Strażnicy istnienia

Tytuł oryginału: Guardians of Being
  • ISBN: 978-83-8171-453-2;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 128;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14.5 x 16.5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Zastanów się nad tym, jakie myśli zaprzątają Ci głowę

Jak często pędzisz za nieuchwytnym szczęściem? Nawet nie zauważasz, kiedy mijają dni, miesiące a nawet lata? Czy w czasie jazdy samochodem, gdy głowę zaprzątają Ci codzienne sprawy, możesz cieszyć się pięknem natury, krajobrazem za szybą? W jakim stopniu realizacja kolejnych celów życiowych sprawia Ci satysfakcję, a w jakim jest powodem narastającego napięcia?

Bestsellerowy Autor i nauczyciel duchowy radzi: zatrzymaj się, dostrzeż piękno natury i ciesz się chwilą

Ta książka jest skierowana do osób, które chcą doceniać piękno i czar otaczającego je świata natury oraz ujrzeć cud życia. Jest ona unikalnym przedsięwzięciem dwóch mistrzów w swoim fachu. Duchowy nauczyciel Eckhart Tolle przygotował pełne pozytywnej energii i filozofii sentencje przemawiające do wnętrza każdego człowieka. Znany rysownik Patrick McDonnell opracował ilustracje, które wywołują wyłącznie pozytywne emocje. Efektem współpracy dwóch nieszablonowych twórców jest dzieło, które gwarantuje poczucie szczęścia, radość, uśmiech i refleksję nad wszelkimi żywymi istotami na ziemi.

Dostrzeż piękno natury, a nauczysz się, jak pozbyć się stresu i uwolnić emocje

Ile razy spieszyłeś się tak bardzo lub byłeś zajęty swoimi myślami, że nie dostrzegałeś, jak piękna jest otaczająca przyroda? Zapewne takich sytuacji było wiele. Ta pełna duchowości publikacja sprawi, że z radością wsłuchasz się w szum liści, odgłosy wiatru czy padającego deszczu. Poczujesz moc natury. Odtąd zwykły spacer będzie doładowaniem pozytywnej energii. Sprawi, że nauczysz cieszyć się małymi rzeczami. Przekonasz się jak łatwo pozbyć się nagromadzonego stresu. Dostrzeżesz piękno we wszystkim, co Cię otacza i z miłością spojrzysz nawet na najmniejsze stworzenia.

Otwórz umysł, spójrz na psa i naucz się żyć tu i teraz

Nie bez powodu mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Ta książka dostarcza na to niezliczonych dowodów. Spójrz na niego – jest przy Tobie na dobre i na złe, a są dni, że nie odstępuje Ciebie na krok lub razem z Tobą dzieli Twoje smutki. Psy, jako jedne z najbardziej rozumnych zwierząt domowych, posiadają niezwykłą cechę – potrafią żyć tu i teraz. To sprawia, że nie myślą o przeszłości czy przyszłości, dla nich liczy się tylko obecna chwila. Każdy dzień i moment na zabawę jest dobry, przez co cały czas psy odczuwają szczęście. Dlatego jeśli codzienne problemy będą Cię przytłaczać i zaprzątać Twój umysł, pomyśl o swoim małym przyjacielu i postaraj się odnaleźć tylko w danej chwili.

Twoje szczęście i radość życia kryją się wewnątrz Ciebie

Książka, przekazująca w prosty sposób sedno nauk i filozofii Eckharta Tolle’a, skłania do wejrzenia w głąb siebie i wydobycia tego, co pozytywne. Pozwala odkryć miłość do wszystkich ludzi, zwierząt, roślin i całej natury. Przesłania zawarte w publikacji pomogą Ci nie tylko poczuć się częścią jedności zwanej życiem, ale też cieszyć się chwilą obecną. Umożliwiają też odkrycie na nowo otaczającego Cię piękna. Całość zdobią pełne pozytywnej energii rysunki Patricka McDonnella.

Zawsze jest czas, by zatrzymać się i powąchać różę

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ