Kompletny podręcznik Green Witch

Wykorzystaj zieloną magię wiedźm do skutecznych zaklęć i rytuałów ochronnych

  • ISBN: 978-83-8171-479-2;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 208;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I;
Katarzyna Masłowska
Paweł Uklejski
0
0

Każdy może podążać ścieżką green witch i czerpać siłę z natury

Współcześnie określenie „czarownica” czy „magia wiedźm” nie budzi już przestrachu. Dawniej ludzie posługujący się magią, rozwijający duchowość i stosujący praktyki ezoteryczne czy wróżenie obawiali się naznaczenia i wykluczenia społecznego. Dlatego też niewielu było takich, którzy wprost nazywali siebie czarownikami. Wszyscy jednak doskonale znamy inne określenia, budzące zaufanie i pozytywne skojarzenia. Z pewnością słowa, takie jak: akuszerka, mędrzec, szeptucha, uzdrowiciel, zielarz, szaman, aptekarz lub znachor nie budzą złych skojarzęń. Działania przodków zielonych czarownic opierały się na wnikliwym badaniu lokalnych roślin i minerałów. Wykorzystywali do swoich czarów, rytuałów, praktyk i tworzenia amuletów wiele elementów ze świata przyrody. Dzięki informacjom zawartym w tym podręczniku dowiesz się, jak zorganizować i wyposażyć warsztat współczesnej green witch. Wbrew pozorom wystarczy mieć oczy szeroko otwarte i poszukać w swoim otoczeniu roślin, ziół i kryształów, które z powodzeniem można wykorzystać do tworzenia skutecznych i bezpiecznych zaklęć czy rytuałów ochronnych.

Skuteczne czary green witch – poznaj magię roślin, wykorzystaj zioła, drzewa i kryształy

Zielone czarownictwo ułatwi Ci podążanie magiczną, opartą na naturze, ścieżką. W tym poradniku poznasz precyzyjne wskazówki i instrukcje, które wykorzystasz w codziennym życiu. Niewątpliwie nauczysz się, w jaki sposób wykorzystywać kwiaty, rośliny, zioła i inne naturalne elementy w praktyce magicznej. Poza tym dowiesz się, które z nich służą do uzdrawiania, wróżenia, rzucania skutecznych zaklęć ochronnych i sporządzania amuletów, eliksirów, kąpieli czy herbatek. Autorka wyjaśni Ci, jak pozyskiwać określone materiały do Twoich czarów. W uporządkowany sposób opisuje też energię i magiczne cele każdej prezentowanej rośliny i minerału. Dodatkowo znajdziesz tu również wskazówki dotyczące bezpieczeństwa, środków ostrożności i sprawdzone metody, a także ćwiczenia praktyczne. Chociażby dowiesz się, dlaczego używanie wiciokrzewu służy do przyciągania bogactwa, kwarcu do kierowania energią, a światło Księżyca skutecznie oczyszcza Twoje narzędzia.

Uzdrawianie energią, rytuały oczyszczenia i praktyka mindfulness rozwiną Twoją duchowość

Wykorzystując naturalną energię i moc płynącą z natury, nie tylko nauczysz się uzdrawiać powszechne dolegliwości, ale rozwiniesz również swoją duchowość poprzez praktykowanie mindfulness. Autorka nauczy Cię, w jaki sposób, wykorzystując naturalne piękno przyrody czy działanie Księżyca, dostroić się do niewidzialnych energii świata. Korzystając z tego poradnika, spontanicznie będziesz dążyć do otaczania się przyrodą. Nie szukaj przeszkód, zieloną magię wiedźm możesz wykorzystywać także w dużym mieście. Samodzielnie nauczysz się świadomego praktykowania uważności za pomocą roślin doniczkowych. Wielu amatorów domowej zieleni odkrywa, że poświęcenie czasu na pielęgnację ich miniaturowego ogródka i wykorzystanie intuicji do odgadnięcia prawdziwego ducha rośliny oczyszcza umysł z niepokoju, uczy cierpliwości i kreatywności.

Dostępne zioła – proste przepisy na tworzenie zaklęć i rytuałów ochronnych

Ezoteryka, rytuały i czary, bazujące na mocy natury, przestaną być Ci obce. W tej książce znajdziesz czytelne opisy z charakterystyką roślin oraz wskazówki, w jaki sposób ich bezpiecznie używać w magicznych praktykach. Poznaj np. zastosowania i moce powszechnie dostępnej lawendy.

Lawenda

Nazwa botaniczna: Lavandula angustifolia.
Żywioł: powietrze.
Astrologia: Merkury; Bliźnięta, Panna.
Czakry: korony, trzeciego oka, gardła, serca, splotu słonecznego.
Energie: zasypianie, wróżenie, zmniejszanie niepokoju, zdolności telepatyczne, szczęście, oczyszczenie, wyciszenie, duchowe oczyszczenie, magia, harmonia, równowaga, uzdrawianie, ochrona, pojednanie, pójście naprzód.
Magiczne zastosowania: Lawendę można dodać do prawie każdego działania magicznego w celu złagodzenia stresu, zwiększenia zdolności parapsychologicznych, oczyszczenia energii duchowej i przywrócenia równowagi w przestrzeni. Można jej używać w postaci suszonych kwiatów, świeżych łodyg i olejków eterycznych.

Przyrodniczka, zielarka i uzdrowicielka – odkryj w sobie zieloną magię wiedźm

Bez wątpienia, green witch to współczesna wiedźma, która łączy w sobie cechy przyrodniczki, zielarki i uzdrowicielki. Czerpie energię z wszechświata, kryształów i darów ziemi, podążając ścieżką wyznaczaną przez rytm natury. Autorka przekona Cię, że ezoteryka, astropsychologia i współczesna zielona magia to swobodna, elastyczna i indywidualna praktyka dla każdego, kto chce żyć w zgodzie z naturą i jej rytmem. Dzięki praktycznym wskazówkom i poradom zawartym w tej książce odkryjesz poszczególne dary ziemi i ich zastosowania do naturalnego uzdrawiania.

Z magicznych kart tego podręcznika green witch dowiesz się:

– co można przygotować z kwiatów, ziół, drzew czy roślin doniczkowych znajdujących się w Twoim otoczeniu,
– w jaki sposób samodzielnie stosować zaklęcia i rytuały ochronne do uzdrawiania ciała i duszy,
– jak zharmonizować swoje działania i rytm życia z rytmem faz Księżyca oraz porami roku,
– jak rozwijać duchowość poprzez praktykowanie mindfulness,
– wszystkiego o magii roślin, które wzmacniają naturalne uzdrawianie,
– jak bezpiecznie wykorzystywać lecznicze cechy kilkudziesięciu ziół, drzew i kryształów,
– które z ziłów i roślin używać do herbaty, mikstur i eliksirów, a jakie posłużą do kąpieli i tworzenia kadzideł i amuletów.

Wykorzystaj energię i magię roślin. Stosuj skuteczne zaklęcia i rytuały ochronne!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ