Pokochaj swoje życie

Nauka skutecznych afirmacji z Louise Hay

  • ISBN: 978-83-8171-501-0;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 128;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 16,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: VII - dodruk;
Mariusz Warda
Ewelina Kuryłowicz
0
1

Czym są skuteczne afirmacje?

Afirmacje są pozytywną energią, która przybiera formę słów i mogą być stosowane jako swego rodzaju terapia duszy. Ponieważ ubierając swoje pozytywne myśli w słowa, wysyłasz dobre wibracje. Naprawdę? Najnowsze doniesienia naukowców potwierdzają, że wszystko co nas otacza jest energią. A co jeszcze bardziej fascynujące to stwierdzenie, że Twoje myśli, słowa i emocje też są energią. Zatem wysyłając w świat swoje pozytywne myśli, wysyłasz impuls energetyczny, który powróci do Ciebie niosąc taki sam ładunek czystej pozytywnej energii. Jednak ponieważ ludzkie myśli w 70% są negatywne ich życie oraz to co otrzymują od wszechświata ma ten sam rodzaj energii. Dzięki tej książce, odkryjesz skuteczne afirmacje i ich tajemnice, które odmienią Twoje życie. Wykorzystasz twórczą moc słów i ukierunkujesz pozytywne myśli, aby przyciągnąć dobre zdarzenia i zdrowie, pokochać siebie i być szczęśliwy.

Skuteczne afirmacje Louise Hay

Louise Hay, autorka bestsellerów Możesz uzdrowić swoje ciało i Praca z lustrem oraz pionierka rozwoju duchowego, świetnie rozumiała te zależności i wykorzystała je, by cieszyć się wspaniałym życiem. W tej wyjątkowej publikacji uświadomi Ci jak potężne działanie mają Twoje myśli i energia jaką je obdarzasz. To Twoje podejście do samego siebie, Twoje zdanie o sobie samym kreuje obraz i to w jaki sposób postrzega Cię świat. Autorka uświadomi Ci więc, że, aby zbudować pozytywny wizerunek, to Ty sam musisz patrzeć na siebie przychylnym wzrokiem. Ponieważ bądźmy szczerzy? Kiedy spojrzałeś w lustro i powiedziałeś sobie coś miłego?? Nie pamiętasz, prawda? Dlatego najwyższy czas, abyś nadał swoim myślom dobrą energię i pozytywne wibracje i zobaczył, jak radykalnie zmieni się Twoje życie.

Stań się swoim największym przyjacielem

W książce znajdziesz instrukcje, jak prawidłowo tworzyć afirmacje, tj. świadomie wybierać i werbalizować myśli, które przyniosą pozytywne rezultaty w przyszłości. Każdy kolejny rozdział to inny rodzaj afirmacji, dotyczących zdrowia, opanowania strachu czy krytycznego myślenia, przeciw uzależnieniom czy dla przebaczenia. Zaczynasz nowa pracę lub odczuwasz kryzys i zniechęcenie w obecnej, sprawdź które pozytywne myśli naładowane Twoją pozytywna energią sprawią, że staniesz się bardziej opanowany, kreatywny i pewny swoich umiejętności. Zaś ćwiczenia afirmacyjne dla miłości i szczęścia, nauczą Cię redagować myśli tak, abyś zaprosił do swojego życia te właśnie uczucia, spełnienia i błogostanu.

Wsłuchaj się w głos zmian

Wspaniałym prezentem dołączonym do książki jest płyta CD.  Znajdziesz na niej  skuteczne afirmacje oraz porady dotyczące ich tworzenia, a także przykładowe zdania dopasowane do różnych sytuacji życiowych. Autorka wykorzystała je, aby ukierunkować swoje myśli i pozytywne wibracje, by osiągnąć życiowe spełnienie. Dlaczego Ty nie miałabyś skorzystać z tak wspaniałego daru i stać się szczęśliwy?

Najskuteczniejsze afirmacje dla szczęścia!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ