Szczęśliwa wiedźma

Magia radości – praktyczne zaklęcia i rytuały szczęśliwej wiedźmy na co dzień

 • ISBN: 978-83-8301-654-2;
 • Cena katalogowa: 49.40 zł;
 • Ilość stron: 256;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2024;
 • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
10
0

Szczęśliwa wiedźma, czyli magiczne BHP – recepta na przyziemne przytłoczenie

Czary to praktyka, która pomaga połączyć się ze sobą, z naturą i tajemnicami wszechświata. Czarownice mają otwarty umysł. Nie pozwalają sobie na ograniczające przekonania dotyczące tego, co jest prawdziwe i możliwe. Dzięki swoim magicznym rytuałom i zaklęciom przekształcają ból w spokój, cierpienie w szczęście. Niestety uprawianie magii jest również niezwykle wyczerpującym zajęciem. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że przyziemny wymiar może być dla czarownic pełen stresorów i dramatów. W jaki sposób więc zadbać o swoje „magiczne BHP”? Jak odróżnić toksyczną pozytywność (pomijanie prawdziwego odczuwania własnych emocji) od autentycznej pozytywnej energii? Jak celebrować świadomość, dać uwieść się naturze, rozpieszczać swoje wewnętrzne dziecko? W jaki sposób odbudować relację ze swoim ciałem i ponownie poczuć szczęście z uprawiania magii? Kim jest szczęśliwa wiedźma i jak się nią stać? Odpowiedzi znajdziesz w tej książce!

Odzyskaj dziecięcą radość z praktykowania magii

Mandi Em, czarownica i autorka bestsellera Magia terapeutyczna, pokaże ci, jak wnieść radość do swojej codziennej magicznej praktyki. Tańcz, by twoje ciało stało się kanałem przepływu pozytywnej energii. Stwórz masę plastyczną, która pomoże ci w walce z trudnymi emocjami. Wykorzystaj medytacje sensoryczne, by wzmocnić poczucie własnej wartości. Udaj się na randkę ze sobą i odbuduj relacje z ciałem. Manifestuj szczęście przy pomocy tablicy inspiracji. Wyczaruj słoik z terapeutycznymi zaklęciami na każdą okazję. Zacznij bawić się swoimi magicznymi umiejętnościami i przede wszystkim odzyskaj dziecięcą radość z uprawiania magii!

Szczęśliwa wiedźma. Magia radości - praktyczne zaklęcia i rytuały szczęśliwej wiedźmy na co dzień - Mandi Em
Fot. DALL·E

Magia to również twoje emocje, motywacja i relacja ze sobą

Szczęśliwa wiedźma to wyjątkowa, magiczna księga. Wykracza poza schematy tego, jak w powszechnym rozumieniu wygląda praktykowanie magii. Bo magia to nie tylko tajemne grymuary, świece, zaklęcia, mistyczne symbole i talizmany. Autorka skupia się na twoich emocjach, motywacji i poczuciu własnej wartości. Udowadnia, że im lepiej czujesz się w swoim ciele, im bardziej twój umysł jest spokojny i otwarty, tym potężniejsza jest twoja magia. Właśnie dlatego w swojej książce zawarła praktyczne narzędzia do radzenia sobie z wyzwaniami życiowymi, takimi jak zmęczenie, stres, brak pewności siebie czy problemy z samoakceptacją.

Używaj czarów do manifestowania radości, osiągnięcia spokojnego umysłu i bycia wolną

Każdy rozdział przedstawia element bytu, który prowadzi do rozwoju osobistego i duchowego. Autorka opisuje, jak używać czarów, aby:

 • Być wolną, kładąc podwaliny pod magicznie wzmocniony sposób myślenia.
 • Żyć w zgodzie z naturą, łącząc się z naturą i czerpiąc z niej radość.
 • Być wesołą, zapraszając zabawę i kreatywność do swojego życia poprzez zaklęcia i rytuały mające na celu uzdrowienie i rozkoszowanie się wewnętrznym dzieckiem.
 • Być spokojną, odkrywając błogość w spokojniejszej pracy swoich magicznych praktyk, badając swoje cienie, aby znaleźć światło.
 • Być połączoną, używając magii relacyjnej, aby cieszyć się połączeniami ze sobą i innymi na głębszym poziomie.
 • Być uduchowioną, ucieleśniając magię, którą chcesz zobaczyć na świecie.

Czy jesteś więc gotowa, aby zrobić krok naprzód i przywołać w sobie niesamowicie szczęśliwą czarownicę?

Szczęśliwa wiedźma. Magia radości - praktyczne zaklęcia i rytuały szczęśliwej wiedźmy na co dzień - Mandi Em
Fot. DALL·E

Spróbuj już dziś być szczęśliwą wiedźmą – rytuał tańca manifestacyjnego

Poniższy rytuał może być wykonywany w dowolnym momencie (nawet wiele razy dziennie!) jako metoda zasilania swoich manifestacji świętym, radosnym ruchem i przepływem. Kluczem jest wywołanie pożądanych emocji i traktowanie ruchu jako aktu generowania mocy dla twoich manifestacji.

 1. Zacznij od stworzenia „sceny” tego, co chcesz zamanifestować. Na przykład, jeśli próbujesz zamanifestować zakup domu, nie skupiaj się na otrzymaniu kluczy – zamiast tego skup się na scenie zwykłego dnia, gdy tam mieszkasz. To samo dotyczy manifestowania uzdrawiających stanów emocjonalnych, takich jak szczęście. Zamiast wyobrażać sobie scenę, w której jesteś tylko ty, ale szczęśliwszy, wybierz przyziemny moment, który ucieleśnia tę wizję (np. budzenie się w łóżku z uczuciem zadowolenia, gdy twoje dzieci przychodzą na sobotnie poranne przytulanie).
 2. Teraz włącz muzykę, która odpowiada częstotliwość tego, co próbujesz przywołać. Większość ludzi ma piosenki, które wywołują określony nastrój lub emocje.
 3. Włącz muzykę i zacznij tańczyć. Gdy zaczniesz się poruszać, utrzymuj scenę w głowie. Jakie emocje są w niej obecne? Jakie jest otoczenie? Zwróć uwagę na drobne, przyziemne szczegóły. Obracaj się i poruszaj tak, jakby twoje fizyczne działanie miało moc ożywienia sceny. Niech twój ruch i energia działają jak zasilacz ładujący twoje marzenia!

Obudź w sobie szczęśliwą wiedźmę!

 

Patroni:

 • Psychotronika
 • Talizman.pl
 • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ