Lekko, łatwo i przyjemnie

Przewodnik bosko zainspirowanego życia

  • ISBN: 978-83-7377-879-5;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 328;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Łatwe i szczęśliwe życie jest możliwe!

Żyjesz w świecie, który zmienia się w zawrotnym tempie. Jednocześnie życie stawia przed Tobą kolejne wyzwania i nie oszczędza Ci kłopotów. Często czujesz się przytłoczony nadmiarem zdarzeń, ludzi i emocji? Twoje cierpienie zaczyna się objawiać nie tylko gorszym zdrowiem i dolegliwościami ciała, ale także umysłu i duszy. Nie musi tak być! Autorka tej książki przedstawia holistyczny plan, dzięki któremu nauczysz się na nowo czerpać radość z życia. W książce znajdziesz terapie dla ciała, takie jak wskazówki żywieniowe, zalecenia aktywności fizycznej czy masaże, aby odzyskać wigor i energię, pozbyć się bólu i docenić życie intymne. Poznasz praktyki dla ducha w postaci afirmacji, medytacji i modlitw, dzięki którym pokochasz siebie i odzyskasz wiarę we własne możliwości i szczęście. A także wsparcie dla umysłu w postaci interpretacji snów i technik EFT, dzięki którym zgłębisz przyczyny traum i odetniesz negatywne więzy energetyczne.

Czy musisz otrzeć się o śmierć, by zacząć żyć naprawdę?

Autorka, analizując uzdrowienia osób, które doświadczyły zdarzeń bliskiej śmierci, przekonuje, że dzięki nim można dowiedzieć się, co jest przyczyną cierpień i nieszczęść. Można także otrzymać wskazówki jak odzyskać zdrowie fizyczne i uleczyć ducha. Korzystając z terapii i narzędzi rozwoju duchowego jak regresja do poprzednich wcieleń i odczyty astrologiczne, odkryjesz przyczyny swoich obecnych niepowodzeń. Ponieważ proces uzdrawiania odbywa się na wielu płaszczyznach, a jedną z nich jest duchowość. Dowiedz się jaki sposób medytacje i afirmacje wzbogacą Twoje doznania w życiu duchowym. A które praktyki, zawarte w książce, pozwolą efektywnie komunikować się z Bogiem, uzyskać wsparcie aniołów i sprawić, aby Twoja modlitwa była skuteczna.

Sny wskazówkami dla uzdrowienia umysłu

Christine Northrup jest nie tylko autorką międzynarodowych bestsellerów ale również cenionym lekarzem medycyny. Od dekad, oprócz zaleceń medycyny konwencjonalnej, oferuje również alternatywne terapie i metody uzdrawiania dolegliwości. Autorka odbiera człowieka jako holistyczną całość i wykorzystuje w uzdrawianiu również sygnały od umysłu i ducha. Na przykład, sny zawierają wskazówki o Twojej przeszłości. Dlatego, tak ważne jest ich zapamiętywanie, zapisanie i interpretacja. Autorka wyjaśnia również sekrety afirmacji, odczytywania kart wróżebnych i dostrzegania magicznych znaków w codziennym życiu.

Praktyki EFT uwolnią Cię od ciężaru przeszłości

Nie tylko znajdziesz wyjaśnienie działania techniki EFT, ale nauczysz się, jak z niej skutecznie korzystać, by wyeliminować strach i odzyskać zdrowie. Dzięki zastosowaniu EFT, uwolnisz się od ciężarów przeszłości i toksycznych więzi. Dowiesz się, jak rozpoznawać i skutecznie unikać wampirów energetycznych. Pozbędziesz się poczucia winy, a poznając cel swojej duszy osiągniesz wyższy rozwój duchowy. Nauczysz się też w pozytywny sposób obdarowywać szczęściem innych i chronić siebie przed wpływem negatywnej energii otoczenia.

Życie intymne – odkryj nowy poziom przyjemności

Odkryjesz, że ciało faktycznie jest świątynią ducha. Autorka udowadnia, że przekonania o możliwościach ciała wpływają na to jak ono funkcjonuje. A stworzone zostało dla zdrowia i witalności. Poznasz skuteczną terapię masażu powięzi do samodzielnego wykonania w domu, która oczyści organizm z kumulowanych traum i negatywnych przeżyć. Jeśli na stałe wprowadzisz medytacje, aktywność fizyczną i zasady żywieniowe zawarte w książce, Twoje ciało będzie funkcjonowało bez dolegliwości i oznak starzenia. Zrozumiesz też głęboką więź między seksualnością, a duchowością. Bonusem, będzie nowa jakość Twojego życia intymnego i niczym nieskrępowana przyjemność doświadczania własnej seksualności.

Szczęśliwe życie w każdym wymiarze

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ