Rozwiń w sobie mózg Buddy

Proste ćwiczenia, wielkie korzyści

  • ISBN: 978-83-8171-669-7;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 216;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Irena Kloskowska
Paweł Uklejski
0
0

Proste ćwiczenia poprawiające pracę Twojego mózgu i usprawniające pamięć

Małe codzienne ćwiczenia mogą poprawić sposób funkcjonowania naszego mózgu. Świadczą o tym liczne relacje osób stosujących ćwiczenia usprawniające pamięć. Skuteczność treningów poprawiających kondycję mózgu (takich jak mindfulness) potwierdzają również badania naukowe. Ćwiczenia poprawiające pracę mózgu i usprawniające pamięć staną się twoją codzienną rutyną. Dzięki tej książce w prosty sposób zadbasz o swój rozwój duchowy. Wykorzystasz naturalne terapie, afirmacje i ćwiczenia oddechowe.

Skorzystaj z doświadczenia uznanego autorytetu w sprawach mózgu i umysłu

Rick Hanson jest neuropsychologiem i nauczycielem medytacji. Swoje doświadczenia i badania opisał w światowym bestsellerze Mózg Buddy. Twierdzi on, że przychodzimy na świat z takim samymi możliwościami. Dopiero później wypracowujemy w sobie praktyczne umiejętności. W tym poradniku proponuje zestaw ćwiczeń, dzięki którym rozwiniesz swój mózg i umysł. Codzienne ich praktykowanie pomoże Ci odmienić rozumienie i postrzeganie świata. Włączysz pozytywne myślenie i osiągniesz szczęście. Rozwiniesz w sobie umiejętność koncentracji, jasnego myślenia oraz radzenia sobie z uczuciami.

Osiągnij bezwarunkowe szczęście. Pokochaj siebie i praktykuj trening uważności

Wystarczy tylko jedno krótkie ćwiczenie dziennie, by Twój mózg zwiększył zdolność regeneracji i uodpornił się na szkodliwe czynniki. Dzięki temu uchronisz się przed stresem i poprawisz nastrój. Stosując odpowiednie ćwiczenia oddechowe, odnajdziesz emocjonalną równowagę. Rozwiniesz także umiejętność koncentracji, jasnego myślenia i radzenia sobie z uczuciami. Dowiesz się, jak włączyć pozytywne myślenie i rozpocząć ćwiczenia poprawiające pracę mózgu i usprawniające pamięć. Pomoże ci to zadbać o swój mózg i umysł.

Tylko jedna praktyka każdego dnia może pomóc ci:

– być dla siebie dobrym,
– cieszyć się życiem takim, jakim jest,
– bazować na swoich siłach,
– być bardziej wydajnym w domu i w pracy,
– pogodzić się ze swoimi emocjami.

Zyskaj dobrobyt i szczęście. Włącz pozytywne myślenie i zadbaj samodzielnie o swój mózg i umysł

Zaproponowane przez Autora ćwiczenia dla kondycji mózgu są bardzo proste. Ich wykonywanie szybko wpadnie w rutynę i będzie zajmować zaledwie kilka minut dziennie. Sam będziesz zaskoczony skutecznością i efektami, jakie dzięki nim osiągniesz. Zdołasz tak zharmonizować swój mózg, że bez problemu przystosuje się do zmieniających się warunków. Dzięki temu zwiększysz swoje poczucie bezpieczeństwa oraz własnej wartości. Te proste ćwiczenia z pewnością zapoczątkują proces osobistej przemiany. Z łatwością pozbędziesz się zazdrości, nienawiści, lęku, a zastąpisz je zadowoleniem, spokojem i miłością.

W tej praktyczniej książce znajdziesz:

– zbiór prostych ćwiczeń poprawiających kondycję mózgu – rzeczy, które możesz wykonywać rutynowo, głównie w myślach, które wesprą i zwiększą twoje poczucie bezpieczeństwa oraz własnej wartości;
– małe codzienne praktyki, które skutecznie mogą odmienić sposób funkcjonowania twojego mózgu;
– proste praktyki trenujące mózg i usprawniające pamięć, które można wykonywać każdego dnia, aby uchronić się przed stresem, poprawić nastrój oraz odnaleźć większą emocjonalną równowagę;
– ponad pięćdziesiąt praktyk stworzonych specjalnie po to, żebyś pogłębił swój dobrobyt, duchowość i bezwarunkowe szczęście.

Duże zmiany zaczynają się od małych kroków

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ