Sekrety szeptuch

Ludowe sposoby uzdrawiania

  • ISBN: 978-83-8171-952-0;
  • Cena katalogowa: 64.60 zł;
  • Ilość stron: 388;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: IV-dodruk;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Szeptucha – uzdrawianie energią – naturalne terapie

Żyjemy w ciągłym stresie i pośpiechu. Cierpimy na różne choroby i odbieramy złe energie, ponieważ nie wiemy jak się przed nimi uchronić. Z pomocą przychodzi tradycyjna rosyjska metoda uzdrawiania, przekazywana z pokolenia na pokolenie, którą na co dzień zajmują się szeptuchy. Cieszą się one wielkim zaufaniem, a ich metody są skuteczne. To osoby posiadające ogromną wiedzę o dolegliwościach ciała, duszy i umysłu, które są ściśle ze sobą powiązane. Szeptuchy – uzdrawianie energią – nie mają nic wspólnego z czarami czy magią, ale szczególnie z medycyną ludową. Każda choroba, nawet przeziębienie, jest ważnym sygnałem wysyłanym przez Twój organizm i nie powinieneś go bagatelizować.

W czym szeptucha może ci pomóc?

Wywodzące się z Rosji metody lecznicze szeptuch opierają się na pracy z energią i medycynie ludowej, obecnie stają się coraz bardziej popularne w całej Europie. Zastanawiasz się w czym szeptucha może Ci pomóc? W tej książce znajdziesz wiele przykładów, w których modlitwy, zaklęcia i rytuały mogą ułatwić Twoje życie. W swoich terapiach szeptuchy wykorzystują zioła, okadzanie czy duchowe uzdrawianie, jak również różnorodne rytuały z wykorzystaniem magii roślin, kart, kartek papieru, tablic, kamieni polnych i szlachetnych, cyfr, świec czy świętych obrazów. Dzięki tej książce  poznasz również fazy księżyca oraz rytuały jakie w danej fazie powinno się wykonywać. Z ich pomocą szeptuchy eliminują złą energię, która negatywnie wpływa na twoje życie.

Skuteczne metody szeptuch na dolegliwości cielesne

Zamawiaczki, czyli szeptuchy, przede wszystkim potrafią usuwać dolegliwości cielesne, takie jak problemy skórne, stany zapalne, bóle uszu, ale też troski życia codziennego, jak zawód miłosny, niewierność czy zdradę. Poprzez swoje terapie odblokowują te obszary życiowe, w których brakuje równowagi, a pozytywna energia nie może swobodnie przepływać. Dowiesz się jak wprowadzić pozytywną energię do domu. Dzięki tej książce poznasz wiele magicznych rytuałów, które samodzielnie będziesz mógł wykonać aby uzdrowić siebie czy bliskich. Pomoże Ci w tym lecznicza i magiczna moc roślin.

Poznaj naturalne terapie w procesach samouzdrawiania

Tajemnice uzdrawiania, medycyny ludowej i modlitwy szeptuch Autorowi przekazała jego babcia. W tej książce dzieli się nimi, szczegółowo opisując techniki, które pozwolą Ci z łatwością zlokalizować przyczynę Twoich problemów. Podaje listę dolegliwości wraz z rytuałami, które możesz samodzielnie wykonać uzdrawiając siebie lub innych. Poznasz wiele sposobów na aktywowanie naturalnych procesów samouzdrawiania. Nauczysz się technik oddechowych, oczyszczania ciała i ducha oraz pozbędziesz się obciążeń karmicznych.

Dzięki tej książce poznasz:

– metody uzdrawiana wielu dolegliwości,
– zaklęcia, które usuwają lęk, strach, urazy,
– rytuały z wykorzystaniem kart, kartek papieru, tablic, kamieni, cyfr czy świętych obrazów, magii roślin,
– sposoby oczyszczania ciała i duszy,
– techniki relaksacyjne, które zaledwie w kilka minut przywrócą równowagę ducha,
– retriming czyli metodę na pozbycie się nałogów,
– program Futzuki służący pozbywania się bólu,
– zasady oczyszczania karmicznego i uzdrawiania duchowego,
– wiele innych sposobów, aby życie stało się łatwiejsze.

Sprawdź, w czym szeptucha może ci pomóc

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ