoteryka w parze z fizyką i psychologią kwantową

Boska Matryca to jedna z najbardziej kontrowersyjnych książek Gregga Bradena. To pozycja z pogranicza ezoteryki i kwantowości. Ten autor bestsellerów „New York Timesa” od lat badał rolę duchowości w technologii. Ten jeden z największych myślicieli, a także pionier w łączeniu nauki, duchowości i prawdziwego życia, tym razem odkrył coś, co wstrząsnęło środowiskami naukowymi i religijnymi w USA. Braden udowodnił, że nie jesteśmy jedynie obserwatorami otaczającego nas świata, ale jego uczestnikami i stwórcami. Sami kreujemy swoją rzeczywistość i szczęście. Zastosuj sam swoistą „terapię” umysłu i zacznij kreować rzeczywistość.

Zarówno ludzcy, jak i boscy. Rozwój osobisty i rozwój duchowy w jednym

Udowodniono, że skupienie się na jednym fotonie wpływa na jego ruch. Jak to możliwe? Otóż okazuje się, że jesteśmy na równi ludzcy, jak i boscy. To odkrycie zmienia spojrzenie na tak popularne w ostatnich latach Prawo Przyciągania. To my sami jesteśmy możemy kreować świat dookoła nas. Ta książka jest w stanie to prawo osadzić w realiach konwencjonalnej nauki. Dzięki fenomenalnym odkryciom Boskiej Matrycy poznasz wagę rozwoju osobistego i duchowego i dowiesz się, jak działa uzdrawianie kwantowe.

Wiara w Boga i w naukę. Jak połączyć świadomość i psychologię kwantową?

Dzięki opisanym w książce przykładom zrozumiesz, że pokładanie wiary w naukę i jej odkrycia oraz osiągnięcia nie oznacza, że automatycznie przestajemy wierzyć w Boga. Jest to typowe podejście nieświadomych ludzi, którzy sądzą, że religijne cuda i inne boskie przypadki można wytłumaczyć za pomocą umysłu i nauki. Jest to podważanie religijności i boskości, gdyż uważają oni, że wszystko można wytłumaczyć racjonalnie. Ta książka ukazuje, że zarówno religia, jak i nauka mogą istnieć obok siebie, co więcej – są swoim uzupełnieniem.

Dowiedz się, jak podporządkować rzeczywistość sile woli

A czym jest tytułowa Boska Matryca? Całym światem. Stanowi ona wszystko, co nas otacza – od przedmiotów i żywych organizmów, po nasze uczucia i pierwotne lęki. I wszystkim tym możemy sterować. Ta książka ukazuje, jak możemy dostosowywać Matrycę do swoich potrzeb przy użyciu jedynie swej siły woli. Dzięki temu możemy dopasować całe swe otoczenie do swych pragnień. Ludzkość potrafiła to już robić w przeszłości. Czas odrobić zapomnianą lekcję i na powrót zostać Panem swego życia w pełnym tych słów znaczeniu.

Przejmij kontrolę nad swoim życiem

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ