Human Design w praktyce

Wykorzystanie neuronauki, fizyki kwantowej i starożytnej mądrości w podejmowaniu decyzji

  • ISBN: 978-83-8301-577-4;
  • Cena katalogowa: 54.50 zł;
  • Ilość stron: 304;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5x20,5;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: I;
Julia Szypulska
Paweł Uklejski
1.5
0

Chcesz poznać swoje mocne i słabe strony? Najpierw dowiedz się, czy jesteś Manifestorem, Reflektorem, Projektorem czy Generatorem Human Design

Każdy w pewnym momencie swojego życia czuje potrzebę zmian. Dlatego tak chętnie czytamy różne poradniki, zapisujemy się na kursy online czy korzystamy z porad trenerów. Zwykle jednak kończy się to mniejszym lub większym rozczarowaniem. Niby wskazówki mają sens, a coachowie przekonują nas swoją charyzmą. Jednak efekty pozostawiają wiele do życzenia. Entuzjazm opada, za to rośnie zniechęcenie i poczucie niemożności wprowadzenia trwałych zmian. Dlaczego tak się dzieje? Pewnie wciąż nie trafiłeś na rozwiązanie, które będzie pasowało do ciebie niczym ubranie szyte na miarę. A próbowałeś wykonać i zinterpretować swój wykres Human Design? Jeśli nie, koniecznie powinieneś to zrobić. Human Design bezbłędnie pokaże ci twoje mocne i słabe strony. Dzięki niemu poznasz swoje realne potrzeby i odnajdziesz motywację do zmian. Wzmocnisz poczucie własnej wartości i otrzymasz sprawdzone narzędzie pomocne w spełnieniu marzeń. Chcesz spróbować?

Jak zyskać świadomość swojego prawdziwego potencjału i wyostrzyć intuicję

Human Design działa na podstawie daty urodzenia, możliwie jak najdokładniejszej godziny urodzenia i miejsca urodzenia. Następnie oprogramowanie oblicza pozycję planet i punktów planetarnych w tym indywidualnym momencie. Tak powstaje wykres Human Design. Nie jest on jednak horoskopem. Czerpie bowiem z bardzo wielu tradycji. Oprócz zachodniej astrologii także z mądrości I Ching, sekretów kabały i systemu czakr. Dzięki tej książce nauczysz się rozszyfrowywać swój osobisty wykres Human Design. Poznasz też 4 rodzaje uwarunkowań, które kształtują każde życie na poziomie osobowości i duchowości. Pewnie zastanawiasz się, jak przekuć wiedzę zgromadzoną w tej książce w codzienną praktykę. W tym celu musisz wiedzieć, do którego z 5 typów Human Design należysz. Tego również dowiesz się z tej publikacji. Dodatkowo poznasz rodzaje autorytetów decyzyjnych oraz działanie 9 centrów energetycznych. Wszystkie te informacje i analizy będą niczym paliwo, które napędzi twój rozwój osobisty i duchowy. Spełnienie wszystkich marzeń znajdzie się w zasięgu ręki, a ty będziesz czerpał radość z każdego dnia.

Brakuje ci motywacji do zmian? Human Design ją obudzi!

Autorka wyjaśnia, jak wykorzystać wykres Human Design do poznania własnego potencjału. Dowiesz się z niego o swoich potrzebach. Także o tym, jak najłatwiej wchodzisz w interakcje z ludźmi i w jaki sposób możesz podejmować właściwe decyzje. Human Design pomoże ci wydobyć twoją pierwotną energię, z którą przyszedłeś na ten świat. Niestety, została ona stłumiona przez błędy wychowawcze oraz doświadczenia życiowe. Dlatego potrzebujesz wykresu Human Design. Dzięki niemu będziesz wiedział, które aspekty powinieneś podkreślić. Wtedy będziesz mógł iść pewnie przez życie, posiłkując się nieomylną intuicją. Jeśli jednak ograniczysz się wyłącznie do przyswojenia tej wiedzy, ale nie przełożysz jej na działania praktyczne, nie osiągniesz żadnego zamierzonego celu. Musisz mieć bowiem świadomość, że – oprócz motywacji do zmian – powinieneś także wykonać samodzielnie zdecydowany krok w ich kierunku.

Afirmacje sposobem na wzmocnienie energii i poczucia własnej wartości

Ważną część książki stanowią afirmacje i zwroty mocy. Specjalnie zostały one zindywidualizowane. Autorka przygotowała więc afirmacje adresowane do Manifestorów, Reflektorów, Projektorów oraz Generatorów Human Design. Dzięki temu każdy otrzymuje spersonalizowane narzędzie służące wzmocnieniu jego potencjału. Te proste, ale skuteczne techniki nie tylko służą duchowości czy pogłębieniu intuicji. Będą także skuteczną terapią uzdrawiającą te obszary twojego życia, z których nie jesteś zadowolony. Przy okazji Autorka przytacza wiele przykładów ze swojej praktyki. W ten sposób pokazuje, jak znajomość wykresu Human Design pomaga w rozwiązaniu życiowych problemów.

Ty także możesz się cieszyć niczym nieskrępowanym rozwojem osobistym i duchowym

Zatem kim jesteś – Manifestorem, Reflektorem, Projektorem czy Generatorem Human Design? Wiedząc to, możesz otworzyć przed sobą nowe, nieznane wcześniej możliwości. Jeśli do tej pory czułeś, że twój rozwój duchowy i osobisty był zablokowany, wreszcie usuniesz wszelkie ograniczenia. Gdy wcześniej spełnienie marzeń wydawało się odległe, teraz znajdzie się na wyciągnięcie ręki. Okazuje się, że duchowość i sukcesy zawodowe mogą iść w parze. Dowiesz się, jak to zrobić. Mając świadomość własnego potencjału, zaczniesz wreszcie żyć pełnią życia. Human Design stanie się twoją terapią ciała i ducha.

Rozkwitnij z Human Design!

Poznaj swój wyjątkowy profil i odkryj mocne strony, by cieszyć się pełnią życia

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ