Muzykoterapia dogłębna – komórkowa

  • ISBN: 978-83-8171-904-9;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 160;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: V - dodruk;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Muzykoterapia – sposób na uzdrowienie twoich dolegliwości

Cierpisz na różnego rodzaju bóle lub dolegliwości po urazach? Czujesz, że Twoje ciało jest ociężałe a umysł przygnębiony? A może nadmiar stresu przeszkadza ci w normalnym funkcjonowaniu? Co zrobić, kiedy konwencjonalne metody leczenia nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Wtedy z pomocą może przyjść terapeuta dźwiękiem. Na czym polega muzykoterapia? Nie, nie wystarczy, że włączysz radio. Muzykoterapia to udowodniona naukowo dziedzina, w której do uzdrowienia wykorzystywane są odpowiednie wibracje. W terapii dźwiękiem terapeuci posługują się kamertonami, misami czy gongami tybetańskimi.

Ukojenie dla duszy, wyciszenie umysłu

Dźwiękowa terapia kamertonami jest nową metodą pracy z dźwiękiem. Ma wiele korzyści. Przede wszystkim stosowana profilaktycznie utrzymuje w zdrowiu cały organizm, wycisza umysł, dociera w głąb duszy, przynosząc ukojenie, spokój i poczucie wewnętrznej radości. Przekonaj się o dobroczynnym wpływie kamertonów na Twój organizm. Ta technika relaksacyjna eliminuje stres i wnosi do życia przypływ pozytywnej energii. Jak to działa? Kiedy wsłuchujesz się w dźwięk kamertonów, Twój system nerwowy dostraja się do tonacji w podobny sposób, jak stroi się skrzypce czy fortepian. Wibracje przenikają Twoje ciało z całym ogromem komórek, bez potrzeby włączenia zmysłu słuchu. Muzykoterapia przywraca zdrowie psychiczne i fizyczne falami dźwiękowymi kamertonów, które są dobrane odpowiednio do chorych narządów i schorzeń. Jedna terapia kamertonami potrafi zastąpić kilka tradycyjnych masaży czy też kilkakrotne wkłuwanie igieł! Ta technika uzdrawiająca to czysty relaks, nie ma się czym stresować!

Książka opisuje autorską metodę uzdrawiania dźwiękiem

Autorka, naturopatka, a jednocześnie magister sztuki ze słuchem absolutnym, opracowała metodę uzdrawiania częstotliwościami dźwięków. Godnym uwagi jest fakt, że efekty tej terapii już przynoszą zdrowie ludziom na całym świecie. Ważnym aspektem jest z pewnością to, że terapia skierowana jest nie tylko do osób zainteresowanych głęboką terapią dźwiękiem, ale również to wszystkich tych, którzy do tej pory nie odnaleźli skutecznej naturalnej metody na uzdrowienie swoich dolegliwości.

Pomoc nawet w najcięższych chorobach

Książka to podręcznik muzykoterapii. Ma służyć nie tylko studentom muzykoterapii czy rehabilitantom, ale wszystkim tym, którzy chcą stosować muzykoterapię dogłębną na sobie. Autorka krok po kroku opisuje w książce stworzone przez siebie techniki, które są niezwykle proste do samodzielnego zastosowania. Wartym podkreślenia jest fakt, że te relaksujące techniki uzdrawiające przyniosły pomoc ludziom na całym świecie w około dwustu różnych dolegliwościach, uzdrawiając ich często nawet z najcięższych chorób – jak nowotwór czy choroba Parkinsona. Ponieważ dźwięk nie tylko uleczył ich ciała, ale niejednokrotnie odmienił życie.

Odkryj uzdrawiającą moc dźwięków

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ