Rosyjska medycyna ludowa od A do Z. Bezpieczne i skuteczne metody uzdrawiania codziennych dolegliwości
  • ISBN: 978-83-7377-944-0;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 232;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Mariusz Golak
0
0

Fakty i mity o uzdrawianiu

Czy na ból gardła pomaga homeopatia a kalendarz księżycowy może zrobić coś dobrego dla zdrowia i urody? Jak samodzielnie przywrócić zdrowie na poziomie komórkowym? Jak wykorzystać czynniki warunkujące zdrowie człowieka? Jaka droga prowadzi do zdrowia i witalności? Obecnie ludzkość poszukuje odpowiedzi na te i wiele innych pytań coraz częściej poszukując uzdrowienia w bioenergoterapii i uzdrawianiu duchowym. Nie wahamy się eliminować chorób chronicznych i autoagresywnych szukając rozwiązania w przepisach medycyny ludowej. Znajduje to odzwierciedlenie w popularności rosyjskich autorów na największych targach zdrowotnych w Polsce, czyli katowickich spotkaniach „Bliżej zdrowia, bliżej natury”. To tam triumfy święciły prozdrowotne klasyczne publikacje Mirsakarima Norbekova, a teraz hitem okazała się ta książka stanowiąca kompendium naturalnego uzdrawiania.

Energia z natury!

Medycyna tradycyjna opiera się na przekonaniu, że w przypadku niemal każdej choroby natura dostarcza nam skutecznych środków leczniczych. Tajemnice Słowian mogą okazać się niezwykle przydatne zarówno przy niegroźnych dolegliwościach, jak i mogą pomóc pokonać raka złośliwego. Najważniejsze, by umieć z nich mądrze korzystać i holistycznie podchodzić do zdrowia, czerpiąc korzyści ze wszystkich technik terapeutycznych, w tym aromaterapii. Gromadzona przez tysiąclecia wiedza lecznicza to źródło wielu łagodnych środków i skutecznych metod terapii najróżniejszych chorób. Źródłem informacji na temat takich alternatywnych sposobów leczenia jest tak zwana medycyna ludowa. Ją właśnie przybliża czytelnikom ta niezwykła publikacja.

Sekrety rosyjskich uzdrowicieli

Natalja Aleksandrowna Nowikowa od dzieciństwa ufa leczniczej mocy natury. Od wielu lat prowadzi własną praktykę lekarską w Rosji. W prywatnym gabinecie z dużym powodzeniem leczy wiele różnych chorób, których spektrum sięga od alergii aż po niektóre rodzaje nowotworów. W pracy łączy różne formy terapii, elementy psychologii, a także wiedzę naukową i ludowe środki lecznicze. Uważa, że w medycynie każdy kierunek ma swoją rację bytu. Jest to przekonanie, którym kieruje się w codziennej praktyce lekarskiej dla dobra jej pacjentów, a jego słuszność jest nieustannie potwierdzana osiąganymi sukcesami.

Wiedza i doświadczenie na straży zdrowia

W codziennej pracy Autorce wiernie towarzyszy bardzo przydatna wiedza z zakresu tradycyjnych technik uzdrawiania umożliwiających przekraczanie granic współczesnej medycyny klasycznej i dokonywanie wielu cudów. Praktykowanie medycyny ludowej cieszy się w jej rodzinie długą tradycją. Zapach najróżniejszych ziół i przypraw otaczał ją już od wczesnego dzieciństwa. Bardzo często przesiadywała u babci i przyglądała się, jak przygotowywała różne maści oraz tynktury. To w niej odnalazła fascynującą nauczycielkę, która krok po kroku wtajemniczyła ją we wszystkie obszary swojej pracy. W ten sposób babcia powierzyła wnuczce ponad pięćsetletnią rodzinną wiedzę na temat medycyny ludowej. Teraz dzieli się zdobytym doświadczeniem na kartach tej książki.

Publikacja, którą warto mieć pod ręką

Znajdziesz tutaj zbiór najistotniejszych informacji oraz przepisów odnoszących się do ponad siedemdziesięciu powszechnie występujących codziennych dolegliwości. Opisane schorzenia zostały pogrupowane według obszarów ciała, narządów oraz zespołów chorób. Tego rodzaju podział służy zwiększeniu przejrzystości tej książki i nie odpowiada żadnej klasyfikacji medycznej.

Przepisy do samodzielnego stosowania

Zaprezentowane tutaj przepisy obejmują głównie takie, których składniki pacjenci posiadają już zazwyczaj w domach lub mogą je z łatwością zdobyć. Składniki do swojej domowej apteczki znajdziesz na stoiskach z warzywami i owocami, w sklepach spożywczych, we własnym ogrodzie, przy drogach, na ścieżkach, na polach i łąkach, w lasach, parkach, kwiaciarniach, dobrze zaopatrzonych sklepach ze zdrową żywnością, a nawet w aptece (bez recepty). Lektura tej książki dostarczy Ci wszystkich niezbędnych informacji dotyczących sposobu przygotowania, dawkowania oraz stosowania poszczególnych preparatów.

Naturalne sposoby na powszechne dolegliwości takie jak:

• bóle,
• halitoza,
• problemy ze snem,
• stany zapalne,
• hemoroidy,
• kamienie żółciowe,
• nietrzymanie moczu,
• pasożyty,
• katar sienny,
• łuszczyca,
• rwa kulszowa.

Poznaj sprawdzone, ludowe receptury, dzięki którym wszystkie codzienne trudności zdrowotne przejdą do historii. Czas uzdrowić swoje życie!

Bonus w postaci sekretów szeptuch

Poza tradycyjnymi sposobami uzdrawiania różnych dolegliwości, w publikacji ujawnione zostały również techniki eliminowania schorzeń z sukcesami wykorzystywane przez szeptuchy. Dowiesz się, czym jest zamawianie bólu nóg i bioder, nauczysz się eliminować kurzajki za pomocą zwyczajnego ziemniaka oraz pokonasz trudności związane z powiększeniem rodziny. Pozbędziesz się dolegliwości związanych z chorym kolanem, krwiaków na nogach, lumbago oraz dny moczanowej.

Ludowe sposoby na współczesne choroby!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ