Wahadełko a radiestezja – nowe spojrzenie. Praktyczne wykorzystanie wahadlarstwa

  • ISBN: 978-83-7377-857-3;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 176;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

U bram nowej radiestezji!

Autor starał się ukazać inne oblicze dziedziny posługiwania się wahadłem i różdżką, niż to, które przedstawia większość popularnych książek o tej tematyce. Chciał udowodnić inną możliwą przyczynę tego zjawiska, niż „promieniowanie radiestezyjne” lub nieokreślone „wibracje” i „energie”. Istotne, że nie tylko mu się to udało, ale jego książka wzbudziła ożywioną dyskusję jeszcze przed swoją premierą.

Skąd te kontrowersje?

Uświadomił on, że metodyka posługiwania się wahadłem powinna być inna niż zalecana przez szereg dotychczas dostępnych podręczników. Zanegował tym samym sens „zadawania pytań do wahadełka”. Podczas gdy wiele podręczników stara się udowodnić, że radiestezja to dziedzina lekka, łatwa i przyjemna, on rzuca na nią zupełnie nowe światło. Nie twierdzi, że wystarczy tylko zadać odpowiednie pytania i można dowiedzieć się wszystkiego, czego tylko sobie zażyczysz. Z jednej strony postawił pewne ograniczenia, a z drugiej zwiększył wiarygodność badań radiestezyjnych.

Czym zatem naprawdę jest radiestezja?

Publikacja uświadomi Ci, że metoda posługiwania się wahadłem i różdżką jest wynikiem naturalnych oddziaływań otoczenia. Co najważniejsze, nie wszystkie niewidzialne wpływy powodują ruchy wahadła. Umożliwia tym samym uwzględnienie dodatkowych czynników mogących zakłócać odczyt. Wskazuje również, jak z pomocą wahadła odkryć naprawdę zdrowe miejsca, oznaczać strefy geopatyczne oraz szukać cieków wodnych. Podaje również metody rozszerzania diagnostyki w wypadku jakichkolwiek wątpliwości.

Dlaczego warto zaufać Autorowi?

Tomasz Sitkowski z zawodu jest technologiem żywności. Od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku poświęcił się działalności naukowej, a radiestezją zaczął zajmować się w roku 1990. Ukończył kursy radiestezji dla zaawansowanych w Polskim Towarzystwie Psychotronicznym , a obecnie jest członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji w Warszawie. Teraz pragnie się z Tobą podzielić swoimi wieloletnim doświadczeniem i przemyśleniami.

Nowe oblicze radiestezji!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ