Lekko, łatwo i przyjemnie. Przewodnik bosko zainspirowanego życia

  • ISBN: 978-83-7377-879-5;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 328;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Monika Muszyńska
0
0

Łatwe i przyjemne życie jest możliwe

Żyjesz w świecie, który zmienia się w zawrotnym tempie. Jednocześnie życie stawia przed Tobą kolejne wyzwania i nie oszczędza Ci kłopotów i kolejnych ciosów. Często czujesz się przytłoczony nadmiarem zdarzeń, ludzi i emocji? Zatracasz wtedy poczucie szczęścia i radości, poddając się smutkowi i beznadziei. Ale czy musi tak być? W tej książce Autorka udowodni Ci, że życie wcale nie musi być trudne.

Przyjemne życie od zaraz

Oprócz tego, że Christine Northrup jest autorką międzynarodowych bestsellerów, jest też lekarzem medycyny. Od dekad oferuje również alternatywne metody uzdrawiania dolegliwości, także tych dotyczących duszy. Dziś dzięki nim przekonasz się, że łatwe i przyjemne życie jest możliwe. Co więcej, może stać się Twoim udziałem. Dowiedz się jak medytacje i afirmacje odmienią Twoje życie duchowe. A jak masaż powięzi i aktywność mogą ułatwić Twoje życie.

Czy musisz otrzeć się o śmierć, by zacząć żyć naprawdę?

Autorka, analizując uzdrowienia osób, które doświadczyły zdarzeń blisko śmierci, przekonuje, że dzięki nim można dowiedzieć się, jak uleczyć swoje ciało i ducha. Korzystając z regresji do poprzednich wcieleń i odczytów astrologicznych, odkryjesz przyczyny swoich obecnych cierpień i niepowodzeń. Co więcej, dowiesz się jak efektywnie komunikować się z Bogiem, uzyskać wsparcie aniołów i sprawić, aby Twoja modlitwa była skuteczna.

Jak zapamiętać sny?

Sny zawierają wskazówki o przeszłości. Dlatego, tak ważne jest zapamiętywanie snów, ich zapisanie i interpretacja. Autorka wyjaśnia sekrety odczytywania kart wróżebnych i dostrzegania magicznych znaków w codziennym życiu. Pokaże Ci, jak w praktyczny sposób wykorzystywać medytacje i afirmacje. Nauczysz się w pozytywny sposób obdarowywać innych i chronić siebie przed negatywnym wpływem energii otoczenia. Nie tylko znajdziesz tu wyjaśnienie techniki EFT, ale nauczysz się, jak z niej korzystać, by wyeliminować strach. Dzięki zastosowaniu EFT, uwolnisz się od ciężarów przeszłości i toksycznych więzi. Dowiesz się, jak rozpoznawać i skutecznie unikać wampirów energetycznych. Pozbędziesz się poczucia winy i poznasz cel swojej duszy.

Życie intymne – odkryj nowy poziom przyjemności

Z kolejnej części książki odkryjesz, że ciało jest naczyniem dla ducha. Autorka udowadnia, że przekonania o możliwościach ciała wpływają na to jak ono funkcjonuje. A stworzone zostało dla zdrowia i witalności. Poznasz masaże powięzi do samodzielnego wykonania, które oczyszczą organizm z kumulowanych traum i negatywnych przeżyć. Jeśli na stałe wprowadzisz aktywność fizyczną i zastosujesz proste zasady żywieniowe zawarte w książce, Twoje ciało będzie funkcjonowało bez dolegliwości i oznak starzenia. Zrozumiesz głęboką więź między seksualnością a duchowością. Bonusem, który daje Ci Autorka w tej książce, będzie nowa jakość Twojego życia intymnego i niczym nieskrępowana przyjemność

Szczęśliwe życie w każdym wymiarze

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ