Duchowy przewodnik wiedźmy

Stwórz swój wewnętrzny ołtarz, dzięki któremu połączysz się z duchowymi przewodnikami i wyzwolisz swoje boskie ja

 • ISBN: 978-83-8301-405-0;
 • Cena katalogowa: 64.60 zł;
 • Ilość stron: 296;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2023;
 • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
10
0

Duchowy przewodnik wiedźmy – trzecia i najważniejsza książka autorki bestsellera Sekretna magia

„Dbanie o siebie nie jest równoznaczne z pobłażaniem sobie, to raczej instynkt samozachowawczy będący wyrazem wewnętrznej wojny politycznej”.

— Audre Lorde

Juliet Diaz, wieszczka i zielarka wywodząca się z długiej linii wiedźm uzdrowicielek z Kuby powraca ze swoją najnowszą książką! Tym razem skupia się w niej na rozwoju duchowym wiedźmy. Autorka przedstawia zbiór potężnych rytuałów, ceremonii oraz technik oddziałujących na podświadomość, które wzbogacą twoją magiczną praktykę. Z ich pomocą staniesz się wiedźmą kompletną! Czyli taką, która – oprócz posiadania magicznego warsztatu – wznosi się na wyższe poziomy rozwoju duchowego i… kocha siebie. Tak! Duchowy przewodnik wiedźmy pomoże ci odbudować poczucie własnej wartości i samoocenę, a także „zdekolonizować” swoją duchowość! 

Duchowy przewodnik wiedźmy. Stwórz swój wewnętrzny ołtarz, dzięki któremu połączysz się z duchowymi przewodnikami i wyzwolisz swoje Boskie Ja – Juliet Diaz
Odkryj swoje Boskie Ja

Odkryj swoje Boskie Ja – fascynująca podróż do samopoznania

Autorka pomoże ci odkryć twoje Boskie Ja, lecz w sposób, którego żaden nauczyciel duchowy nigdy ci nie oferował! Skupisz się na trzech najtrudniejszych aspektach twojego życia i bycia wiedźmą – samouwielbieniu, samopoznaniu i samoaktywizacji. Dzięki temu zmienisz swój sposób myślenia i zaczniesz żyć prawdziwym Boskim życiem. Nauczysz się bronić siebie, ustalisz hierarchię swoich potrzeb, a także określisz cele. Zerwiesz z błędnym kołem toksycznych praktyk duchowych, które zamiast cię wzmacniać, zabierały twoją energię. Wszystko dzięki potężnym ceremoniom, manifestacjom, medytacjom, EFT, magicznym rytuałom, a także higienie energetycznej. 

Magia samouwielbienia – zbuduj zdrową relację ze sobą

Samouwielbienie to rytualizacja twoich doświadczeń samowspółczucia, uważności, samoakceptacji i radykalnej uczciwości wobec siebie. Dzięki tej książce stworzysz praktyki, które pomogą ci zobaczyć w sobie Boskość i Ołtarz. Zrozumiesz, czym jest dekolonizacja duchowości i poznasz praktyki duchowe, które przybliżą cię do twoich przodków. Autorka obala mit, że boskość może istnieć tylko na zewnątrz! Zabierze cię w podróż do samouwielbienia i połączenia z Boskością, ponieważ ona już w tobie mieszka. 

Magia samopoznania – droga do odkrycia siebie i wyzwolenia

Odkrywanie siebie to podróż na całe życie. Jest to proces poznawania kim jesteś, bez kłamstw. Odkrywając kim naprawdę jesteś będziesz w stanie wyzwolić boskie ja i stworzyć życie, które pokochasz. Zrozumiesz, że to nie twoje osiągnięcia pozwalają ci odkryć cel, a zrozumienie Boskiej Jaźni. Poznasz rytuały i praktyki, które odbudują twoje poczucie własnej wartości, nauczą cierpliwości, a także przebaczenia sobie. Doświadczysz bezruchu, potrzebnego do usłyszenia przesłań, które przekazuje ci Boskość.

Magia samoaktywizacji – manifestuj swoją przyszłą osobowość i życie, jakie chcesz wieść

Juliet uważa, że manifestacje nie są powodowane wyłącznie przez pozytywną energię. To prawdziwy i zaangażowany proces aktywizmu, który opiera się na twoich najgłębszych wartościach i człowieczeństwie. Znajdziesz tu nabożeństwa, praktyki duchowe i ćwiczenia, które pomogą ci stworzyć jasną wizję twojej przyszłej osobowości. A także życia, w którym kierujesz się chęcią urzeczywistnienia tej wizji. 

Duchowy przewodnik wiedźmy. Stwórz swój wewnętrzny ołtarz, dzięki któremu połączysz się z duchowymi przewodnikami i wyzwolisz swoje Boskie Ja – Juliet Diaz
Odkryj siebie — miłość, cierpliwość i przebaczenie do siebie

Duchowy przewodnik wiedźmy – magia rozwoju duchowego, bez tajemnic

To jedyna książka, która w taki sposób podchodzi do duchowości i rozwoju osobistego. Autorka wypełniła ją po brzegi ćwiczeniami, dzienniczkami i praktykami duchowymi. Aktywują one twoją intuicję i świadomość, a także pozwolą ci pokochać siebie! Dzięki poradom z tej książki możesz odnieść sukces w każdej dziedzinie życia. Odzyskasz wpływ na swoje zdrowie, miłość, karierę, a przede wszystkim odżywisz relacje z Boskim Ja. Kiedy wreszcie zdekolonizujesz swoje duchowe przekonania, Boskość stanie się twoją supersiłą. Uczyni cię silniejszym i mądrzejszym. Ustawi cię na ścieżce transcendentnego aktywizmu.

Dzięki informacjom zawartym w tej książce odkryjesz:

 • że magia to coś więcej niż zaklęcia i rytuały. Jej najtrudniejszą częścią jest sztuka samouwielbienia, samopoznania i samoaktywizmu,
 • jak zbudować zdrową relację ze sobą,
 • zaklęcia, nabożeństwa i praktyki duchowe, które pomogą ci odbudować poczucie własnej wartości, a także wyznaczyć nowe cele,
 • manifestacje, dzięki którym stworzysz jasną wizję twojej przyszłej osobowości i nowego życia,
 • techniki podświadomości, EFT, medytacje, które wzmocnią twoją intuicję i poszerzą świadomość,
 • czym jest duchowe pomijanie i dlaczego jest niebezpieczne dla twojego rozwoju,
 • jak bezpiecznie naładować się pozytywną energią,
 • czym jest oczyszczanie energetyczne i w jaki sposób zadbać o swoją higienę energetyczną.

A teraz nie czekaj już dłużej i zrób pierwszy krok do samouwielbienia. Obsyp się miłością z pomocą prostej medytacji.

Codzienna medytacja obsypywania się miłością pod prysznicem

Tę medytację należy wykonywać pod prysznicem:

Zamknij oczy i weź trzy głębokie oddechy.

Zacznij w myślach liczyć wstecz od dziesięciu do jednego.

Skoncentruj się na oddechu.

Wdychaj i wydychaj.

Słuchaj delikatnych dźwięków swego oddechu nosem.

Poczuj, jak klatka piersiowa unosi się i opada podczas wdechu i wydechu.

Zrelaksuj się i poczuj jak spływa na ciebie woda uwalniająca napięcie i zmywająca z ciebie negatywne nastawienie

Z Twojej głowy

Oczu,

Nosa,

Ust,

Barków,

Ramion,

Klatki piersiowej,

Brzucha,

Pleców,

Bioder,

Nóg,

Rąk i stóp.

Poczuj jak zagłębiasz się w relaks i pozwalasz, by święte wody cię obmyły.

Następnie wyobraź sobie:

Zwizualizuj sobie, że stoisz pod wodospadem. Po drugiej stronie wodospadu ktoś idzie przez wodę w twoją stronę.

Zdajesz sobie sprawę, że tym kimś jesteś ty – twoja boska jaźń. Poświęć chwilę by wyobrazić sobie co ma na sobie, jak pachnie i jaką energią emanuje.

Naucz się wykorzystywać swoją wewnętrzną magię!

 

Patroni:

 • Psychotronika
 • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ