Medytacja – Jak zerwać z nałogiem bycia sobą (Audiobook)

  • ISBN: 978-83-8171-355-9;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
30
0

Czy można przełamać nałóg bycia sobą?

Tak! Dr Joe Dispenza udowodnił to w swojej książce pt. „Jak zerwać z nałogiem bycia sobą” (poprzedni tytuł „Wymień umysł na lepszy model”). Opierając się na badaniach naukowych z dziedzin, takich jak fizyka kwantowa, neurobiologia, biochemia mózgu, biologia oraz genetyka, potwierdził, że geny i wychowanie nie skazują Cię na życie według określonego schematu. Każdy z nas może kreować swoją rzeczywistość, wykorzystując opracowane przez dr. Dispenzę proste medytacje, dzięki którym dokonasz istotnych zmian w swoim polu kwantowym.

Jak przełamać złe nawyki? Oto recepta!

Zdaniem Autora, jednym z najważniejszych kluczy, który pozwala przełamać osobiste ograniczenia, jest rozwinięcie umiejętności obserwacji. Dzięki temu pogłębisz swoje zdolności metakognicyjne (monitorowanie własnych myśli), otworzysz na spokój, poświęcisz więcej uwagi własnym zachowaniom i odkrywaniu, w jaki sposób otoczenie wpływa na Twoje reakcje emocjonalne. Jak to zrobić? Odpowiedzią na to pytanie jest medytacja. Jej głównym celem jest odwrócenie uwagi od otoczenia, ciała i upływu czasu oraz skierowanie jej na własne intencje i myśli. Wtedy będziesz mógł zmienić swój stan wewnętrzny, niezależnie od świata zewnętrznego. Medytacja to również świetny sposób na wykroczenie poza umysł analityczny i dotarcie do podświadomości. Dlaczego to takie istotne? Ponieważ właśnie w podświadomości gromadzą się wszystkie złe nawyki i zachowania, które pragniesz zmienić!

Medytacja, która odmieni Twoje życie

Aby pomóc Ci maksymalnie wykorzystać swój potencjał, dr Joe Dispenza opracował medytację, która stanowi rozwinięcie książki „Wymień umysł na lepszy model”. Jej celem jest przeniesienie Twojego umysłu z analitycznego stanu fal mózgowych beta do stanu alfa, w którym umysł nie tylko się relaksuje i staje bardziej kreatywny, ale przede wszystkim regeneruje się. Odkryjesz również, w jaki sposób podtrzymywać spójne wzorce fal mózgowych. Nauczysz się kierować swoją świadomość do różnych części ciała „w przestrzeni” i na „przestrzeni wokół ciała”.

Zhakuj swój mózg i rozpocznij nowe – lepsze życie

Dzięki medytacjom wejdziesz do „systemu operacyjnego” swojego mózgu, w którym znajdują się niepożądane nawyki i przekonania. To właśnie z tego miejsca zaczniesz wprowadzać zmiany. Przestaniesz być sobą, swoimi myślami, przekonaniami, działaniami i emocjami, staniesz się obserwatorem, który podświadomie przeprogramowuje swoje mózg i ciało. Przestaniesz świadomie tworzyć myśli, przekonania, działania oraz emocje i przejmiesz nad nimi kontrolę. Wtedy porzucisz swoje stare ja i staniesz się nowym!

Dane techniczne:

Medytacja Jak zerwać z nałogiem bycia sobą składa się z dwóch części:

1_Części ciała – czas trwania 1h 15 min.
2_Zalewająca woda – czas trwania 1h 12 min.

Format mp3, mono VBR

Instrukcja do pobrania.

Zaprogramuj nowe życie!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ