Masz prawo do bogactwa. Sprawdzony program Napoleona Hilla na osiąganie dobrobytu i szczęścia
  • ISBN: 978-83-7377-765-5;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 344;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Mariusz Warda
0

Sposób na bogactwo

Czy wiesz, że bogactwo nie ogranicza się jedynie do stanu posiadania i sławy? Ten prawdziwy dobrobyt obejmuje zarówno kwestie finansowe, osobiste, jak i duchowe. Tak do tematu podchodzi jeden z największych autorytetów rozwoju duchowego, ikona amerykańskiej myśli motywacyjnej – dr Napoleon Hill. Autor kilkudziesięciu światowych bestsellerów, które nadal sprzedają się w milionowych nakładach, mimo że od jego śmierci minęły całe dziesięciolecia. A cytaty Napoleona Hilla motywują całe pokolenia.

Poznaj 17 zasad sukcesu Napoleona Hilla

Doktor Hill odkrył, że osoby, które osiągnęły w życiu wyłącznie sukces finansowy, niezależnie od tego jak wielki, były najmniej szczęśliwymi i spełnionymi ludźmi na świecie. Aby osiągnąć prawdziwe bogactwo, musisz być spełniony we wszystkich aspektach swojej codzienności. Co więcej, każdy człowiek ma prawo do dobrobytu w dowolnej sferze życia. Udowadniają to kultowe już wykłady Autora, który stworzył swoją filozofię sukcesu i zmotywował więcej kobiet i mężczyzn niż ktokolwiek w historii. Dzięki tej książce poznasz siedemnaście zasad sukcesu Napoleona Hilla stanowiących zwieńczenie dziesięcioleci jego pracy i badań. Jeśli dokładnie wdrożysz je wszystkie, doprowadzą Cię one do spełnienia marzeń i bogactw, których tak bardzo pragniesz.

Nigdy wcześniej niepublikowane wykłady

Poznaj przełomowe wnioski dr. Hilla, które uczyniły z niego pioniera rozwoju osobistego i odmieniły już życie kilku pokoleń ludzi. Dzięki materiałom pochodzącym z nagrań wykładów, Autor stanie przed Tobą osobiście i zaprezentuje swoją wyjątkową filozofię, jak nigdy przedtem, w niezwykły, skuteczny i przejmujący sposób. Podczas serii nigdy wcześniej niepublikowanych wykładów, Napoleon Hill, największy milioner Ameryki, podzieli się z Tobą tajnikami swojego sukcesu. Dzięki szczegółowym wskazówkom i wsparciu ze strony Autora osiąganie celów i spełnianie marzeń stanie się prostsze. Zostaniesz zmotywowany do granic możliwości. Dlatego usiądź wygodnie w pierwszym rzędzie i otwórz się na mądrość, która zmieni twoje życie. Przygotuj się na wyjątkową przygodę i dowiedz się jak być bogatym.

Wykorzystaj swoje prawo do bogactwa!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ