Święta geometria w uzdrawianiu

Skuteczne ćwiczenia i techniki medytacyjne z wykorzystaniem symboli oraz znaków świętej geometrii

  • ISBN: 978-83-8301-328-2;
  • Cena katalogowa: 54.50 zł;
  • Ilość stron: 144;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Paweł Uklejski
Paweł Uklejski
30
0

Święta geometria – jak wykorzystać moc uzdrawiających symboli?

Zapewne dla wielu z nas geometria kojarzy się jedynie z lekcjami matematyki. Kwadrat, trójkąt, prostokąt, trapez – znamy je wszyscy i widujemy na co dzień. Jednak co mają wspólnego ze sobą figury geometryczne z uzdrawianiem? Okazuje się, że bardzo dużo. W ten wyjątkowy świat uzdrawiających symboli wprowadzi cię Jeanne Ruland – specjalistka, która korzysta z dobrodziejstw świętej geometrii w praktyce. Jeśli chcesz wiedzieć, w jaki sposób możesz poszerzyć swoją świadomość to ta książka jest właśnie dla ciebie. Dowiesz się, czym jest święta geometria i jaki wpływ na twoje zdrowie mają uzdrawiające symbole. Poznasz pojęcie biopola, jego rodzaje oraz ćwiczenia, dzięki którym dostroisz swoją energię. Autorka książki tłumaczy znaczenie symboli, takich jak pentagram, piramida czy merkaba. Dodatkowo nauczysz się skutecznych technik oczyszczania energetycznego, dzięki którym zachowasz balans energetyczny oraz oczyścisz swój dom.

Praktyczne zastosowanie świętej geometrii: medytacje, ćwiczenia umysłu i wpływ na zdrowie

Święta geometria swoje korzenie posiada jeszcze w czasach starożytnych. Opisuje harmonijny, boski plan stworzenia, zgodnie z którym zbudowana jest natura wszechświata. Łączy ze sobą umysł, duchowość, materię, ciało, rozum i serce. Jest niezbędna, jeśli dążymy do odzyskania równowagi w swoim ciele i duszy. Dzięki świętej geometrii możesz w prosty sposób wdrożyć ćwiczenia umysłu, będące częścią twojego rozwoju osobistego i duchowości. Merkaba to symbol, który służy do opanowania i uzyskaniu spokoju. Będzie ona potrzebna w czasie ćwiczeń, które oczyszczą twój swój umysł. Z kolei poprzez medytację uzyskasz balans energetyczny. Jest on związany z energią Yin i Yang. Odpowiada za wyważenie energetyczne twojego ciała i ducha. Świadomość zalet, jakie niesie ze sobą święta geometria sprawi, że każdy twój dzień będzie wyjątkowy. Wszystkie ćwiczenia zawarte w książce pozytywnie wpłyną na twój rozwój osobisty.

Poznaj swoje biopole – proste praktyki dostrajania i tworzenie kwiatu życia

Biopole służy przede wszystkim do odbierania informacji i odczuwania zmian energetycznych. Innymi słowy – jest to osobista przestrzeń energetyczna tworzona przez organizm. Istnieją jednak różne rodzaje biopola, które z goła odpowiadają za różne funkcje. Istotnym aspektem działania twojej osobistej przestrzeni energetycznej jest tzw. zestrojenie. W praktyce oznacza to, że poprzez różnego rodzaju ćwiczenia z wykorzystaniem symboli możesz odzyskać równowagę biopola. Jeśli chcesz, aby w twoim związku zapanowała harmonia to skorzystaj z ćwiczenia dla par. Do tego celu potrzebne będzie stworzenie kwiatu życia. Symbol oznacza głębokie uczucie między dwojgiem osób. Dzięki temu zacieśnisz więź ze swoim partnerem i z pewnością na nowo poczujesz bliskość i miłość. Z kolei dostrojenie biopola dla grup pomoże w lepszej współpracy, poprawi działanie umysłu i zharmonizuje twoje impulsy.

Kwiat życia to jeden z symboli świętej geometrii. Może być wykorzystywany jako podstawowy wzór we wszystkich dziedzinach życiowych. Fot. Depositphotos

Skutecznie oczyść energię swojego otoczenia

Jeśli czujesz negatywną energię w swoim domu lub miejscu pracy to warto zainteresować się polem wirowym. Jest wiele rodzajów pół wirowych, a wszystkie nazywane są „odkurzaczami światła”. Oznacza to, że oczyszczają energetycznie stare pola i zakotwiczają nowe energie. Do oczyszczenia przestrzeni z negatywnej energii będziesz potrzebować kartki papieru, na którym narysujesz plan pomieszczenia. W środku naszkicuj wir i wyobraź sobie, jak wysysa wszystkie negatywne energie z tego miejsca. Ten niezwykle skuteczny rytuał możesz bez problemu stosować na co dzień. Więcej informacji na temat oczyszczania energetycznego oraz innych praktycznych ćwiczeń znajdziesz w publikacji.

Odkryj magiczne symbole i wykorzystaj je w uzdrawianiu

Ta unikalna publikacja jest prawdziwą skarbnicą wiedzy na temat uzdrawiających symboli. Stosując się do zaleceń Autorki w znaczącym stopniu poprawisz swoje zdrowie. Dowiesz się, czym jest kostka Metatrona i jak zastosować jej moc w praktyce. Poznasz wiele sprawdzonych metod uzdrawiania przy pomocy pentagramu, pola torusa, antahkarany, a nawet sławnego Złotego Podziału. Dzięki tym wszystkim symbolom osiągniesz ochronne światło miłości, zharmonizujesz ciało, duszę i umysł, otoczysz się płaszczem ochrony elektronicznej, a nawet skontaktujesz się z własną istotą kosmiczną.

Święta geometria i symbole dla twojego zdrowia!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ