Lekko, łatwo i przyjemnie. Przewodnik bosko zainspirowanego życia
  • ISBN: 978-83-7377-879-5;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 328;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Jolanta Kondraciuk
0
0

Czy życie musi być takie trudne?

Wielu z nas przejmuje się całą masą rzeczy. Sen z powiek spędzają nam mniej lub bardziej realne zagrożenia, takie jak utrata pracy, pieniędzy, zdrowia czy życia. Często mamy też poczucie, że płyniemy pod prąd bądź bierzemy udział w wyścigu z przeszkodami, w którym w miejsce każdej ominiętej trudności pojawiają się dwie nowe. Ale czy musi tak być? Autorka udowadnia, że wcale nie!

Lekarz ciała, lekarz duszy

Jeśli czytałeś poprzednie książki Christiane Northrup, prawdopodobnie uważasz ją za wyszkoloną w zachodnim świecie ginekolog, specjalistkę od położnictwa i chirurg od dekad oferującą kobietom efektywne alternatywy dla leków i inwazyjnych zabiegów. Jednak po raz pierwszy prezentuje ona książkę skierowaną zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Bo łatwe i przyjemne życie jest pisane nam wszystkim, niezależnie od płci, wieku czy poglądów.

Czy trzeba otrzeć się o śmierć, by zacząć żyć?

Autorka przytacza uzdrawiające transformacje ludzi, którzy doznali doświadczeń bliskich śmierci. Wyjaśnia przy tym, że nie trzeba niemal tracić życia, by je docenić. Zamiast tego proponuje konkretne narzędzia temu służące, na czele z regresjami do poprzednich wcieleń i astrologią. Wyjaśnia pozornie trudne pojęcia jak tranzyty oraz instruuje, jak dzięki nim każdy człowiek może lepiej zrozumieć dowolne wydarzenie w swoim życiu. Ujawnia pewne metody komunikacji z Bogiem, uzyskiwania wsparcia aniołów oraz zdradza tajniki skutecznej modlitwy.

Sny i nie tylko

Wyjaśnia, jak zapamiętywać sny, interpretować je i z nimi pracować. Podpowiada sekrety odczytywania kart wróżebnych i dostrzegania magicznych znaków w codziennym życiu. Dzięki niej dowiesz się, jak w praktyce wykorzystywać medytacje i afirmacje. Nauczysz się zdrowego sposobu dawania i brania oraz ograniczysz wpływ, jaki może wywierać na Ciebie to, co negatywne. W książce znajdziesz również podstawy EFT i metody korzystania z niego do eliminowania strachu. Uwolnisz się nie tylko od ciężaru trudnej przeszłości, ale również więzów i wampirów energetycznych. Pozbędziesz się poczucia wstydu i winy oraz poznasz cel swojej duszy.

Coś dla ciała…

Przepracujesz przekonania dotyczące twojego ciała i zdrowia oraz odkryjesz więź na linii ciało-umysł. Dodatkowo będziesz w stanie wykorzystać trening powięzi i oczyścisz skumulowane w nich traumy i bóle. Wytrzęsiesz, wytańczysz lub wypłaczesz to, co jest trudne oraz zrozumiesz, dlaczego stopy stanowią klucz do zdrowia. Poznasz również zasady zdrowego odżywiania i unikniesz trujących pokarmów. Nadasz także nową jakość swojemu życiu seksualnemu i doświadczysz niczym nieskrępowanej przyjemności.

Nowa jakość życia – na wszystkich poziomach.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ