Sekretne techniki medytacyjne buddyjskiego mnicha

Poradnik dla każdego

  • ISBN: 978-83-8301-630-6;
  • Cena katalogowa: 89.80 zł;
  • Ilość stron: 376;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Poznaj zalety i techniki medytacji, a pokochasz tę formę wyciszenia umysłu

Obniża ciśnienie krwi, działa wspomagająco w leczeniu chorób serca, łagodzi migreny i bóle, pomaga osobom cierpiącym na depresję, redukuje poziom stresu, skuteczna w walce z bezsennością, wyzwala „hormon szczęścia”. To tylko niektóre z zalet medytacji. Ty także możesz dołączyć do grona osób, które z tego rodzaju duchowości czerpią pozytywną energię i koją zabiegany umysł. Jak medytować? Dzięki tej książce poznasz techniki medytacji buddyjskiej, a przedstawi Ci je bestsellerowy Autor książek przybliżających filozofię buddyzmu, mnich Ajahn Brahm. Większość pisarzy buddyjskich nie cechuje się taką lekkością i zuchwałością jak on. Przekonaj się o lekkości jego pióra!

Buddyjski mnich zdradza tajniki sekretnej techniki medytacji

Czy wiesz co to są jhāny? Słyszałeś kiedyś tę nazwę? Jhāny to głębokie stany medytacji, które rzeczywiście są rzadko opisywane i nauczane. Jeśli chciałbyś bliżej poznać tę i inne techniki medytacji, sięgnij po tę książkę. Publikacja – jak wiele książek Ajahna Brahma – doskonale uzupełnia natłok informacji, jakie można znaleźć w licznych publikacjach poświęconych medytacjom. Oferując coś, czego nie zaproponował nikt przed nią. Buddyjski mnich w zrozumiały sposób wyjaśnia to, co dotychczas było niewypowiedziane. Potrafi pisać o rozwoju duchowym, różnych stanach psychicznych i wizualizacjach z precyzją i wnikliwością, czerpiąc z własnych bogatych doświadczeń. Jest systematyczny i krok po kroku obala mity związane z technikami medytacji oraz wyjaśnia, co tak naprawdę dzieje się podczas niej. Przydatne są również jego spostrzeżenia dotyczące problemów, z jakimi spotykają się medytujący i co robić, aby je rozwiązać. Czerpie garściami z buddyzmu i jego filozofii, które doskonale zna.

Medytacja buddyjska – sposób na spokój umysłu w zabieganym świecie

Medytacja nie zawsze jest łatwa do nauczenia dzięki książce, ale Autor bestsellerowej Medytacji buddyjskiego mnicha, który przecież rozpoczął dorosłe życie jako naukowiec w Cambridge, spełnia swoje powołanie jako nauczyciel. Nauczy Cię tego, jak medytować. Łączy zarówno duchowość i energię swoich przekonań z wrodzonym spokojem umysłu. Obietnica błogości, którą opisuje w tym doskonałym podręczniku przestaje być nieuchwytna, a staje się ważnym celem we współczesnym życiu. Medytacja to nie tylko sposób na relaks, czy radzenie sobie z problemami życiowymi. Poprawnie wykonana może być sposobem na radykalne odczucie błogości i rozpoczęcie – jak również podtrzymanie – prawdziwej transformacji w Tobie i Twoim rozwoju duchowym. Poznaj ponadwyznaniowe sekrety buddyjskiej medytacji. Zapewni Ci to jedyny w swoim rodzaju poradnik pełen wielu niespodzianek, świetnego humoru i zabawnych opowieści, które inspirują, pouczają i oświecają. Ta książka to idealny wybór zarówno dla doświadczonych praktyków medytacji jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nią.

Dzięki tej wyjątkowej i pełnej duchowości książce i Ty możesz:

– opracować jasny cel medytacji,
– opanować solidne podstawy z wykorzystaniem pierwszych czterech etapów medytacji,
– osiągnąć poziom, na którym oddech staje się piękny,
– poznać i wyeliminować przeszkody stojące Ci na drodze do osiągnięcia głębszych stanów medytacji,
– zastosować medytację, która bawi umysł, przegania nudę i rodzi pozytywną energię,
– dowiedzieć się, czym są nimitty, wrota do jhān,
– poznać i osiągnąć cztery etapy oświecenia.

Czas na skuteczną medytację!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ