Biblia czakr

Proste ćwiczenia i praktyki duchowe, które odblokują, oczyszczą i wzmocnią twój system energetyczny

  • ISBN: 978-83-8301-129-5;
  • Cena katalogowa: 84.80 zł;
  • Ilość stron: 440;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 24,0 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Monika Muszyńska
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Jak odblokować czakry, by cieszyć się zdrowiem, wzmocnić duchowość i nadać pożądany kierunek rozwojowi osobistemu

Pierwsze wydanie tej bogato ilustrowanej książki stało się międzynarodowym hitem. Obecne zostało całkowicie zaktualizowane i poszerzone. Czemu zawdzięcza tak niebywały sukces? Na pewno podejściu do tematyki czakr. Zostały one zaprezentowane w sposób bardzo wszechstronny, pogłębiony i nowatorski. Sama autorka umiejętnie dostosowała starożytną filozofię Wschodu do wymogów współczesnego życia i oczekiwań zachodniego czytelnika. W ten sposób powstał poradnik, który jest w stanie odmienić każde życie. Jak? Odbudowując harmonię ciała, umysłu i ducha poprzez proste praktyki – medytacje, wizualizacje, afirmacje i ćwiczenia oddechowe. W swojej książce Anodea Judith przybliża ideę systemu czakr. Wychodzi z założenia, że nie można ich traktować osobno. Dopiero razem stanowią siłę zdolną do wprowadzenia pozytywnych zmian nie tylko na poziomie jednostki, ale też społeczeństwa.

To coś więcej niż tylko oczyszczanie czakr

Niniejsza książka stanowi przewodnik po systemie czakr. Słowo „system” jest tu kluczowe. Autorka twierdzi bowiem, że nie ma sensu rozpatrywać ich pojedynczo. Nie da się mówić tylko o czakrze serca czy korony. Wszystkie one łączą się ze sobą i na siebie wzajemnie oddziałują. Co ciekawe, Judith nadała im nowe „imiona” – przetrwanie, seksualność, moc, miłość, komunikacja, jasnowidzenie i mądrość. Rzecz jasna, operuje też liczbami i nazwami rodem z sanskrytu.

Co nowego pojawiło się w tym wydaniu książki? Zawiera ona przede wszystkim znacznie więcej odniesień do tantry. Zaktualizowanych zostało też kilka podstawowych pojęć naukowych. I najważniejsze. Mimo mocno akcentowanej na każdej stronie duchowości, książka ma wymiar praktyczny. Do każdej z czakr zostały dopasowane liczne medytacje, afirmacje, wizualizacje i ćwiczenia oddechowe. Służą one oczyszczaniu czakr i osiągnięciu stanu wysokich wibracji. W ten sposób pogłębiają świadomość człowieka i otwierają go na uniwersalną mądrość wszechświata. Zyskują na tym zdrowie (to skuteczna forma terapii), relacje i sprawy zawodowe. A sam człowiek staje się szczęśliwszy i żyje pełnią życia.

Medytacje, afirmacje i ćwiczenia oddechowe – proste praktyki dla każdego

Każda z czakr została obszernie scharakteryzowana. Nie są to jednak tradycyjne opisy, które można znaleźć w innych książkach. Autorka przybliża poszczególne czakry, korzystając nie tylko ze starożytnej filozofii Wschodu, ale też psychologii czy współczesnej nauki. Kluczowe jest tu rozpatrywanie każdej czakry w kontekście innych. Dzięki temu powstaje całościowy obraz człowieka we wszechświecie. Przykładowo, czakra serca (czwarta) analizowana jest razem z trzema „górnymi” czakrami (korony, trzeciego oka i gardła). Daje to możliwość lepszego zrozumienia własnych emocji i uczuć. Pomaga budować zdrowe relacje i uwalnia od ograniczających stereotypów. Staje się też formą uzdrawiającej terapii wywiedzionej z medycyny naturalnej i energetycznej. Opis każdej z czakr został uzupełniony zestawem praktyk. Są wśród nich medytacje, afirmacje oraz ćwiczenia oddechowe i fizyczne. Te ostatnie często nawiązują do asan jogi. Na koniec czytelnik otrzymuje spis dodatkowych lektur dopełniających wiedzę na temat danej czakry.

Jak znaleźć partnera lub ocenić jakość czakr

Książka zawiera wiele praktycznych wskazówek, które mogą pomóc w rozwiązaniu codziennych problemów. Wyjaśnia na przykład powody kryzysów partnerskich i podpowiada, jak ich uniknąć. Pokazuje wpływ poszczególnych czakr na role społeczne. Jest też rozdział specjalnie dedykowany rozwijaniu zdrowych czakr u… dzieci, by uczynić je szczęśliwymi w dorosłym życiu. W publikacji znalazł się też prosty test, dzięki któremu każdy oceni jakość i kondycję swoich czakr.

Nadaj nową jakość swojemu życiu, osiągając stan wysokich wibracji

Książka ta przybliża tematykę czakr. Zwykle jest ona postrzegana wyłącznie w kontekście duchowości. A przez to uważa się ją za niepraktyczną lub niedostępną. Niniejsza publikacja obala ten mit. Wyjaśnia, jak bardzo tematyka czakr dotyka naszej codzienności. Jak kształtuje nasze życie i czyni je lepszym. Jedni wiedzę zdobytą dzięki tej lekturze przekują na skuteczną terapię, wspartą arsenałem praktyk wywiedzionych z medycyny naturalnej. Inni odkryją w ten sposób nowy wymiar duchowości. Kolejni wzbogacą swój rozwój osobisty i otworzą się na innych ludzi. Okazuje się, że świadomość funkcjonowania czakr może pomóc nawet w… budowie wymarzonego domu. A wszystko to dzięki znalezieniu odpowiedzi na proste pytanie – jak odblokować czakry.

Odblokuj swoje czakry, by uzdrowić ciało, umysł i duszę

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ