Myśli to materia. Szokujące odkrycia o tym, jak Twój mózg tworzy materialną rzeczywistość
  • ISBN: 978-83-7377-972-3;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 424;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: II;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

W jaki sposób nasz umysł tworzy materię?

Idea, że myśli stają się rzeczami jest bardzo popularna w ostatnich latach, a niektórzy duchowi nauczyciele przypisują umysłowi nieskończone moce. Ale czy te twierdzenia mają poparcie naukowe? Jakie są dowody na to, że ludzki umysł jest w stanie tworzyć materię? Dzięki tej książce możesz prześledzić naukę kryjącą się za każdym ogniwem w łańcuchu, od myśli do rzeczy, pokazując zaskakujące sposoby, w jakie nasze intencje tworzą materialny świat. Wielokrotnie nagradzany badacz, Dawson Church, wyjaśnia, w jaki sposób nasze umysły tworzą materię.

Jak materializuje się intencja?

Przekonasz się, że Prawo Przyciągania nie jest jedynie metafizycznym pojęciem, ale naukową rzeczywistością. Nowe badania i odkrycia w epigenetyce, neurologii, elektromagnetyce, psychologii, cymatyce (badaniu zjawisk falowych) i fizyce kwantowej pokazują, że myśli mogą rzeczywiście być głęboko kreatywne. Autor dzieli się pouczającymi historiami przypadków, z autentycznymi, osobistymi relacjami ludzi, którzy doświadczyli przemiany umysłu w materię. Kiedy mamy intencję, w naszym mózgu zaczyna się złożony łańcuch zdarzeń. Myśli podróżują jako impulsy elektryczne wzdłuż ścieżek nerwowych. Kiedy neurony odpalają, łączą się ze sobą, tworząc pola elektromagnetyczne. Te pola są niewidzialną energią, a jednak wpływają na molekuły materii wokół nas, tak jak magnes przemieszcza opiłki żelaza.

Ty też możesz dokonywać cudów

Kiedy odkrywamy, jak synchronicznie działa wszechświat, zaczynamy rozumieć, że mając indywidualne umysły lokalne, uczestniczymy również w uniwersalnym umyśle. Ta książka udowadnia nam, że gdy bierzemy odpowiedzialność za naszą własną moc tworzenia, mamy potencjał transformacji całego naszego świata. Pokazuje, jak zwykli ludzie zaczynają robić to, co niezwykłe. Wszyscy posiadamy biologiczną i neurologiczną maszynerię, by dokonywać cudów.

Naucz się zdobywać to, czego potrzebujesz

Dzięki tej książce poznasz rytuały i ćwiczenia, które będą miały ogromny wpływ na Twoje życie. Pozbędziesz się chorób czy zaburzeń w ciele i umyśle. Stworzysz lepsze życie poprzez świadome kierowanie energii i uwagi na nową przyszłość – zamanifestowanie się nowej pracy, związków, szans i przygód. Uzyskasz moc tworzenia wszystkiego, co tylko będziesz sobie w stanie wyobrazić, a także inicjowania mistycznych doświadczeń, których nie da się opisać słowami. Odkryjesz tajemnicę siebie i prawdziwą naturę rzeczywistości.

Gdy myśli stają się rzeczami…

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ