Kamienie lecznicze w litoterapii

Jak z pomocą ponad 500 kamieni i kryształów wrócić do zdrowia, przyciągnąć szczęście i odzyskać spokój ducha

Tytuł oryginału: Taschenlexikon der Heilsteine
  • ISBN: 978-83-8301-015-1;
  • Cena katalogowa: 69.60 zł;
  • Ilość stron: 344;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
30
0

Litoterapia, czyli leczenie kamieniami i nie tylko

Litoterapia, popularnie nazywana leczeniem kamieniami, to starożytna metoda, która opiera się na tradycji liczącej ponad 3500 lat. Dziś jest jedną z głównych terapii medycyny alternatywnej i z roku na rok zyskuje na popularności. Jej głównym założeniem jest wykorzystywanie „leczniczych właściwości kamieni, kryształów i minerałów” do utrzymania dobrego stanu zdrowia, poprawy samopoczucia, pielęgnacji, a nawet wspomagania rozwoju duchowego. Dzięki informacjom zawartym w tym poradniku, dowiesz się, w jaki sposób korzystać z mocy kamieni do wyeliminowania chorób i stresu, a także tworzenia amuletów oraz rytuałów.

Kamienie lecznicze i uzdrawianie holistyczne

Wielu z nas kamienie szlachetne i kryształy kojarzą się z ładnym elementem zdobiącym biżuterię, elegancką i nierzadko drogą błyskotką. Jednak oprócz ich niekwestionowanych walorów estetycznych, są czymś więcej niż ozdobą. W tej publikacji Autor, ceniony naturopata i litoterapeuta, przekona cię, że dzięki emitowanej przez nie wibracji energetycznej, kamienie i kryształy posiadają właściwości lecznicze. Z tą książką będziesz wiedział, jak wykorzystać ich właściwości do eliminacji chorób i dolegliwości występujących na tle fizycznym i psychicznym.

Uzdrawianie holistyczne – kamienie na tarczycę, depresję i stres

Ten leksykon kamieni i kryształów leczniczych znajdziesz informacje, które kamienie:
– stymulują układ odpornościowy,
– usprawniają trawienie i wydalanie,
– łagodzą ból i rozluźniają,
– ułatwiają odpoczynek i zasypianie,
– pobudzają aktywność trzustki,
– wspomagają pracę tarczycy,
– rozpuszczają kamienie żółciowe,
– przeciwdziałają puchnięciu węzłów chłonnych,
– wygaszają stany zapalne,
– niwelują skutki oparzeń słonecznych,
– poprawiają wzrok,
– są skuteczne przy chorobach skóry i swędzeniu,
– poprawiają ukrwienie w przebiegu miażdżycy i choroby wieńcowej.

Jedyny taki leksykon ponad 500 kamieni i kryształów do uzdrawiania holistycznego

W tym wyjątkowym poradniku znajdziesz przegląd i sposób działania ponad 500 kamieni szlachetnych, kryształów i minerałów. Poznasz terapeutyczne działanie popularnych kamieni, takich jak agat, kryształ górski czy jadeit. Prawdopodobnie chociaż jeden z tych kamieni jest w twoim domu! Dowiesz się, jakich kryształów użyć w przypadku astmy, depresji, alergii, mdłości, żylaków, wrzodów, zaburzeń odżywiania, bólu brzucha czy gardła, a także regulacji hormonów tarczycy, ochrony czy zwiększenia poziomu energii. A przede wszystkim będziesz wiedział, w jaki sposób je zastosować, aby w 100% wykorzystać ich właściwości.

Praktyczne porady dotyczące stosowania kamieni

Oprócz charakterystyki 555 kamieni leczniczych, znajdziesz tu również informacje dotyczące ich pielęgnacji, dostępności, ceny poszczególnych okazów, a także typów strukturalnych. Odkryjesz, które są bezpieczne w kontakcie ze skórą (np. do masażu). Poznasz kamienie, które ładują się na słońcu lub wymagają specjalnego traktowania, ponieważ są trujące. Znajdziesz idealne kamienie do stworzenia amuletów czy przeprowadzenia rytuału. Dowiesz się jak znaleźć idealny kamień do swoich potrzeb, w jaki sposób go oczyścić, energetyzować, a także wykorzystywać do picia wody z kamieni leczniczych. Kolorowe ilustracje oraz kolejność alfabetyczna umożliwią Ci niemalże natychmiastowe rozpoczęcia pracy z książką. To jedyny tak kompleksowy poradnik dotyczący litoterapii, który pomoże ci w prosty i sposób zastosować kamienie lecznicze dla poprawy zdrowia fizycznego i psychicznego. Wykorzystaj moc kamieni!

Litoterapia bez tajemnic!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ