Lekko, łatwo i przyjemnie. Przewodnik bosko zainspirowanego życia

  • ISBN: 978-83-7377-879-5;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 328;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Monika Muszyńska
0
0

Łatwe i przyjemne życie jest możliwe!

Żyjesz w świecie, który zmienia się w zawrotnym tempie. Jednocześnie życie stawia przed Tobą kolejne wyzwania i nie oszczędza Ci kłopotów. Często czujesz się przytłoczony nadmiarem zdarzeń, ludzi i emocji? Twoje cierpienie objawia się nie tylko dolegliwościami ciała, ale także umysłu i duszy. Nie musi tak być! Autorka tej książki przedstawia holistyczny plan, dzięki któremu nauczysz się na nowo czerpać radość z życia. W książce znajdziesz zalecenia dla ciała, takie jak wskazówki żywieniowe czy masaże, aby odzyskać wigor i energię, pozbyć się bólu i docenić życie intymne. Poznasz praktyki dla ducha w postaci afirmacji, medytacji i modlitw, dzięki którym pokochasz siebie i odzyskasz wiarę we własne możliwości. A także wsparcie dla umysłu w postaci interpretacji snów i technik EFT, dzięki którym zgłębisz przyczyny traum i odetniesz negatywne więzy energetyczne.

Czy musisz otrzeć się o śmierć, by zacząć żyć naprawdę?

Autorka, analizując uzdrowienia osób, które doświadczyły zdarzeń bliskiej śmierci, przekonuje, że dzięki nim można dowiedzieć się, co jest przyczyną cierpień i nieszczęść , a także otrzymać wskazówki jak uleczyć swoje ciało i ducha. Korzystając z takich sprawdzonych narzędzi rozwoju osobistego jak regresja do poprzednich wcieleń i odczyty astrologiczne, odkryjesz przyczyny swoich obecnych cierpień i niepowodzeń. Ponieważ proces uzdrawiania odbywa się na wielu płaszczyznach, a jedną z nich jest duchowość. Dowiedz się jaki sposób medytacje i afirmacje powiększą Twoje doznania w życiu duchowym. A które praktyki, zawarte w książce, pozwolą efektywnie komunikować się z Bogiem, uzyskać wsparcie aniołów i sprawić, aby Twoja modlitwa była skuteczna.

Sny wskazówkami dla uzdrowienia umysłu

Oprócz tego, że Christine Northrup, autorka międzynarodowych bestsellerów, jest również lekarzem medycyny. Od dekad, oprócz zaleceń medycyny konwencjonalnej, oferuje również alternatywne metody uzdrawiania dolegliwości. Autorka odbiera człowieka jako holistyczną całość i wykorzystuje również sygnały od umysłu i ducha. Na przykład, sny zawierają wskazówki o Twojej przeszłości. Dlatego, tak ważne jest ich zapamiętywanie, zapisanie i interpretacja. Autorka wyjaśnia również sekrety afirmacji, odczytywania kart wróżebnych i dostrzegania magicznych znaków w codziennym życiu.

Praktyki EFT uwolnią Cię od ciężaru przeszłości

Nie tylko znajdziesz tu wyjaśnienie techniki EFT, ale nauczysz się, jak z niej korzystać, by wyeliminować strach. Dzięki zastosowaniu EFT, uwolnisz się od ciężarów przeszłości i toksycznych więzi. Dowiesz się, jak rozpoznawać i skutecznie unikać wampirów energetycznych. Pozbędziesz się poczucia winy i poznasz cel swojej duszy. Nauczysz się też w pozytywny sposób obdarowywać innych i chronić siebie przed negatywnym wpływem energii otoczenia.

Życie intymne – odkryj nowy poziom przyjemności

Odkryjesz, że ciało faktycznie jest świątynią ducha. Autorka udowadnia, że przekonania o możliwościach ciała wpływają na to jak ono funkcjonuje. A stworzone zostało dla zdrowia i witalności. Poznasz masaże powięzi do samodzielnego wykonania w domu, które oczyszczą organizm z kumulowanych traum i negatywnych przeżyć. Jeśli na stałe wprowadzisz medytacje, aktywność fizyczną i zastosujesz zasady żywieniowe zawarte w książce, Twoje ciało będzie funkcjonowało bez dolegliwości i oznak starzenia. Zrozumiesz też głęboką więź między seksualnością, a duchowością. Bonusem, który daje Ci Autorka w tej książce, będzie nowa jakość Twojego życia intymnego i niczym nieskrępowana przyjemność doświadczania własnej seksualności.

Szczęśliwe życie w każdym wymiarze

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ