Skuteczne techniki holistycznego uzdrawiania

Mudry. Czakry. Praca z energią.

  • ISBN: 978-83-7377-790-3;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 308;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Irena Kloskowska
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Zastosuj techniki holistycznego uzdrawiania i odzyskaj zdrowia

Na twoje zdrowie wpływa nie tylko kondycja fizyczna, sposób odżywiania czy sen. Równie ważną rolę odgrywa stan umysłowy i duchowa równowaga. To właśnie zrównoważenie wszystkich elementów umożliwia swobodny przepływ energii na wszystkich poziomach. W książce znajdziesz wyjaśnienie czym jest subtelne biopole energetyczne, aura i jak zbudowany jest twój system energetyczny. Poznasz też terapie i sprawdzone techniki holistycznego  uzdrawiania. Nauczysz się wykorzystywać własne dłonie poprzez mudry do uzdrawiania energetycznego. Techniki i ćwiczenia opisane w książce pozwolą ci oczyścić czakry z blokad i ułatwić przepływ życiodajnej energii – prany. Dzięki nim nie tylko aktywujesz swoje umiejętności do samouzdrowienia, ale wykorzystasz energią uzdrawiani innych.

Duchowe uzdrawianie pod okiem eksperta

Keith Sherwood jest nauczycielem, uzdrowicielem i autorem książek o międzynarodowej sławie. To właśnie jego wyjątkowe zdolności takie jak widzenie i analizowanie pól energetycznych przyczyniły się, do tego, że stał się ekspertem w dziedzinie uzdrawiania duchowego. Wykorzystując swój dar pomógł wielu ludziom w przywróceniu duchowego, psychicznego i fizycznego spokoju. W tej książce zawarł unikalne metody uzdrawiania, które pomogą również tobie.

Pozwól działać uzdrawiającej energii

Książka zawiera szereg praktyk i ćwiczeń w zakresie technik uzdrawiania holistycznego i duchowego.
Dzięki tej publikacji:
– zrozumiesz czym są mudry i jak działają w uzdrawianiu energią,
– poznasz węzły czakry i dowiesz się jaką rolę odgrywają w uzdrawianiu,
– nauczysz się pracy z energią i jej zdrowotnego wpływu na ciało ludzkie.
Autor zadbał, by nawet początkujące osoby poradziły sobie z wykorzystaniem tajemnej wiedzy uzdrawiania zawartej tej w książce.

Aura – jak ją zobaczyć i odczytać

Dzięki tej publikacji dowiesz się w jaki sposób działa aura. Poznasz metody rozróżniania jej kolorów i dobierzesz odpowiednie techniki pomagające Ci w jej uzdrawianiu. Ich plastyczny opis pozwoli ci lepiej  zrozumieć wpływ energii na rzeczywistość.
Wyszkolisz w sobie:
– techniki gładzenia aury,
– sposoby diagnozowania aury,
– widzenia własnego subtelnego pola energetycznego,
– umiejętność dostrzegania aury innych osób,
– metody napełniania aury praną.

Techniki holistycznego uzdrawiania wykorzystują moc energii i wibracji

Dzięki tej publikacji poznasz szereg ćwiczeń, które usprawnią Twoje praktyki pracy z polem energetycznym i oczyszczaniem czakr. Zadbasz o relaks swojego ciała zdrowotnymi i odprężającymi kąpielami. Doświadczysz ogromu witalności, nauczysz się jak skutecznie korzystać z ujemnych jonów, które wpływają bezpośrednio na poziom Twojego dobrego samopoczucia. Zapoznasz się z technikami uzdrawiania duchowego, nakładaniem rąk i leczeniem dotykiem, pozycji mudr. Nauczysz się poprawnego diagnozowania i uzdrawiania aury, co stanowi jedną z najważniejszych umiejętności w tej dziedzinie. Zadbaj o swoje zdrowie i samopoczucie każdego dnia.

Masz w sobie moc by uzdrawiać

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ