Magia roślin – skuteczne rytuały, zaklęcia, eliksiry

200 najpotężniejszych magicznych roślin

  • ISBN: 978-83-8301-448-7;
  • Cena katalogowa: 94.90 zł;
  • Ilość stron: 480;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
20
0

Magia roślin – odkryj w sobie roślinną wiedźmę!

Juliet Diaz, uzdrowicielka, wieszczka, zielarka i autorka bestsellera „Sekretna magia”, zaprasza cię na spacer ścieżką roślinnej wiedźmy. W tej podróży zabierze cię daleko poza podstawowe lecznicze i magiczne właściwości roślin, w głąb bijącego serca Matki Ziemi. Lekcje zawarte w tej książce zaczerpnięte zostały z praktyk przodków i przekazywane są przez pokolenia nauczycieli. Obudzą twoją bliską więź z naturą, przodkami, przewodnikami duchowymi i twoim prawdziwym ja. Dzięki magii roślin twój warsztat czarownicy i czary będą potężniejsze niż kiedykolwiek przedtem!

Magiczne rośliny wokół nas – naucz się je dostrzegać

Czy wiedziałaś, że kaktusy mają potężne właściwości magiczne? Wspierają ochronę, uzdrawianie i rozwój osobisty. Melisa lekarska przyciąga miłość i przyjaźń. Jest doskonałym ziołem do wszelkich zaklęć i rytuałów magicznych, ponieważ zwiększa rozwój duchowy. Mniszek to idealna roślina do czarów związanych z obfitością. Poprawia koncentrację i produktywność, a herbatka z jego liści lub korzeni może przynieść ci prorocze sny. Dziewanna doskonale nadaje się do tworzenia zaklęć ochronnych, jest również pomocna przy nawiązywaniu kontaktu z duchami. Awokado zwiększa miłość własną, a umieszczone pod łóżkiem pomaga odnaleźć swoją seksualność, namiętność i wewnętrzny żar. Wszystkie te magiczne rośliny, zioła, owoce, drzewa i kwiaty są blisko nas. Naucz się wykorzystywać magię tych roślin do swoich codziennych rytuałów!

200 magicznych ziół, kwiatów, drzew i owoców

Dzięki tej książce poznasz aż 200 magicznych roślin. Odkryjesz ich uzdrawiające i magiczne właściwości, a także mądrość, którą w sobie mają. Dowiesz się, w jaki sposób wykorzystać je do stworzenia potężnych zaklęć, rytuałów i magicznych eliksirów. Autorka odkryje przed tobą sekretny język roślin, który pomoże ci w komunikacji z nimi i słuchaniu mądrości, którą chcą nam przekazać. Poznasz ich silne połączenie z naturalnymi rytmami Ziemi oraz fazami Księżyca. Dzięki temu będziesz wiedziała, które fazy Księżyca są odpowiednie do pracy z wybraną przez ciebie rośliną magiczną, a twoje czary będą jeszcze bardziej potężne!

Magia roślin odkryje przed tobą:

– uzdrawiające i magiczne właściwości 200 ziół, kwiatów, drzew i owoców,

– rytuały obfitości, oczyszczenia i połączenia z duchami,

– zaklęcia miłosne, chroniące przed złem, ułatwiające komunikację z duchami,

– magiczne eliksiry otwierające trzecie oko, przynoszące szczęście i wzmacniające kreatywność,

– techniki komunikacji z roślinami,

– porady dotyczące rozwijania swojej relacji z roślinami,

– optymalne fazy Księżyca i pory roku do pracy z różnymi roślinami.

Przekonaj się sama i wypróbuj jeden eliksirów!

Napój otwierający trzecie oko ze świetlika

Ten napój przyniesie ci żywe sny, przesłania lub wizje, ponieważ świetlik dzieli się z tobą tym, co musisz wiedzieć na ten moment. Zacznij wykonywać to zaklęcie, kiedy wiesz, że wkrótce położysz się spać lub zaczniesz medytować.

Przygotuj:

– 2 szklanki wody

– po 1 łyżce: świeżego lub suszonego świetlika, rozmarynu, bylicy pospolitej, lawendy, anyżu gwiaździstego, soli, oleju z pestek winogron lub wybranego przez ciebie.

– ½ szklanki miodu lub syropu klonowego

Zagotuj wodę i dodaj wszystkie składniki, oprócz miodu lub syropu klonowego. Gotuj przez 10 minut, a następnie zmniejsz ogień i przykryj pokrywką. Gotuj miksturę na wolnym ogniu przez kolejne 5 minut. Przecedź i zamieszaj 7 łyżek otrzymanej herbaty z miodem lub syropem klonowym. Kiedy wystarczająco przestygnie, wetrzyj tę miksturę we włosy i odrobinę w czoło. Pozostaw na 3 minuty, następnie spłucz.

Roślinna magia – odkryj magiczną moc natury!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ