Jak rozwinąć i wzmocnić swoją wewnętrzną energię

Zyskaj siłę życiową, pewność siebie i odporność przed toksycznymi wibracjami

 • ISBN: 978-83-8301-616-0;
 • Cena katalogowa: 79.70 zł;
 • Ilość stron: 312;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2024;
 • Nr wydania: I-dodruk;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Aura – jak dbać o nią i chronić się przed wampirami energetycznymi z wykorzystaniem medycyny naturalnej?

Czy wiesz, że pole energetyczne, które posiada każdy z nas, nazywane jest aurą? Aura nie jest statyczna. To fale energii, które stale się poruszają lub wibrują z częstotliwością, będącą dla każdego wyjątkową. Odzwierciedla ona energię życiową. Stan umysłu, ciała i ducha oraz stan czakr. Aura mówi o twojej osobowości. O myślach, emocjach, a nawet o sposobie życia. Czy wiesz, że powinieneś kontrolować własną aurę, korzystając z terapii, wizualizacji i rozwijając swoją intuicję? Jeśli tego nie robisz, z pewnością przekazujesz tę kontrolę komuś lub czemuś innemu. A to może być bardzo niebezpieczne. Autorka podpowiada, jak za pomocą afirmacji, medytacji oraz technik medycyny naturalnej dbać i chronić skutecznie swoją aurę. Tak aby nikt nie przejął nad nią kontroli. I żadne wampiry energetyczne nie wysysały z ciebie energii. Jeśli brakuje ci energii, lub wyczuwasz energię swoich problemów wokół siebie bądź innych osób. A dodatkowo masz wrażenie, że energia innych tobą rządzi, w tej książce znajdziesz skuteczne rozwiązania. Dodatkowo dowiesz się, jak tego uniknąć, rozwijając swój rozwój duchowy.

Aura – jak ją odkryć. Przewodnik po medycynie naturalnej i rozwoju duchowym

Książka Alli Svirinskayi jest niezwykła. Ponieważ zawiera wiele praktycznych wskazówek, konkretnych, prostych ćwiczeń wizualizacyjnych i medytacyjnych. Z ich pomocą rozwiniesz i wzmocnisz swoją wewnętrzną energię życiową oraz intuicję. Dzięki ćwiczeniom na otwieranie czakr i afirmacjom zaczniesz dostrzegać subtelne zmiany w twojej aurze. Jedno z ćwiczeń możesz wypróbować choćby teraz, aby wyczuć energię swojej aury.

– Energicznie pocieraj o siebie dłonie przez około 10-15 sekund.
– Teraz odsuń ręce od siebie, aż znajdą się w odległości około 10-15 centymetrów i tak je przytrzymaj. W tym momencie wiele osób czuje, że w dłoniach znajduje się kula pełna magnetycznej siły. To efekt terapii energią i świadomego kontaktu z własnym polem energetycznym. Są zaskoczeni, jak bardzo jest to odczuwalne.
– Możesz zintensyfikować to uczucie, lekko przesuwając dłonie w kierunku do siebie i od siebie.
– Co czujesz? To właśnie twoja aura!

Czy wiesz, że „bakterie”, „wirusy” i „grzyby” zagrażają twojej wewnętrznej energii?

W kontekście medycyny naturalnej, Autorka zwraca uwagę na patogeny energetyczne, które mogą wpływać na twoje czakry i aurę. Szczegółowo omawia te „bakterie”, „wirusy” i „grzyby”, które zagrażają twojej wewnętrznej energii, wpływając na twoje dobre samopoczucie i równowagę energetyczną. Autorka, uzdrowicielka z dwudziestoletnim doświadczeniem, podkreśla znaczenie terapii oraz wizualizacji w ochronie i wzmacnianiu twojej aury. Wyjaśnia, że ochrona granic energetycznych, rozwijanie intuicji i stosowanie afirmacji to kluczowe elementy ochrony przed „toksycznością energetyczną”. Natomiast medytacja i świadome zarządzanie twoją energią mogą chronić przed negatywnym wpływem zewnętrznych czynników. Alla Svirinskaya dzieli się też swoim przełomowym odkryciem. Mianowicie naturalną tendencją do dostosowywania się do energii innych i synchronizowania naszych aur, co ma kluczowe znaczenie dla naszego rozwoju duchowego.

Dzięki tej niezwykłej książce będącej skarbnicą wiedzy z zakresu medycyny naturalnej, nauczysz się:

 • tworzyć granice i wzmacniać swoją aurę, wykorzystując techniki z dziedziny czakr i terapii energetycznych,
 • jak prawidłowo wizualizować i medytować, aby osiągnąć głębszy rozwój duchowy oraz lepsze zrozumienie siebie,
 • tworzyć intencje i poprawnie wypowiadać afirmacje, wzmacniając swoją intuicję i umysł,
 • rozwijać oraz wzmacniać swoją intuicję, korzystając z praktyk duchowych i medytacyjnych,
 • różnych technik ochrony, dzięki którym będziesz mógł odeprzeć ataki na twoją aurę, wykorzystując narzędzia medycyny naturalnej i wiedzę o czakrach,
 • rozpoznawać objawy luk energetycznych w aurze i je naprawić, stosując holistyczne podejście do samoleczenia i równowagi energetycznej,
 • sposobów na odparcie wampiryzmu energetycznego, angażując metody wizualizacji, afirmacji i techniki medytacyjne.

Bądź panem swojej energii życiowej!

 

Patroni:

 • Psychotronika
 • Talizman.pl
 • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ