Duchowość w praktyce. Medytacje, afirmacje, ćwiczenia, które wprowadzą Twoje życie na wyższy poziom

  • ISBN: 978-83-7377-981-5;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 152;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Największe medium w Europie podpowiada, jak spełniać swoje pragnienia

Dzięki zdolności kontaktu z pozazmysłowym światem, Pascal Voggenhuber wie, że w każdej istocie ludzkiej lśni wewnętrzne światło. Jak może się ono stać największym źródłem mocy w naszym życiu? Dzięki skutecznym ćwiczeniom i medytacjom prezentowanym przez tego autora bestsellerów. Dzięki temu możemy odkryć i wykorzystać naszą twórczą energię – aby spełnić pragnienia serca, rozwinąć radość i miłość własną oraz prowadzić życie, jakiego pragniemy.

Ćwiczenie – rozpal w sobie światło

Dzięki tej książce poznasz autorską metodę, która sprawia, że życie staje się prostsze, a wszelkie trudności możliwe do pokonania. To ćwiczenie jest bardzo proste i nie zajmuje dużo czasu. Autor przetestował je na sobie i na wielu uczestnikach seminariów i kursów. Codziennie przez trzy miesiące wykonuj to proste ćwiczenie i rozpal w sobie światło, a sam się przekonasz, że świat wokół Ciebie całkowicie się zmieni, ludzie staną się życzliwi, praca przyjemna, a Ty odzyskasz pewność siebie.

Sprawdź jak może zmienić się Twoje życie

Opisane przez Autora techniki pozwolą Ci odnieść sukces, niezależnie od tego jak go postrzegasz. Jeśli rozumiesz go jako pieniądze, zdobędziesz je. Jeśli Twoim sukcesem jest stabilizacja rodzinna – tak się stanie. Człowiek odnoszący wielkie sukcesy ma również ogromne pozytywne promieniowanie, jest zdrowy, pielęgnuje harmonijne relacje z bliźnimi, partnerami i przyjaciółmi. Ktoś taki żyje swoim powołaniem, jest zdolny odczuwać miłość i dzielić się nią z innymi. Ma również czas dla siebie, życie daje mu spełnienie i jest gotowy do pomocy, nie czując się przy tym wykorzystany. Jest optymistyczny, czuły w stosunku do siebie i innych, wspiera, wspomaga, ze swobodą kształtuje swoje życie w sposób, który uważa za właściwy i który daje mu spełnienie. Czy też chcesz taki być? Teraz możesz!

Tylko Ty możesz rozpalić swoje światło

Najważniejsze jest to, że możemy zmienić świat tylko wtedy, gdy najpierw zmienimy nas samych. Nie oczekując niczego od zewnętrznego świata, zacznijmy we własnym wnętrzu, a wówczas również nasza rzeczywistość szybko się zmieni. Zbyt często uciekamy przed odpowiedzialnością i zrzucamy na otoczenie winę za naszą niedoskonałość. Musisz wiedzieć, że nikt ani nic nie może uczynić Twojego życia lepszym za Ciebie ani wykonać za Ciebie pracy, jaką jest rozpalenie wewnętrznego światła. Tylko Ty jesteś w stanie to zrobić. Odkryj swój potencjał i swoje twórcze możliwości.

Zmień swoją aurę, a zmieni się Twoje otoczenie

Właśnie o to chodzi w tej książce: abyśmy rozpromienili nasze wewnętrzne światło, uzyskali świadomość twórcy i zmienili energię aury, wywołując nową reakcję, a tym samym nowe, konstruktywne okoliczności wokół nas. Pamiętaj, że aura jest zwierciadłem Twojej duszy i energią, która wpływa na Twoje otoczenie poprzez rezonans. Zmieniając swoją aurę za pomocą wewnętrznego światła, zmienisz również swoje otoczenie.

Największe medium naszych czasów odsłoni przed Tobą:
– znaki od zmarłych wskazujące na istnienie życia po śmierci,
– metody pracy z duchowymi przewodnikami,
– całkowicie nowe podejście do technik pozytywnego myślenia,
– system uzdrawiania destrukcyjnych sytuacji,
– zasady i ćwiczenia pracy z lustrem,
– rozwiązanie problemów z przeszłości i pogodzenie się z nią,
– wizję przyszłości oraz zasady wyjścia ze strefy komfortu,
– sposoby rozpoznawania i odczytywania znaków, które otrzymujesz każdego dnia.

Rozpal swoje wewnętrzne światło

ZAPISZ SIĘ