Joga na oczyszczenie czakr

Ponad 60 prostych asan, które wzmocnią i uzdrowią twoje czakry

 • ISBN: 978-83-8171-740-3;
 • Cena katalogowa: 54.50 zł;
 • Ilość stron: 256;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2022;
 • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
30
0

Brak ci energii i zapału? Targają tobą negatywne emocje? Potrzebujesz oczyszczania energetycznego!

Jeśli co rano budzisz się pełen sił witalnych, w dobrym humorze, odczuwasz relaks i pozytywne emocje, oznacza to, że energia przepływa przez twoje czakry swobodnie. Co jednak zrobić, kiedy odczuwasz fizyczny i psychiczny ból, brak ci energii do życia, czujesz smutek, wypalenie? Twoje czakry potrzebują natychmiastowego uzdrowienia! Potrzebne ci oczyszczanie energetyczne! Terapią, której szukasz, będzie joga czakr!

Joga czakr – ta książka to twoje kompendium wiedzy

Jak zacząć praktykować jogę czakr? Najlepiej od początku! Dzięki tej książce nauczysz się podstawowej wiedzy o czakrach: gdzie się znajdują, o jakich aspektach twojego funkcjonowania decydują, w jaki sposób wpływają na ciało i umysł. A także czym objawiają się problemy zlokalizowane w obszarach poszczególnych czakr głównych – na przykład zastojem lub brakiem energii. Nauczysz się, jak pomóc sobie osiągnąć równowagę w ciele i spokojny umysł. Książka zawiera dokładne, kolorowe ilustracje, a także szczegółowe instrukcje dotyczące poszczególnych póz i sekwencji, które znacznie ułatwią ci rozpoczęcie samodzielnych ćwiczeń.

Joga czakr sposobem na uwolnienie umysłu i ciała od wielu obciążeń

Wkrótce przekonasz się, że gdy poświęcasz czakrom więcej uwagi, wykonywane ćwiczenia zyskują nową jakość. Zdobycie podstawowej wiedzy o położeniu i funkcjonalności każdej z czakr, a także umiejętność połączenia ich z poszczególnymi asanami pomaga w efektywniejszym uzdrawianiu ciała i osiągnięciu spokojnego umysłu. Regularna praktyka może sprawić, że jakość twojego życia podniesie się, a ty będziesz czuł się lżejszy, mniej zalękniony, a dodatkowo zwiększysz swoją elastyczność i siłę. Praktykowanie jogi czakr jest świetnym sposobem na uwolnienie umysłu i ciała od wielu obciążeń. To uzupełniające narzędzie, które może poprawić zdrowie i pomóc w osiągnięciu dobrostanu.

Asany, sekwencje, medytacje i ćwiczenia oddechowe – tu tkwi sekret mocy oczyszczania i równoważenia czakr za pomocą jogi

Energia przepływa przez czakry nieustannie, każdego dnia. Napędza twoje ciało i życie. To ona jest odpowiedzialna za to, że wstajesz codziennie rano, wypełniasz kolejne zadania i obowiązki. To twoja witalna moc, której potrzebujesz do przeżycia. Jeśli energia przepływa przez twój organizm bez problemów, możesz bez trudu to dostrzec w ogólnym samopoczuciu i zdrowiu. Dlatego wiele uwagi Autorka poświęciła w tej książce wyjaśnieniu, co się dzieje, gdy w jakimś obszarze jest za dużo lub za mało energii.

Dowiesz się również, na czym polega silne powiązanie między czakrami a jogą i jak odpowiednio dobrana praktyka może pomóc zarówno je odkryć, jak i zrównoważyć ich działanie. Aby twoja praktyka była zrównoważona, należy pamiętać o tym, że składa się nie tylko z asan – poszczególnych pozycji, które zwykle pierwsze przychodzą do głowy, gdy myślimy o jodze – ale też z medytacji i ćwiczeń oddechowych. Wszystkie te terapie mają na celu obudzenie w tobie mocy uzdrawiania, oczyszczania i równoważenia czakr.

Jak odblokować i oczyścić czakry – sięgnij po tę wartościową książkę

Każda czakra dysponuje bowiem wieloma warstwami energii, które współpracują między sobą, przyczyniając się do jej ogólnego zdrowia. Jeśli równowaga którejś z nich jest zaburzona, czakry znajdujące się wokół będą starały się zrekompensować organizmowi ten deficyt. Zwrócenie uwagi na funkcjonowanie i obecność czakr w twoim ciele jest bardzo ważne. Jeśli chcesz utrzymać balans i uniknąć blokad na wielu poziomach. Zrozumienie relacji, które łączą konkretne czakry z pozycjami, jest ważne, aby później móc modyfikować praktykę samodzielnie, zgodnie ze swoimi potrzebami. Jak odblokować czakry? W książce znajdziesz wskazówki, które poprowadzą cię przez wszystkie aspekty praktyki jogi czakr. Pozwoli ci to wprowadzić odpowiednio spersonalizowaną technikę jogi do twojego codziennego życia. Nauczysz się odnajdywać blokady w ciele i je usuwać, stosując odpowiednie pozycje jogi oraz ćwiczenia oddechowe.

W tym kompletnym przewodniku po jodze czakr znajdziesz:

 • 56 podstawowych pozycji jogi czakr i 8 prostych sekwencji rozciągających, aby oczyścić i uzdrowić 7 głównych czakr,
 • kolorowe ilustracje, które dokładnie ukazują każdą asanę, by ułatwić ci praktykę jogi, bez względu na to, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym joginem,
 • ćwiczenia oddechowe, które pomogą ci osiągnąć równowagę i stan relaksu,
 • podstawowe informacje o czakrach i jodze.

Joga czakr – skuteczny sposób na odzyskanie równowagi ciała i ducha

 

Patroni:

 • Psychotronika
 • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ