Reiki – samodzielne uzdrawianie

Jak bezpiecznie wyeliminować ponad 100 dolegliwości

  • ISBN: 978-83-8171-235-4;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 280;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Czym właściwie jest energia Reiki?

Energia Reiki postrzegana jest jako przenikająca wszystko i wszystkich siła. Przeciętny człowiek ma ograniczone możliwości posługiwania się nią, w większości przypadków nawet nie jest w stanie jej odczuć. Aby nabyć możliwość świadomego korzystania z uzdrawiającej energii Reiki trzeba zostać inicjowanym przez Mistrza Reiki. Teraz jednak nie musisz udawać się na kosztowne seminaria czy warsztaty. Wystarczy Ci bowiem wiedza z tej książki aby wyeliminować ból i odczuć przepływ pozytywnej energii.

Znawczyni energii Reiki zdradza swoje sekrety

Autorka jest intuicyjną uzdrowicielką energetyczną, medium, bestsellerową pisarką oraz muzykiem. Napisała nie tylko wiele książek, ale również setki artykułów na tematy takie jak interpretacja snów, reinkarnacja, życie po życiu, uzdrawianie energetyczne, kryształy, zjawiska parapsychiczne i przetrwanie świadomości po śmierci. Teraz dzieli się z Tobą swoją wiedzą dotyczącą Reiki.

Reiki dla nowicjuszy i dla zaawansowanych

Zbiór technik terapeutycznych opartych na Reiki uzdrowi Twoje ciało, umysł i duszę. Jak przekonuje Autorka, jedyny sposób na okiełznanie uzdrawiającej energii to energoterapia. Jeśli dopiero odkryłeś Reiki, prawdopodobnie zastanawiasz się, jak zastosować wiedzę teoretyczną w praktyce i zacząć uzdrawiać siebie i innych. Jeśli już znasz tę metodę, zapewne chętnie rozszerzysz jej stosowanie na nowe dolegliwości. Tak czy inaczej, wiedza opisana w tej książce okaże się dla Ciebie bezcenna.

Ponad 100 technik energoterapeutycznych w jednej książce!

Książka przybliża Ci podstawowe techniki energoterapii Reiki, dzięki którym będziesz potrafił złagodzić ponad sto najczęściej występujących schorzeń fizycznych i psychicznych. To przystępne, bogato ilustrowane kompendium wiedzy i praktycznych instrukcji okaże się idealnym podręcznikiem dla wszystkich adeptów sztuki Reiki, tak by mogli zaradzić szerokiemu spektrum problemów, od zmęczenia do nieumiejętności przebaczenia.

Energia Reiki w uzdrawianiu, krok po kroku

Teraz i Ty poznasz
Podstawy Reiki opisują historię, zasady i sposób działania Reiki.
Techniki energoterapeutyczne obejmują zrozumiałe i czytelne instrukcje oraz pozycje dłoni, umożliwiające ustabilizowanie energii własnej i innych osób.
Energoterapia ponad 100 schorzeń zawiera wskazania energoterapeutyczne na złagodzenie najczęściej spotykanych dolegliwości za pomocą energii Reiki.
Umiejętności dodatkowe uczą, jak korzystać z komplementarnych metod w swojej praktyce energoterapeutycznej, takich jak symbole, muzyka, medytacja.

Reiki – zdrowie w Twoich rękach!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ