Praktyczna magia dla początkujących

Magiczne praktyki, rytuały i zaklęcia do wykorzystania w codziennym życiu

  • ISBN: 978-83-8301-124-0;
  • Cena katalogowa: 74.70 zł;
  • Ilość stron: 256;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20, 5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
30
0

Od czakr i aury przez Tarota po zaklęcia i talizmany

Czy wiesz, że równowaga w każdej z siedmiu czakr głównych ma wpływ na powodzenie twoich czarów? Jak używać kryształów do uzdrawiania i magii? Która z technik przepowiadania przyszłości i wróżenia jest najskuteczniejsza? Czy lepiej rozłożyć karty i odczytać swój los z symboli Tarota? A może to właśnie linie na dłoniach i tajniki chiromancji lepiej podpowiedzą, jaką decyzję podjąć, aby osiągnąć maksimum korzyści? Jeśli pragniesz poznać odpowiedzi na te i wiele innych pytań o arkana magii i czary, ta książka zdecydowanie jest dla ciebie! Magia praktyczna dla początkujących jeszcze nigdy nie była tak dokładnie wyjaśniona.

Magia dla początkujących – jak twoje wnętrze i otoczenie mogą wpływać na twoje czary

Tarot, aura, kryształy, chiromancja, astrologia, czakry, zaklęcia, magiczne rośliny. Ten podręcznik da ci wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć swoją magiczną praktykę! A będzie to podróż fascynująca! Autorka, która zajmuje się ezoteryką i astropsychologią od kilkunastu lat, na łamach tego podręcznika zgłębia tajniki każdego aspektu twojego wnętrza, a także otaczającego cię świata, które pomogą ci odnieść sukces w twojej magii. Poznasz czakry, które są punktami energetycznymi sterującymi twoim organizmem, i dowiesz się, jak utrzymać je w równowadze. Wszystko po to, aby twoja magia i wróżenie były skuteczne. Zrozumiesz, jak energia przepływa przez ciało fizyczne i duchowe. Uwierz, że możesz wpływać na swoje czakry i czerpać energię z twojej aury i kryształów, aby zamanifestować w swoim życiu cokolwiek tylko chcesz!

Wybierz technikę wróżenia i przepowiadania przyszłości, która najbardziej ci odpowiada

Wróżenie jest praktyką poszukiwania boskiego lub duchowego przewodnictwa i informacji. Istnieje wiele metod jego praktykowania. Większość z nich może być również używana w połączeniu z innymi. Autorka przeanalizowała dla ciebie trzy najskuteczniejsze metody wróżenia. Odkryjesz symbole Tarota i poznasz znaczenie kart w Małych i Wielkich Arkanach Tarota. Nauczysz się czerpać magiczną wiedzę również z astrologii. Dowiesz się, jak odczytywać swój wykres urodzeniowy. Zapoznasz się bliżej z ciałami niebieskimi w obrębie Układu Słonecznego i archetypami każdego z 12 znaków Zodiaku oraz poznasz własny.

Autorka otwiera również przed tobą drzwi do chiromancji – praktyki obserwacji cech dłoni, które dostarczają informacji na własny lub czyjś temat. Przeanalizujesz różne linie i kształty dłoni oraz ich znaczenie dla danej osobowości i przeżywanych doświadczeń. Odczytywanie cech dłoni może pomóc ci nie tylko uzyskać wgląd w przeszłość, ale też zrozumieć teraźniejszość. Co więcej, może nawet powiedzieć, do czego będziesz skłonny w swoim przyszłym życiu.

Poznaj magię roślin, tajemnice sigili, amuletów i talizmanów

Czym byłaby magia praktyczna bez amuletów i talizmanów! Z tej niezwykle praktycznej książki poznasz znaczenie sigili i talizmanów. Sigil to symbol, a talizman – przedmiot. Talizman może zawierać sigil, a sigil może być używany jako talizman. Z pomocą autorki stworzysz własny sigil, wykorzystując intencję i zaprojektowany symbol. Dowiesz się również, jak przygotowywać talizman oraz poznasz techniki aktywowania sigili i talizmanów do swoich magicznych celów. Oprócz sigili w magii symboliczne mogą być również sny. Uzyskasz praktyczne wskazówki, jak je zapamiętać oraz – co być może najważniejsze – jak interpretować wiadomości, które tobie wysyłają.

Wiele miejsca w książce autorka poświęciła również wykorzystywaniu roślin do magii i uzdrawiania. Wprowadzi cię w świat magii roślin i sposobów, w jakie można je wykorzystywać w medytacji, rytuałach i zaklęciach. Poznasz ogólnodostępne magiczne zioła i zrozumiesz, jak można je wykorzystać w praktyce. Zwieńczeniem książki są praktyczne informacje i skuteczne zaklęcia pomocne każdemu, kto postanowił rozpocząć swoją przygodę z czarami i wróżeniem.

Praktyczna magia dla początkujących – kompendium wiedzy o czarach

Ta książka to kompendium wiedzy, swoisty przewodnik po czarach i każdym z aspektów tej niesamowitej sztuki. Dzięki niej magia dla początkujących stanie się twoją nową, ekscytującą ścieżką. Zyskasz wiedzę o narzędziach, technikach, dyscyplinach i żywiołach, jak również o ich zastosowaniu w magii praktycznej. Co jeszcze zyskasz po przeczytaniu tego poradnika? Pewność siebie, ponieważ będziesz potrafił stosować wszystko, czego nauczyłeś się na temat praktycznej magii. Twoja zdolność do dzielenia się swoją dobrocią z całym światem wzrośnie, gdy zaczniesz postrzegać przyziemne sprawy jako magiczne i dokładnie zobaczysz to, co jest możliwe do osiągnięcia w twoim życiu.

Z łatwością wprowadź magię do swojego życia!

ZAPISZ SIĘ