Mudry, czyli zdrowie w Twoich rękach

Kompletny przewodnik po jodze dłoni

  • ISBN: 978-83-8301-578-1;
  • Cena katalogowa: 54.50 zł;
  • Ilość stron: 248;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
30
0

Mudry, czyli uzdrawianie energią

Czy wiesz, że twoje ciało, a w szczególności dłonie, posiadają samouzdrawiającą siłę, która jest w stanie wyeliminować różnego rodzaju choroby i ochronić cię przed zachorowaniem? To mudry, proste gesty dłoni nazywane również jogą dłoni, pomogą twojemu ciału uzyskać energetyczną, fizyczną i psychiczną równowagę. Te specjalne układy dłoni i palców odblokowują energię przepływającą przez meridiany i stymulują twój organizm do powrotu do zdrowia. W połączeniu z medytacjami, technikami i ćwiczeniami oddechowymi oraz jogą tworzą potężną terapię, która pomoże ci uzdrowić nie tylko ciało, ale również umysł.

Joga dłoni – wszystko, co musisz o niej wiedzieć

Kim da Silva, ekspert filozofii Wschodu, kinezjologii oraz uzdrawiania energią, w tej wyjątkowej publikacji przedstawia czym są mudry. Opisuje w jaki sposób regulują przepływ energii w meridianach oraz wyjaśnia jak prawidłowo je wykonywać oraz jak długo stosować każdą z nich. W tym kompletnym poradniku po mudrach dłoni znajdziesz aż 75 leczniczych mudr, wraz ze szczegółowymi instrukcjami oraz zdjęciami, które ułatwiają poprawne wykonanie ćwiczenia. Przy każdym opisie znajdziesz również wskazówki, które pomogą ci uniknąć częstych błędów lub proste podpowiedzi, takie jak które mudry można ze sobą łączyć, by wzmocnić ich skuteczność.

Lecznicze mudry – mudra na ból głowy, na sen i poprawę pamięci

Mudra na ból głowy? Mudra na ból kręgosłupa? Tak! W tym podręczniku znajdziesz aż 75 leczniczych mudr na:
– bóle głowy, kręgosłupa, zębów, stawów,
– nadciśnienie,
– poprawę pracy serca i krążenia,
– alergie,
– stres,
– obniżoną odporność,
– nerwobóle,
– zmęczenie,
– poprawę pamięci i koncentracji,
– oczyszczanie organizmu,
– wzmacnianie organów,
– zaburzenia pracy tarczycy,
– problemy z zasypianiem,
– dolegliwości związane z nerkami, żołądkiem czy woreczkiem żółciowym,
– integrację półkul mózgowych
i wiele innych.

Mudry dłoni to terapia, którą możesz wykonać wszędzie!

Autor zwraca uwagę, że wszystkie mudry są wyjątkowo proste w wykonaniu. Możesz je stosować praktycznie wszędzie! W pracy, kolejce do kasy, oglądając telewizję, a także podczas medytacji, praktykowania jogi lub technik oddechowych. Dowiesz się również jak często wykonywać daną mudrę oraz w jakich odstępach czasowych, by jej stosowanie było skuteczne. Odkryjesz, jaki powinien być czas trzymania każdej mudry, gdy zaburzenie równowagi energetycznej ma już postać choroby. Dłuższe jej wykonywanie dostarczy organizmowi dodatkowych dawek energii potrzebnych do aktywacji sił samouzdrawiających organizmu, a także walki z chorobą.

Zdrowie jest w Twoich rękach!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ