Uzdrawiająca moc snów

Świadomy sen, tybetańska joga śnienia, dziennik snów i inne praktyki, które pozwolą pozbyć się traum, zrozumieć swoje emocje i pokonać niechciane nawyki

  • ISBN: 978-83-8301-451-7;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 288;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
20
0

Chcesz wykorzystywać sny do zmiany swojego życia?

Czy sny mogą pomóc pozbyć się niepokoju, a nawet traum z przeszłości? Jak świadomy sen może stać się narzędziem do samoakceptacji i wzmocnienia poczucia własnej wartości? Czy możliwe jest samouzdrawianie poprzez praktykę tybetańskiej jogi śnienia? Tak! A ta książka dostarczy ci nie tylko dowodów potwierdzających, że to możliwe. Da ci również praktyczne narzędzia to tego, abyś mógł sam kontrolować swoje sny! Zaintrygowany? Czas poszerzyć świadomość i nauczyć się wykorzystywać swoje sny do zmiany swojego życia i rozwoju osobistego!

Świadomy sen drogą do uzdrowienia

Na kartach tej książki Autorka dzieli się swoją historią samouzdrawiania za pomocą świadomego śnienia. Pokaże ci, jak wykorzystać twoje sny jako źródło wskazówek, inspiracji i uzdrowienia. W publikacji znajdziesz wiele praktycznych ćwiczeń, które pomogą ci prowadzić twój dziennik snów, a także opisy niesamowitych wizualizacji i praktyk medytacyjnych. Aby pomóc ci rozwinąć większe zaufanie do głosu twojego wewnętrznego „ja” i przywołać odziedziczone dary.

Analiza twoich snów pozwoli ci usunąć niechciane wzorce

Pierwsza część tej książki wykracza poza analizę i interpretację snów. I dostarcza konkretnych narzędzi, takich jak techniki wzmacniania przypominania sobie snów i prowadzenia dziennika oraz porady, jak prosić nasze sny o wskazówki poprzez proces znany starożytnym Grekom jako inkubacja snów. Dowiesz się, jak lepiej zrozumieć przesłanie snów, które odnoszą się do konkretnych okoliczności życiowych. A także – co bardzo ważne – jak skutecznie poradzić sobie z tym, co powszechnie uważamy za koszmary senne. Jak to zrobić? Poprzez analizę ich treści. Nauczysz się odczuwać współczucie wobec siebie dzięki wejrzeniu we własne wnętrze, co pozwali ci usunąć niechciane wzorce i żyć bardziej autentycznie, ze świadomością.

Świadomy sen – co chcą przekazać ci przodkowie i przewodnicy duchowi?

Druga część tej książki dotyczy bardziej mistycznego aspektu życia, który pozwoli ci dostrzec, że twoje życie na jawie jest również snem – konstrukcją przekonań, wyobrażeń i oczekiwań, na które wpływ ma również świat ducha. Autorka pokaże ci, jak sny informują cię i przekształcają twoje życie. Poznasz świat, w którym odwiedzają cię zmarli przodkowie, przewodnicy duchowi oraz bliskie osoby. Dowiesz się, jaką rolę w twoich snach i świadomości pełnią zwierzęce archetypy, które się w nich pojawiają. A dzięki technikom świadomego śnienia i tybetańskiej jodze śnienia będziesz w stanie okiełznać niepokój, wzmocnić poczucie własnej wartości i samoakceptację. Ale nie tylko. Nauczysz się w codziennym życiu oraz na drodze rozwoju osobistego korzystać z wiedzy, jaką zyskujesz w trakcie snów. Czy jesteś gotowy na świadomy sen?

Kreuj swoje sny, zmień swoje życie

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ